2703
2553
عنوان

اینروزا خییییلی دلم گرفتهههه

1355 بازدید | 28 پست
توی نه ماهم ...اومدم خونه مامانم ... بگذریم از استرس و اضطرابی که برای زایمان دارم...مدام با خواهرام و مامانم بحثم میشه... از اونطرفم اشکم دم مشکمه... دلم گرفته... انتظار محبت و آرامش بیشتری دارم... ولی حس میکنم تحقیر میشم...
امروز برمیگردم خونه خودم... میخام برم ولی شوهرم مدام میپرسه چرا؟؟ رومم نمیشه بگم با خواهرام و اینا مشکل دارم و از حرفاشون ناراحت میشم...
شوهرم دوس داره اینجا باشه پیش فامیلا ولی من واقعا اینجا آرامش ندارم
خوب هر کس خونه خودش راحت تره . منم با اینکه مامانم اینا خیلی بهم میرسن ولی چند روز که میمونم خسته میشم و دوست دارم برگردم . طبیعیه .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میدونم عزیزم ولی تو این شرایطی که شما داری راحتی و ارامش خودت از همه چیز مهمتره . برگرد خونه خودت . من که با وجود اصرار مامانم برای زایمانم حتما خونه خودم میمونم . چون اصلا هیچ جا راحت نیستم
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2714
همه اینا رو گفتم نینوشی...چقدر خوب همه حرفای دلمو گفتی...

ولی مشکل اینجاس که میگه تو که چیزیت نبود یه دفه تصمیمت عوض میشه

روم نمیشه بگم دوباره از دست خواهرام ناراحت شدم
2706