2737
2734
عنوان

مدل خوابیدن تو بارداری

2838 بازدید | 19 پست
من سعی میکنم به پهلو بخوابم ولی بعضی وقتا واقعا نمیشه:( اگه به پشت بخوابیم خیلی ضرر داره؟ من یه عادت بد به سرم افتاده به پشت میخوابم الان پشت پام رگ های بنفش پیدا شده به خاطر اونه؟ برای نی نی هم ضرر داره؟
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
رگها بنفش احتمالا واریس بارداری باشه ولی به پشتخوابیدن هم واسه نینی هم واسه مادر بده چون روی سیاهرگ قسمت تحتانی بدن فشار زیادی میاد و خون به قسمتهای پایینی بدنت نمیرسه. بهترین وضعیت خون رسانی جفت هم خوابیدن به پهلو چپه که نی نی دچار کمبود نشه...سعی کن بیشتر از 5 تا 10 دقیقه به پشت نخوابی
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو همین سایت یا گوگل هم سرچ کنی توضیحات بیشتری پیدا میکنی
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
2731
عزیزم بهتره به پهلو بخوابی رو کمر خواببدن اجازه نمیده خون زیادی به بچه برسه واسه اینکه به کمر نشی یه چیزی بذار پشتت اینم که رگ مشخص شده پاهاتو ماشاژ بده کمی فعالیتت رو بیشتر کن
فدای خنده ی نازت که دنیا رو بهم میده http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014041220065855904
منم توصیه میکنم از بالش بارداری استفاده کنی یا دست کم خودت موقع خواب یه بالش معمولی بذار پشتت بالشت مخصوص هم گونم جاهایی که سیسمونی دارند
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است "السلام علیک یا بنت الحسین الشهید"
2738
من عادت داشتم دمر قورباغه ای میخوابیدم! به پشت میخوابیدم نفسم میگرفت از بس به پهلو خوابیدم عقده ای شدم:)) باید ترک عادت کنم
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
منم اصلا نمیتونستم به پهلو چپ بخوابم هم دخترم خیلی لگد میزد وقتی به پهلو چپ بئدم اصلا نمیخوابید به دنیا هم که اومد فقط به پهلو راست میخوابید عم اینکه پهلو چپم مور مور میکرد
فدای خنده ی نازت که دنیا رو بهم میده http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014041220065855904
2706