2410
2553
در جهت اجرای مواردی که آقای زاهد در این تاپیک متذکر شدند
http://old.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=686075
یک نکته:

.گزارش های کذب که تعدادشان هم کم نیست
بعد ازین با کسانی که بی دلیل از روی خصومت شخصی و یا سهوی گزارش ارسال می کنند سیستم نرم افزاری و ناظرین به تمامی گزارشهای آنها بی اعتنا خواهد شد.

خیلی هم خوب....

خسته نباشیییییییییییید
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام

خواهش می کنیم برای تایپیکایی که ایجاد کردیم و خیلی هم زیاد شده یه فکر ی بکنید

من قبلا به مدیریت میل زدم

کاش می شد کنارش جایی برای تیک زدن بود تا همه رو باهم تیک بزنیم و از بین ببریم اخه یکی یکی خیلی وقت گیر است

ممنون
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2714
مینا جون
+2
1393/1/15 3:53 ب.ظ

سلام

خواهش می کنیم برای تایپیکایی که ایجاد کردیم و خیلی هم زیاد شده یه فکر ی بکنید

من قبلا به مدیرت میل زدم

کاش می شد کنارش جایی برای تیک زدن بود تا همه رو باهم تیک بزنیم و از بین ببریم اخه یکی یکی خیلی وقت گیر است

ممنون
-

منم موافقم چون حذف تکیشون واقعا سخته

و ای کاش تو صفحه اول یه جایی بود برای پست های تازه که اگر در تاپیکای قبلی پستی ارسال شئ بتونیم ببینیم باتشکر
واقعا خیلی خوب می شد یه دسته بندی موضوعی گوشه همین سایت بود از تبادل نظرها
تاپیکای خوب رو حفظ می کردید و تاپیکای تکراری حذف می شد که این کار رو میشه با کمک خود کاربرا انجام داد
یه روز در هفته رو اختصاص بدین به حذف تاپیکای تکراری و بیخودی
من خودم همیشه در جستجو حوصلم سر میره
باید کلی صفحه رو بخونیم تا به مطلبی که میخواییم برسیم

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
یه پلاگین بذارید که تعداد کل لایک هایی که یک کاربر داره رو کنار اسمش نشون بده این باعث میشه انگیزه برای نوشت مطالب مفید بیشتر شه ...
تَنهایـــے ام را تَرجیـــح میدهـَــم ؛ به تـَن هایـــے کِه روحِشــان با دیگـَــریست

سلام

سال نو شما مبارک

از زحمات شما و سایت خوبتان نهایت تشکر را داریم

.................................. خدا قوت ............................................
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2706