2726
********* این ایمیلم واسه میهمانان عزیز migration60@yahoo.com *********** ********* تمام ادکلن ها دارای بارکد مخصوص می باشند************

******** این ادکلن ها رو به قیمت عمده دارم می فروشم که تو جاهای دیگه همه ی اینها بالای صدتومنه ***********

*********************** تمامی ادکلن ها پلمپ می باشند **********************

(ببخشید باگوشی عکس گرفتم کیفیت عکسا خوب نیست )

ادکلن CAPTAIN BLACK اورجینال
ویژه جوانان شیک پوش
با رایحه گرم و سنگین
ادکلنی بسیار خوشبو با رایحه ای گرم و مجلسی و اسانس توتون کاپیتان بلک
ماندگاری بسیار بالا
۱۰۰ ML
3.4fl.oz
80% VOL
Made In France
اصل بودنش روی شیشش حک شده و دارای هولوگرام و بارکد مخصوص میباشد
********** قیمت 70000 تومان ***********
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

اینم هولوگرام و بارکد روی بسته بندی عطر
آپلود عکس

ادکلن ورساچه صورتی زنانه محصول پرفروش ایران و اروپا
این ادکلن خوشبو توسط کمپانی بزرگ و معتبر ورساچه طراحی و ساخته و روانه بازار چهان شده است.
ادکلن ورساچه محصولی نسبتا جدید و خوشبوی کمپانی بزرگ ورساچه ایتالیا می باشد. این ادکلن به عطر بلوری روشن لقب گرفته است. این محصول از ترکیباتی مانند ماگنولیا و نیلوفر آبی و مشک و درخت ماهون تهیه و تولید شده است.ادکلن ورساچه برایت کریستال محصول پرفروشی در ایران و اروپا و کشورهای عربی میباشد. این ادکلن برازنده خانمهای جوان و جذاب و زیبا می باشد. لازم به ذکر است این ادکلن به ورساچه صورتی در ایران معروف شده است.

قدرت خوشبویی: عالی
پیشنهاد استفاده : روز و شب
مناسب برای : زنان
سن مصرف : تمام سنین
بو: ملایم و شیرین
فصل: چهار فصل
نام فارسی : ادکلن ورساچه
نام انگلیسی : Versace
نوع محصول : Eau de Toilette
حجم: 90 ML
درجه : 72%
محصول کشور : Italy
روی شیشه حک نشده ولی اگر بارکدشو باگوشی اسکن کنیدمشخصات کشورسازندش میاد ************* موندگاریش واقعا بالاست ************

**************** قیمت 65000 تومان *** تمام شد . ********* درجه دو قیمت 40000 تومان ********** **************

آپلود عکس
آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
**********************************************************************************
ادکلن مردانه لالیک (Lalique Encre Noire)
پدیده تکرار نشدنی کمپانی محبوب LALIQUE
جزو 10 ادکلن پر فروش تاریخ جهان
با رایحه ای قدرتمند، قاطع، جذاب و افسانه ای
که حیرت همگان را بر می انگیزد ...
پیشنهادی برای آقایان شیک پوش و خوش سلیقه
آخرین چیزی که برای جذابیت نیاز دارید!

مدیران ، مهندسان ، تجار و افراد موفق جامعه بیشترین دوستداران این رایحه ی تند ، تلخ و چوبی مردانه اند. این رایحه آمیزه ای از وتیور ، سرو ، مشک و سایر ترکیبات معطر و تلخ جنگلیست . حکاکی نام lalique روی در چوبی این عطر اصالت این عطر فرانسوی را به تصویر می کشد. در طی سال های اخیر با وجود مصرف زیاد این عطر در بین اقشار مختلف جامعه به جرات باید گفت که هرگز یکنواخت نشده و همیشه مورد ستایش همگان قرار گرفته است. شخصیت Lalique Noire همیشه جاودان بوده و برای عاشقانش اصالت همیشگی به جای گذاشته است. در پایان باید گفت که این عطر در زبان فرانسه با نام جوهر سیاه شناخته می شود که جلوه ای افسانه ای به این همیشه محبوب جهان عطر و ادکلن بخشیده است.

مناسب برای : مردان
بو: گرم و تلخ

نام ادکلن : Lalique Encre Noire
شرکت تولید کننده : Lalique
کشور تولید کننده : فرانسه
حجم : 100 ML
نوع غلظت اسانس ادکلن: Eau de Toilette

**************** قیمت 70000 تومان href="http://www.8pic.ir/viewer.php?file=17201461275520702640.jpg">آپلود عکس

********************************************************************************
دکلن 212 برای آقایان صاحب قدرت و با مدیریت قوی سفارش شده است....
با رایحه فوق العاده دلپذیر و دوست داشتنی ....
با ماندگاری بالا و رایحه ایی شیرین و گرم
رایحه : شیرین و مدرن و نسبتا گرم
این ادکلن محصول کمپانی 212 می باشد و برای آقایان صاحب قدرت و با مدیریت قوی سفارش شده است.
این محصول خوشبو از ترکیباتی مانند وانیل و مشک و چوب تهیه گردیده است.

********************* قیمت 65000 تومان********** اورجینالش تمام شد درجه 2 دارم هیچ فرقی بااصلش نداره فقط موندگاریش کمتره قیمت 35000 تومان ****************

آپلود عکس

آپلود عکس
آپلود عکس

این عکس از قسمت زیرین قوطی عطر
آپلود عکس

اینم ایمیلم واسه میهمانان عزیز
migration60@yahoo.com

************************************************************************************

را ههای شناخت عطر اورجینال از تقلبی

اورجینال یا تقلبی؛ مسئله این است
چگونه عطر اصل را از عطر تقلبی تشخیص دهیم؟

عطر اصل سلفون و بسته بندی کاملی دارد. بسته بندیهای شفافی که هیچ جای داغ شدگی یا پرس شدن دوباره دیده نمیشود.

خیلی از دستگاهها وجود دارند که با باز شدن جعبه میتوان با آنها دوباره جعبه عطر را بسته بندی کرد ولی باید دقت کنید که سلفون ظرافت خاص خود را داشته باشد و اندازه جعبه عطر باشد و روی جعبه نلغزد و سلفون چسبیده به جعبه باشد. عطری اورجینال است که وقتی آن را تکان میدهید کف ایجاد شده روی آن خیلی زود از بین برود.

حراجی من http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=850601&PageNumber=1
****** ادکلن زنانه لیدی میلیون و مردانه میلیون وان ( طرح اصلی ) هرکدام سی هزارتومان ***********
این دومدل درجه دو هستند فقط موندگاریشون کمتر از اصلشه و بوشون دقیقا مثل اصلشه
آپلود عکس

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606229 قیمت فقط 30000 تومان

آپلود عکس

بارایحه ی سرد و دلنشین

دانلود آهنگ جدید
نام محصول

ادکلن Paco Rabanne 1 Million
ادکلن وان میلیون مردانه
..... کمپانی سازنده
Paco Rabanne
..... نوع غلظت:
Eau de Toilette
..... حجم
100ml
..... ماندگاری
یک روز
..... قدرت رایحه
خیلی قوی
..... فصل قابل استفاده
..... (به ترتیب اولویت)
زمستان - پائیز

دانلود آهنگ جدید

شیشه این عطر، با الهام از طرح شمش طلا ساخته شده است و زیبایی و سنگینی خاصی دارد. در صورتی که بعنوان هدیه استفاده شود، می تواند هر مردی را شاد کند.

بزرگترین سازندگان عطر جهان Christophe Raynaud, Olivier Pescheux and Michel Girard پس از آفرینش معروف ترین عصاره های دنیا اکنون گرد هم امده اند تا این رایحه اسرار آمیز را خلق کنند

دانلود آهنگ جدید

این عطر پر تاثیر، ترکیبی چند پهلو از مردانگی است. تازگی گریپ فروت، شما را به رایحه بی پروای این عطر دعوت میکند، و این رایحه در نت های بالا، با عطر نعناع و نارنگی سرخ ترکیب می شود. نت های وسطی برجسته و قاطع آن، با ترکیبی پالایش شده ولی مردانه از گل رز، دارچین و نت های تند ادامه پیدا میکند. و نت های پایه آن، هارمونی نهایی مخملی ای از بوی چرم، چوب سفید، عنبر و اسانس نعناع هندی را فرا می خواند. ترکیب این روایح، تنها یک عطر نیست، بلکه اختلاطی برازنده و بی مثال از اسانس هاست.

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید

دانلود آهنگ جدید
ادکلن لیدی میلیون زنونه سی هزارتومان

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

عمر محصول : 8 الی 10 ساعت
مناسب برای : زنان
بو: ملایم و شیرین

نام ادکلن : Lady Million
شرکت تولید کننده : Paco Rabanne
کشور تولید کننده : فرانسه
حجم : 80 ML
نوع غلظت اسانس ادکلن: Eau de Perfume

کمپانی پاکو برای تولید مدل زنانه همین طرح ، لیدی میلیون را با شیشه الماسی شکل طراحی کرد به این دلیل که الماس تنها گزینه ایست که با شمش طلا ( طرح شیشه مردانه ) برابری می کند.

حراجی من http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=850601&PageNumber=1
**** واقعا زیر قیمت میدم می تونید بیرون قیمت کنید ******* ************** ادکلن 212 اورجینالش تموم شد درجه 2 موجوده قیمت 35 هزارتومان بااصلش هیچ فرقی نداره فقط موندگاریش کمتره ***********

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانیییی جان منم فروش ادکلن دارم ولی کسی اینترنتی زیر بارش نمیره معمولا، در صورتی که هرکی ازم خرید میکنه بی برو برگرد بازم میاد خرید میکنه مخصوصا ادکلن که قیمتش مثل شما مناسبه چون کم سود روش میکنم

ولی خدایی قیمتای شمام خیلی مناسبه
آهای روزگار میشه افتخار بدی دو قدمم با ما راه بیای ؟؟!!!

2728
بله دقیقا همین ادکلن تو مغازه ها بالای صدتومنه (درواقع هرکسی یه قیمتی میگه )چون من به صورت عمده خریداری می کنم الانم قیمت عمدشو گفتم یعنی اگر شما ازمن بالای ده تا ادکلن بگیری یا یه دونه بگیری قیمتش فرقی نمی کنه من دارم به قیمت عمده می فروشم ضمنا مال امارات نیستن همشون بارکد دارن و هولوگرام غیراصلشم قیمتش خیلی خیلی پایینه
2706