2733
2734
واسه من از اول کم بود ولی گاهی خیلی تکون میخورد الان دوروزه کمتر شده اصلا نمیدونم دیگه چی طبیعی هست چی طبیعی نیست
کلا نی نی منم همینجوریه یه روزهایی کم تکون میخوره یه روزهایی هم انگار میخواد دلم پاره کنه بیاد بیرون
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تکون بخوره حالا کم هم بود اشکالی نداره.

من این مشکلو پیدا کردم بعدا فهمیدم از ضعف خودم بوده که نی نی هم جون نداشته تکون بخوره. یه آمپول ویتامین ب زدم از یک ساعت بعدش دوباره شوت زدناش شروع شد.
2731
آره من حرکت نی نی ام رو پنج ماه کامل که شد حس کردم البته شدتش زیاد ولی تعدادش کم بود ولی دو روز هم ممکن بود حرکت نداشته باشه و کلی نگرانم میکرد طوری که رفتم دستگاه سونو کیت خونگی خریدم که از زنده بودنش مطمئن بشم
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
سلام مامان دخملی
امروز رفتم ازمایش دادم جوابش عصر اماده میشه
ولی از دیروز هر چی تو خونه فشارمو میگیرم 11 یا 12 هست نمیدونم به این دستگاه فشارای دیجیتالی اعتمادی هست یا نه
امروز هم رفتم درمونگاه فشارمو گرفتم 11 بود
2738
وای از تکون نگو مه دخمله من منو دیوونه کرده همششششششش داره حرکت میکنه ماشالله

گاهی چنان لگد نثارم میکنه که داد میزنم.....شوهرم هم هاج و واج نگاه میکنه
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
خوب نی نی صبا جون طفلی داره وول میزنه دیگه. نی نی منم وقتی پشت کامپیوتر میشینم یا شبها قبل خواب خیلی لگد پرونی میکنه
مادر جان نی نی منم وقتی بیداره که همش وول میزنه و لگد میزنه و وقتی هم خوابه که کلا پاشو فشار میده بیرون فکر کنم میخواد پاشو صاف کنه طوری که یه چیز استخونی سفت از دلم میزنه بیرون انگار که استخونه لگنمه. احساس میکنم پوستم میخواد پاره شه. شوشوم هم دلش برام میسوزه
ببین منم هفته 34 رفتم توی مطب فشارم بالا بود. البته اون روز خیلی خسته بودم شبش هم نخوابیده بودم. سردرد هم داشتم و دور چشمم جرقه های سفید مثل اکلیل میدیدم. دکتر گفت بخاطر سردرد و جرقه ای شدن چشمت حتما باید آزمایش بدی. خلاصه یه هفته ای درگیر بودم و حال خودمم خیلی بد بود اما جواب آزمایشم طبیعی بود. توی خونه هم فشارم از 12 بالاتر نمی رفت. بعدا فهمیدم بیشتر بخاطر ضعف بوده.

نگران نباش. حتی اگه فشارت بالا باشه اول سعی می کنن بادارو کنترلش کنن. اگه نشه اونوقت زایمان زود تر از موعد گزینه آخره اونم در صورتیکه پره اکلامپسی مسجل شده باشه. وگرنه فقط فشارت بالا باشه قرص فشار میدن.

من توی همین نی نی سایت دیدم خانومایی رو که با وجود قرص هم فشارشون بالا بوده و لی تا پایان بارداری نی نی رو نگه داشته بودن و نیازی به بیرون آوردن بچه نبوده.
صبا جون تکونها و لگدهای نی نی من خیلی اساسیه ولی تا حالا به خاطر حرکات نی نی از خواب بیدار نشدم
2706