2737
2734
پسر 11.5ماهه ام شبا 2-6بار بیدار میشه.گرییییییییییییییییییییییییییییییییییه
فروش لباس بچگانه با کیفیت عالی و قیمت مناسب و پرداخت تمام وجه درب منزل.@nininazzzz
پسر منم 14 ماهشه خیلی پا می شه گاهی وقتا شیر گاهی وقتا اب می دم بهش
"ایران وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شده با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تا 14 - 15 ماه دقیییییییییییییییییقا همین وضعو داشتم. روزی 3-4 تا استامینوفن می خوردم اما تا شب نمیشد و نمی خوابیدم خوب نمیشدم. تازه 1 ماهه که دخترم شبا 3-4 بار بیدار میشه و بیشتر می خوابم
یه روز خوب میاد...
عزیزم اب بهش بده و شبا براش 5تا ایه الکرسی بخون امشب راحت میخابه و هربار ک بیدار شد یا شیر یا اینکه بهش اب بده بریز تو شیشه ک راحت باشی

واقعا معجزه میکنه بهت قول میدم
15مدل چادر مشکی سایز 110تا 185 جنس کن کن و حریر اسود http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881572
2738
شیشه نمیخوره.با اینکه قبل خواب خوب سیرش میکنم اما بازم پامیشه شیر میخوره میخوابه.امشب 5بار آیهالکرسی رو امتحان میکنم.بازم بیاید از تجربه هاتون بگید
فروش لباس بچگانه با کیفیت عالی و قیمت مناسب و پرداخت تمام وجه درب منزل.@nininazzzz