2703
2553
کاربران عزیز پیش تر در بخش تبادل نظر کلینیک نی نی سایت رو معرفی کردیم، بخشی که در اون می تونید سوالات خودتون رو از متخصصین و کارشناسان مربوطه به صورت عمومی و یا محرمانه بپرسید و پاسختون رو دریافت کنید. در حال حاضر بخش های زنان و زایمان، پوست و مو، روانشناسی و تغذیه فعال هستن و تا آخر هفته بخش های دیگه هم فعال میشن که شامل پزشکی کودکان، طب سنتی، دندانپزشکی و تشخیص پزشکی هست. نظر شما راجع به این بخش چیه؟ نظرتون راجع به کارشناسان هر بخش چیه؟ در زمینه ی سلامت به چه متخصصین دیگه ای نیاز هست؟ منتظر نظراتتون هستیم.
 BabyFetus Ticker

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خیلی خوبه اگر دکتر ارولوژی هم اضافه بشه عالی میشههه چون مشکلات نازایی فقط برای زنان نیست مرسییییییییییی
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
خیلی خوبه مرسی
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
خیلی ممنون. من تو سایت دیگه ای هم عضوم که به سرعت پاسخ سوالات رو میده و در ضمن از طرف سایت پیامکی ارسال میشه به کاربر که اعلام می کنه پزشک مورد نظر پاسخ سوالتون رو داده و می تونید از تو سایت پاسخ رو ببینید. خوبه اگه شما هم چنین کاری رو انجام بدید در ضمن اگه چشم پزشک هم باشه خوب میشه
2714
کلا کار خوبیه ولی به شرطی که افرادی که قراره پاسخگو باشن هم وجدان کاری داشته باشن من توی یکی از کلینیک هایی که نام بردید سوالی رو مطرح کردم بعد از دو هفته متخصص مربوطه تشریف اوردند و پاسخی دادن که هیچ ربطی به سوال من نداشت من بیشتر احساس کردم فقط خط اول سوال منو خوندند پس در انتخاب کارشناسانتون دقت بیشتری بکنید لطفا سپاسگزارم
الا بذکر الله تطمین القلوب خدایا من نگرانم خودت همه چیز رو درست کن
عالیه اما متخصیصین خیلی کلی جواب میدن خیلییییییییییییییییییییییی متخصصین اگه عالی باشن و وقت کافی بزارن یه جواب کوتاه ندن عالی تره
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

2706