2726
سلام
دخترم 11 ماهشه یه هفته تب داره کفت دکتر ویروسه ولی تبش دیشب رفته بالا خیلی با استامیفن هم نمیاد بایین دست و باهاشو هم میشورم بی فایده است, جه مارک قطره ای یا دارویی خوبه و جه کار کنم?? یبوست هم داره ممکنه برای اون باشه?
شربت ایبو پروفن . از شیاف استامینوفن هم می تونی استفاده کنی.
دستمال یا حوله رو با آب ولرم خیس کن و روی شکمش بکش ...

پسر من با استامینوفن تبش پایین نمی اومد براش یک شربت خارجی گرفتم اما پارسال برای دخترم به سختی پیدا کردم اسمش: calpol

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک تجربه:
غیر از مواردی که دوستان گفتند... پنبه رو با کمی الکل اغشته کن و لای انگشنها و کف پا و دستها و کمی هم پشت گوش بچه بزن (نه خیلی )الکل بخاطر سرعت سریع تبخیر دمای بدن رو میکشه

هر 6 ساعت و در نهایت هر 4 ساعت بطور مداوم قطره استامینوفن حتما حتما ...اگه بچه یبوست یا اسهال داره بهتره از شیاف استفاده نکنی ...هرچند که اگه مجبور بشی چاره ای نیست

دختر من 4 روز توی عید تب داشت که پایین نمیومد ... بالاخره اینها جواب داد ...پاشویه یادت نره

نمیخوام بترسونمت ولی مراقب باش تب توی بچه ها خطرناکه ...
دختره منم اصلا با استومینوفن تبش پایین نمیاد.از شربت تایلنول استفاده کردم عالی بود.بعد در دنیا ممنوع شد و هیچ جا نبود.الان از نروفن استفاده میکنم خیییلییی عالیه.البته نمیدونم به درده نینی شما میخوره یا نه چون کوچیکتره از دختر من.ایشالا زودی خوب بشه.در ضمن الکلی که دوستان گفتن خیلی موثره
مرسی بجه ها باهاشو میشورم , قطره هم هر ٣ساعت میدم اصلا فایده نداره،،رو شکمش میزارم بارجه ولی تغییری نمیکنه،،این قطره calpol ‎خوبه وجه مقدار بدم??
یبوست داره شیاف عیبی نداره?
جیزی هم نمیخوره حال نداره
‏):
بازم مرسییی ایشالا تن بجه های همتون سالم باشه
توی حمام وانو آب ولرم کن به مدت نیم ساعت نی نی بشون توش و با کاسه از گردن یه پایین آب بریز روش بهد از نیم ساعت خشکش کن و لباس نخی تنش کن ،بعدش که آوردیش بیرون بهش سوپ مرغ و هویج بده.پسر من همیشه تب 41 درجه مکنه که هیچکدوم از تببرها به جز آمپول دگزا تبشو پیین نمیاره ولی بدن شوییه چرا.ان شاا... هر چه زودتر پایین بیاد
توی حمام وانو آب ولرم کن به مدت نیم ساعت نی نی بشون توش و با کاسه از گردن یه پایین آب بریز روش بهد از نیم ساعت خشکش کن و لباس نخی تنش کن ،بعدش که آوردیش بیرون بهش سوپ مرغ و هویج بده.پسر من همیشه تب 41 درجه مکنه که هیچکدوم از تببرها به جز آمپول دگزا تبشو پیین نمیاره ولی بدن شوییه چرا.ان شاا... هر چه زودتر پایین بیاد
2706