2703
2553
سلام دوستان گل کسی هست بیمارستان یاس سپید زایمان کرده باشه میشه بگه هزینه بیمارستان برای طبیعی و سزارین چقدر میشه؟دکترتون کی بوده؟از کادرش راضی بودین؟
خدایا شکرت که پسر سالم و خوشکل بهمون دادی آرتین خان ما روز 25 خرداد به دنیا اومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هزینه سزارین با دفترچه تامین اجتماعی 1800 میشه....احتمال داره من اونجا زایمان کنم....نمیدونم چه طوره ولی دکترمن گفت از نظر تجهیزات کامله و مشکلی نیست...اتاق خصوصی 300 تومن
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
دکتر خوب تو یاس سپید معرفی گنید که دستمزد نگیره ؟ اکسیرجون این هزینه بیمارستان فقط یا بیمارستان و دکتر باهم میشه 1800؟ دستمزد دکترهم جدا است؟
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
2720
عزیزم بدون بیمه نمیدونم زنگ بزن بپرس از بیمارستان....بله بدون دستمزد پزشک این قیمته...البته دکتر من دستمزد جدا نمیگیره کلا همون پولی که باید به بیمارستان بدم....البته خودم تصمیم دارم بعد از زایمان یه کادویی چیزی براش ببرم مطب...
دختر نازم وقتی به اوج عجز و نا امیدی رسیدم و دلم شکست تو مثل معجزه از آسمونها اومدی
2714
من زنگ زدم گفت 2600 میشه سزارین 20 درصد بیمه کم میکنه گلم بد زایمان بیا بگو راضی بودی یه نه میری مطب دکتر منیره اخلاق نجات یا تو بیمارستان ویزیت شدی پرونده تشکیل دادی ؟ به نظرت کی برم واسه تشکیل پرونده هر وقت برم قبول میکنه یا نه ؟ مرسی از راهنماییت گلم
زیباترین افکارم را که جمع میکنم ....
دسته گلی میشود شبیه تو....پسر عزیزم عاشقانه تورا دوست دارم
اساطیر جان من از اول تحت نظر ایشون بودم...مطبشون تو کلینیک ولنجک میرم....عزیزم اگه بری پیشش قبول میکنه خیلی ماهه اصلا با دکترای دیگه فرق میکنه واقعا انسانه ودنبال چابیدن مریضاش نیست از جون و دل مایه میزاره
سلام دوستان منم می خوام برم بیمارستان یاس سفید اگه کسی اطلاعات داره در اختیار ما بذاره دکتر من حنطوش زاده است اونجا زایمان می کنه ولی 2 میلیون توی مطب می گیره نمی دونم چیکار کنم اکسیر جان اگه شماره تماس از خانم دکترت بدی ممنون می شم
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
2706