2410
2553
عنوان

اونایی که تازه مامان شدن و بی تجربن بیان با هم درباره نی نی هامون بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 256711 بازدید | 3403 پست
سلام بچه ها....همگی خوبین؟نی نیهای نانازتون خوبن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سمیه جان ماشالا شمام قدت بلنده...چیکارامیکنی که لاغربشی..من اینقدر رو دارم که کلی هم میخورم و ورزش هم نمیکنم!!!!!تردمیل توخونه داریم ولی اصلا حسش نیست...چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الیسا جان خوش اومدی عزیزم... وقتی زیادی شیر میخورن شاید بالا میارن یا اینکه بعد شیرخوردن زیادی تکونش میدی...درکل روزی یکی دوباراشکالی نداره اما اگه بیشتره با دکترش مشورت کن...
در مورد سوال بعدیتم دختر منم همینجوری بود کم کم که بزرگتر میشن گریه هاشون کمتر میشه وبیشتر توجه هشون به محیط جلب میشه وبازی میکنن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سرور جونم قدم نورسیده مبارککککککککککککککککککککککککک
ماهم نمیخواهیم چاق باشیم اما میگن کسایی که شیرخودشونو به نی نی میدن لاغر میشن ماهم منتظریم!!!
من فقط تا 3هفته گن بستم اذیتم میکرد در اوردم..اما اگه بتونی هرچقدبیشترببندی بهتره..
ولی یه ورزشی که شنیدم خوبه اینه که هروقت یادت افتاد شکمتو بدی تو وتا جایی که میتونی نگه داری...
2720
من قدم 167 و قبل بارداری 53 کیلو بودم...............تو بارداری روم به دیوار شدم 78 کیلو بعد زایمان تا حالا که 49 روز گذشته شدم 68 کیلو.................از قصه دارم دق می کنم .................
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
2714
الیساجان رها هم همینطوریه البته یه نیم ساعتی بازی میکنه واگه باهاش حرف بزنم ارومه اما وقتی خوابش میاد حسابی نق نق میکنه وبعدشم گریه...نگران نباش بزرکتر که بشه خود به خود درست میشه
منم روزهای بعدزایمانم خیلی افسرده بودم...وهمش بی دلیل گریه ام میگرفت اما الان دیگه نه ...مثل قبلم شدم...
2706