2410
2553
سلام

کاربران عزیز هر مشکلی دارید میتونید اینجا مطرح کنین در اولین فرصت رسیدگی میشه.

مشکلتتونو میتونید همینجا یا از طریق ایمیل برام ارسال کنین

با آرزوی سالی خوب برای شما دوستان عزیز

****************************************************************************************

1) دوستانی که ثبت نام کردند و موقع ورود به سایت پیغام شما تایید نشدید رو دریافت میکنن

از این لینک اقدام به تایید هویت کاربری کنن
http://register.ninisite.com/?step=verify

اگر مشکلی بود شماره موبایل و ایمیل عضویتتون رو بذارید در بخش تماس با ما

2) مشکلات فنی سایت مثل دعوت به دوستی ، عددهای کنار درخواست دوستی ، تیکر بارداری ، و مشکلاتی از این قبیل رو اگر با تغییر مرورگر و آپدیت اون حل نشد بزودی برطرف میشه اینجا جوابی نمیدم به این پستها

3) برای زدن تاپیک به بخش تبادل نظر برید حتما و لطفا بخش مرتبط با سوالتون رو انتخاب کنین و موضوع جدید رو کلیک کنین.فیلدها رو پر و ارسال کنید
لطفا عنوان تاپیک رو طولانی ننویسین

4) برای حذف تاپیک به بخش نی نی سایت من برید و بعد در قسمت مباحث مورد علاقه لیست تاپیکهاتونو مشاهده و هر کدوم رو مایلید حذف کنید

5) درخواستهایی که دارید رو بنویسید رسیدگی میشه بهش در اسرع وقت لطفا چند دقیقه بعد منتظر جوابش نباشید بزودی بررسی میشن

6) عکس پروفایل بعد از تایید بطور دائمی کنار پستهاتون قرار میگیره پس اگر حذف شد بدونین که عدم تایید شده و عکس دیگه ای رو امتحان کنید

7) سوالاتتون رو در بخش راهنمایی درباره کار با نی نی سایت بذارید تا دوستان جواب بدن اگر در بخش سخن مدیر سایت تاپیک بزنین یا به بخش مربوطه منتثل میشه یا بخش انباری!

8) سوالاتتون درباره بخش مسابقه و یا کلینیک رو در تاپیک مربوط به اون یا تماس باما یا کلوب ویژه سخن بامدیر سایت بپرسید من مسئول اون بخشها نیستم

9) برای تغییر نام کاربری اسم درخواستیتون رو بنویسید درصورت داشتن اخطار یا تاپیکهای گزارش شده امکان تغییر نام به این صورت هست که اسم قدیمی کنار اسم جدید در پرانتز نوشته میشود

10) برای تغییر عنوان تاپیک لینک تاپیک و عنوان درخواستی رو بنویسید

11)لطفا از دادن پستهای اسپم خودداری کنید

12)ما نه در بحثها و دعواها شرکت میکنیم نه قضاوت فقط پستهای توهین امیز رو گزارش بزنین تا بررسی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
نی نی یار عزیزمن یه پیشنهادی دادم چون واقعا اینکه تاپیکای قبلیمون دیگه به چشم نمیاد اذیت میکنه

بعضی از ماها دیدین که یه تاپیک میزنیم و ادرس یه تاپیک دیگمونو میذاریم که به اصطلاح تاپیکمو بالا بیاد اپ شه
چون اکثرمون فقط به تاپیکای تازه که تو صفحه اوله نگاه میکنیم
پس تاپیکای قبلمون دیگه به چشم نمیاد و این میشه که هی تاپیکای تکراری میزنن بعضیا
پیشنهاد من اینه اگه براتون مقدوره تو صفحه اصلی اونجا که تاپیکای جدید رو نشون میدین یه زبونه باز کنید برای ارسال های جدید که تاپیکای قبلی که پست توشون گذاشته میشه تو صفحه اول نمایش داده بشه.

ممنون از زحمات و توجهتون.

اینو تو تاپیک مقررات ایجاد تاپیکم نوشته بودم
نی نی یار 5
1393/1/15 5:36 ب.ظ

کتایون عزیز اگه خود کاربر درخواست بده بله امکانش هست

============================================

اموزش تصویری گذاشتن عکس و کم کردن حجم عکس هست میخوایین لینکشو بذارم؟
سلام مامی سا چطوری؟؟ من نفهیدم منظورت چیه !!!

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2706