2410
2553
اینکه میگن از بارداری لذت ببرید مثلا یهنی چی؟؟
خوب باید چیکار کتیم؟؟؟

من که دارم زندگی غادیمو میکنم و نمیدونم چطوری باید ازین دوران لذت برد...

شماها تچربه ای دارید؟؟؟؟؟
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که از زندگی عادیم هم افتادم! لذت پیشکشم دارم مثل زندانیها روزها رو تو تقویم خط میزنم
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
2720
هلیا جون جدول چینی بار یمن غلط بود..

با اینکه خودن استاد مسلم جدول بودم و برای خیلی هار گرفتم و درست درومد..

تولدم 27 اردیبهشت 63..
آخرین پری 30 آبان 92
نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
پس چیه میگن لذت بارداری رو ببرید و حال کنید.. منم که یا حالم بده یا عادی هستم ...

حال بردن شاید یعنی سو استفاده از بقیه تو این دوران
2714
فکر کنم منظورشون همینه!
عشوه بیای خودتو لوس کنی ناز کنی دستور بدی!
طفلک بقیه!
فرشته کوچولوهای من ساعت 1:55 دقیقه و 1:57 دقیقه بامداد پنجشنبه 22 خرداد 93 زمینی شدند... خدایا بابت هدیه های آسمونیت ممنونیم
لذت از بارداری
یعنی تک تک لحظه ها حس کنی یه موجود ناز توی دلته و لذت ببری
لذت ببری از خلق کردن یه موجود ناز
یعنی گاهی براش لالایی بخونی
گاهی براش درد و دل کنی
گاهی با اسم صداش کنی و لذت ببری
گاهی وقتا وقتی خسته ایی لباساشو از کمد بریزی بیرون و مرتب کنی و همش فکر کنی کی این لباسا رو تنش میکنی
مادرانه ها براش داشته باشی
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم
هلیا جان با کدوم جدول گرفتی؟؟میشه لینکشو بهم بدی؟؟
2706