2733
2734
عنوان

رژیم غذایی برای دختر دار شدن میخوام

8573 بازدید | 18 پست
ممنون میشم از کسانی که از رژیم غذایی خاصی استفاده کردن و به نتیجه رسیدن منم در جریان رژیمشون قرار بدن.
زندگی گاه به کام است و بس است....زندگی گاه به نام است و کم است....زندگی گاه به دام است و غم است....زندگی معرکه همت ماست....زندگی میگذرد....
لبنیات به وفور مصرف کن و چیزهای شور اصلا نخور! قرص کلسیم هم حتما 2 ماه قبل از اقدام بخور! کاهو و سبزیجات و مرکبات ممنوع! ادویه و فلفل و هر چیز با طبع گرم هم خیلی خیلی کم بخور!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام خانم ها من یه پسر دارم میخوام باردار بشم دوست دارم دختر باشه، میگن شستشو با سرکه خوبه اما نمیدونم چطوری باید اینکارا انجام بدم، سه ماهه هنوز باردار نشدم ماه های قبل سرکه و آب را مخلوط با سرنگ بدون سوزن تزریق میکردم نمیدونم مال اون بود که باردار نشدم
ساینا اگر دخملی میخوای کلی لبیات بخورررر ماست خیلیییی بخورررر هر روز سرکه بخور اره به واژنت سرکه تزریق کن البته با اب قاطی کن بعدشم رابطه ات عمیق نباشه ار ض ا نشو سعی کن رابطه ات پشت سرهم باشه که اسپرم ضعیف شه تو رابطه وقتی اقدام کن که شوهرت خسته باشه بعدشم روزهای قبل تخمک گذاری اقرام کن من خودم همین که پریودم تموم شد هر روزززز اقدام کردم هر روز یه کاسه ترشی میخوردم معمولا شوهرم از سرکار بر میکشت خسته بود اقدام داشتیم
خدایا شکرت..کمکم‌کن
ممنونم از همگی، فکر کنم یه اشتباهی کردم بعد از رابطه زیر کمرم بالش گذاشتم و پاهاما سمت بالا نگه داشتم، امروز تو یه سایت خوندم واسه اینکه نی نی پسر بشه باید اینکارا کرد، ولی دیگه دو روز گذشته نمیتونم کاری کنم☹️
2706