2726
عنوان

روز معلم باید به مربی مهد کادو داد؟

426 بازدید | 10 پست
سلام دوستان. میخواستم بپرسم شما روز معلم به مربیای مهد کادو می دید؟ من پسرم 3 ساله مهد می ره تا حالا ندادم فقط عیدی دادم.اگه می دید چه چیزایی می خرید براشون؟
اللهم اشف کل مریض
مهد که یکی دونفر نیستن همشون توقع دارن کلاس پسر من یه مزبی داره و2تا پرستار و2نفر کمک مربی من اونوقت باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من برای 2تا مربیش ومربی زبانش تاپ خوشگل خریدم برا مدیرو مدیر داخلیشونم اسمشو نمیدونم ازین چیزا که جای خودکارو کاغذ یادداشت داره یه کره زمین کوچولو هم کنارش بود خریدم .مدیرشون اونو گذاشته رو میزش
درزندگی فهمیده ام که انتقاد در مورد چیزی که انسان آن را تجربه نکرده "کار ساده ایست
من شب عید فقط برای مربی پسرم یه شال خوشگل خریدم چهل تومن روز آخر اسفند هم یه جعبه شیرینی بردم مهد دادم به مدیر که اونم باز کرد به همه تعارف کرد روز معلم نمیدونم چیکار کنم یعنی بازم کادو بگیرم؟
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
من برای مربی خودش و خدمه مهد کادو میگیرم برای بقیه مدیر- معاون و ...هر کدوم یه شاخه گل شایدم یه جعبه شکلات هم براشون بگیرم از اول سال فقط روز اول شیرینی بردم تا حالا بقیه مناسبتها چیزی ندادم
ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید