2726
عنوان

سفره صلوات ...

49524 بازدید | 434 پست
ســلام عزیـــزان.... سفره ی صلوات این هفته ، تقدیم به ساحت مقدس کریم اهل بیت ، سرورممممممممم ، عشقمممممم ، آقااااام ، امام حسن مجتبی (علیه السلام) حاجت اول حتما و حتما دعا برای فـــرج امـــام زمـــان (عج) بقیه اش هر کس هر نیتی دوست داره داشته باشه ... هر تعداد صلوات با وعــجــل فــرجــهــم در طول این هفته فرستادید تا جـــمـــعــه 14 آذر 93 .. بیایید اینجا بنویسید که چندتا فرستادید ... برای هم دیگه دعا کنیم ... ثوابی از این صلوات ها رو برای شادی همـــه ی رفتــگان شیــعه و رفتگــان خودمـون و دوستانمــون و بچه های ختــم و خصوصا بـــی وارثـــ و بـــد وارثـــ شیعه هم بفرستیم ... به نیت حاجت روایی خودتون و همه زیارت عاشورا و دعای عظـــم البـــلا(فرج) و یک دعـــای سلامتـــی امام زمـــان (عج) (اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن ... ) هم بخوانید ..التماس دعا (((توجه کنید این ختم دیــنی به گردن شما نـــدارد )))

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

ان شالله اگه خدا کمک کنه ازین به بعد شنبه ها سفره صلوات و باز میکنیم برای بچه های نی نی سایت هر هفته هم تا جمعه ی هفته ی دیگه سفره باز میمونه . ان شاالله دوباره اعلام میشه که برای کدام بزرگوار خواهد بود.. اگر دوست دارید که هر هفته شرکت کنید این تاپیک و جز علاقه مندی هاتون قرار بردید ...

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

آپلود عکس سفره های انجام شده ... توجه کنید این سفره ها به اتمام رسیده و شما صلواتهای جدیدتون و برای صاحب سفره ی این هفته جاری بفرستید .... سفره ی 1 : حضرت امیرالمومنین(ع)... هفته دوم فروردین 93 ... 31610 صلوات سفره ی 2 : حضرت زهرا(س) و حضرت محسن(ع)....هفته سوم فروردین 93....36363 صلوات سفره ی 3 : حضرت عباس بن علی(ع) ... هفته چهارم فروردین 93...40674 صلوات سفره ی 4 : حضرت پیامبر (ص) و حضرت خدیجه(س)....هفته اول اردیبهشت 93 ... 63074 صلوات سفره ی 5 : حضرت امام حسن مجتبی(ع) ... هفته دوم اردیبهشت 93 ... 44400 صلوات سفره ی 6 : حضرت امام حسین (ع) ... هفته سوم اردیبهشت 93 ... 31966 صلوات سفره ی 7 : حضرت ابوطالب(ع) و حضرت فاطمه بنت اسد(س) ... هفته چهارم اردیبهشت 93 ... 41545 صلوات سفره ی 8 : حضرت زینب (س) ... هفته پنجم اردیبهشت 93 ... 36403 صلوات سفره ی 9 : حضرت امام رضا (ع) ... هفته اول خرداد 93 ... 30000 صلوات سفره ی 10 : حضرت امام سجاد (ع) ... هفته دوم خرداد 93 ... 59320 صلوات سفره ی 11 : حضرت ام کلثوم (س) ... هفته سوم خرداد 93 ... 56155 صلوات سفره ی 12 : حضرت عبدالله بن الحسن(ع) ... هفته چهارم خرداد 93 ... 37614 صلوات سفره ی 13 : حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ... هفته اول تیر 93 ... 72300 صلوات سفره ی 14 : حضرت صاحب الزمان مهدی(عج) ... هفته دوم تیر 93 ... 51170 صلوات سفره ی 15 : حضرت امام کاظم(ع) ... هفته سوم تیر 93 ... 80500 صلوات سفره ی 16 : حضرت امام جواد (ع) ... هفته چهارم تیر 93 ... 85665 صلوات سفره ی 17 : امامزاده سلطان علی بن محمد الباقر(ع) ... هفته اول مرداد 93 ... 59756 صلوات سفره ی 18 : حضرت رقیه (س) ... هفته دوم مرداد 93 ... 135402 صلوات سفره ی 19 : حضرات ائمه بقیع (ع) ... هفته سوم مرداد 93 ... 94005 صلوات سفره ی 20 : حضرت ام البنین (س) ... هفته چهارم مرداد 93 ... 80694 صلوات ((تا اینجا 1،167،616 صلوات)) سفره ی 21 : حضرت علی اصغر (ع) ... هفته پنجم مرداد 93 ... 128555 صلوات سفره ی 22 : حضرت معصــومه (س) ... هفته اول شهریور 93 ... 132093 صلوات سفره ی 23 : حضرت شاهچراغ (ع) ... هفته دوم شهریور 93 ... 140056 صلوات سفره ی 24 : حضرت امام رضا (ع) ... هفته سوم شهریور 93 ... 321000 صلوات سفره ی 25 : حضــرات 14 معصــوم (ع) ... هفته چهارم شهریور 93 ... 324100 صلوات سفره ی 26 : حضــرت امــام جــواد (ع) ... هفته اول مهر 93 ... 288506 صلوات سفره ی 27 : حضــرت امــام محمــد باقــر (ع) ... هفته دوم مهر 93 ... 206000 سفره ی 28 : حضــرت امــام هــادی (ع) ... هفته سوم مهر 93 ... 271072 صلوات سفره ی 29 : حضرت امیرالمومنیــن علــی (ع) ... هفته چهارم مهر 93 ... 580000 صلوات سفره ی 30 : حضــرت محمــد مصطــفــی (ص) ... هفته پنجم مهر 93 ... 270600 صلوات سفره ی 31 : امام حسین (ع) و تمام یاران و اسیران کربلا... هفته اول و دوم آبان 93 ... 583072 صلوات سفره ی 32 : حضرت زینب(س) و حضرت ام کلثوم(س) ... هفته سوم و چهارم آبان 93 ... 257428 صلوات سفره ی 33 : حضــرت رقــیــه (س) ... هفــته اول آذر 93 ... 155555 صلوات سفره ی 34 : حضــرت امــام حســن مجتــبی (ع) ... هفــته دوم آذر 93 ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آپلود عکس دخیلک ِ یا سیدتی ! دخیلک ِ ...

2728
آپلود عکس نادیا پست ها : 132 عضویت:1393/4/6 1393/5/17 - 1:26 عصر سلام سوگل جونم.مرسی بابت این سفره های صلوات.خیلی کار خوبیه. آبانه 5 شهریور 1392 ساعت 10:03 ب.ظ مرسی از اینکه با سفره های خوبت بهمون انرژی مثبت میدی عزیزم . خیلی خیلی عالیه و آرامش میده . انشاالله به حاجت های قشنگت برسی همیشه و شاداب باشی . بوس.. بازم مرسی عزیزممممم . سفره هات عالینننننننننننن *** همراز *** پست ها : 7231 عضویت:1393/1/16 1393/6/24 - 6:54 صبح سلام خدمت سوگل السادات گل ، یکی از برترین های نی نی سایت ممنون از سفره های رنگین و معنوی زیبایتان خواهرم " همه‌ ما هزاران آرزو داریم! لاغرتر شویم، بزرگتر شویم، پول بیشتری داشته باشیم، اتومبیل بهتری سوار شویم، یک روز تعطیل، یک گوشی موبایل جدید، ملاقات با زن یا مرد رویاهایمان و... ولی یک بیمار مبتلا به سرطان تنها یک آرزو دارد و آن اینست که از شر سرطان خلاص شود! " بیایید برای سلامتی شان دعا کنیم و اگر از دستمان برمیاد چه از لحاظ مالی و چه از نظر معنوی کمکشون کنیم ... دسته گل هایی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند نیازمند حمایت من و شما هستند ... به شکرانه اینکه سالم هستیم و به رسم معرفت باید کاری کرد ... به حکم انسان بودن و نه ترحم ... خدایا به همه ی مریضها ، شفای عاجل عطا کن ... منم 500 تا صلوات برای شفای بیماران سرطانی ختم میکنم و از امام رضا میخوام که شفاعت این بیماران رو نزد خدای مهربون ببرد امام رضا ! مریضارو شفا بده...... دوای درد اونارو از جانب خدا بده الهی آمین مامان محی الدین پست ها : 282 عضویت:1392/12/24 1393/7/5 - 12:24 عصر سلام سوگل جان اینکه هرهفته پستای اضافی رو حذف میکنی خیلی خوبه... ممنون بخاطر وقتی که واسه این تایپیک میذاری نارسیس مامانی دو فرشته پست ها : 8853 عضویت:1387/3/11 1393/7/5 - 9:34 صبح سلام همیشه تاپیکتون میدیدم ولی هیچ وقت بازش نمیکردم امروز صبح یهو به دلم افتاد ببینم این تو چه خبره وسفره صلوات چیه یه مشکل خیلی بزرگ تو زندگیمون هست که هیچ کس نتونسته حل کنه و27 -28 ساله گرفتارش هستیم انشاله اونی که به دلم انداخت بیام اینجا گره از زندگی ما باز کنه و زندگی چند خانواده رو نجات بده آپلود عکس معجزاتی که برای دوستان در طی این صلواتها رخ داد : متاسفانه دیر به فکر این افتادم که اینجور پستهارو کپی کنم و نگه دارم آپلود عکس مربوط به سفره ی صلوات حضرت ام کلثوم(ع) مامان آرمیتا پست ها : 1425عضویت:1389/8/7 1393/3/21 - 9:32 صبح من پاداش 100 تا صلوات رو دیشب گرفتم دیشب خواب دیدم رفتم زیارت حرم امیرالمومنین وفقط گریه میکنم و اونجادو رکعت نماز حاجت خوندم ! وافعا لذت بخش بود میخوام بازم بفرستم امروز 500 تا سایه 82 پست ها : 1321 عضویت:1391/4/31 1393/4/2 - 11:45 صبح سلام سوگل جون منم 800تا میخونم. راستی من از سفره حضرت ام کلثوم یک حاجت خیلی بزرگم را گرفتم. انشاء الله همگی حاجت روا بشیم. آپلود عکس مربوط به سفره ی حضرت عبدالله بن الحسن(ع) ماما کیان پست ها : 678 عضویت:1392/9/151393/3/31 - 7:21 عصر سلام دوستای گلم... من امروز به لطف دعاهای شما دوستای خوبم صدای قلب نی نی مو شنیدم.... سوگل جون ازت ممنونم... واقعا نمیدونم چی بگم .... واسه همه منتظرا اون لحظه دعا کردم... آپلود عکس مربوط به سفره ی امام رضا(ع) مامان کیان پست ها : 5059عضویت:1390/7/3 1393/4/6 - 11:58 عصر سلام بانو. منم 500 تا. با سفره هفته قبل یه حاجت بزرگم رو گرفتمممممم. مرسی امام غریبم. sheytoonak ۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت 11:29 ب.ظ پیغام سلام عزیزممممممممممم من مدتها بود نمیومدم آخه شکرخداااااااااااااباردارشدم وحاجتموگرفتممممممممممممممممممم الان که اومدم خیلی خوشحال شدم دعوت شدم برای سفره صلوات واسه همینم برام500تا صلوات بنویس وبرام دعاکن این هفته که میرمممم واسه سونومشکلی نباااااااشه و بچم سالم دنیابیاد وبغل بگیرمش مممنووووونم یه دنیاازت متشکرمممممم امیدوارم هرچی ازخدامیخوای بهت بده دعااااااااای منم یادت نره من این حاجتموازدعای شمادوستام ولطف خدا ومعجزه خدا دارممممممممممممم نادیا پست ها : 274 عضویت:1393/4/6 1393/6/22 - 6:15 عصر خواستم بگم من از سفره صلوات این هفته که متعلق به آقا امام رضا(ع) بود حاجتمو گرفتم.حدودأ 10 روزی بود که برام مشکل کاری پیش اومده بود و احتمال از دست دادن کارم دیوونم کرده بود.خواب و خوراک نداشتم این 10 روز.همش اشک و التماس و...میگفتم اگه از مهر ماه نتونم برم مدرسه و خونه نشین بشم چی میشه.واقعأ برام مثل کابوس میموند بعد اینهمه مدت کار در مدرسه و آموزشگاه بیام بشینم خونه.صلواتهای این هفته رو به نیت حل این مشکلم فرستادم و قربون کرامت آقا برم.دقیقأ روز ولادتشون ساعت 12 ظهر مشکلم حل شد.از مدرسه زنگ زدن برا قرارداد.....خدایا شکرررررررررررررررررررت.ممنونم.مدیونتم آقا جان.ای ضامن آهو .این بار دوم بود که کرامتتونو به عین دیدم.ممنونم آقا جون. ممنونم سوگل جون بابت این سفره های زیبات.اجرت با امام رضا(ع). ســوگــل ســاداتــــــ پست ها : 14431 عضویت:1392/10/27 1393/6/23 - 10:30 عصر من الحمدلله از سفره امام رضا (ع) حاجت گرفتم ... نادیا پست ها : 327 عضویت:1393/4/6 1393/6/29 - 2:23 عصر بقرآن اگه یک ذره دروغ بگم.خیلی از دوستانم میدونستن که یه مدتی برام مشکل کاری پیش اومده بود و احتمال اینکه از مهر ماه کارمو از دست بدم زیاد بود.داشتم دیوونه میشدم از تصورش که بعد اینهمه مدت کار در مدرسه و آموزشگاه بیام بشینم خونه.ختمی که سوگل سادت جان هرهفته میذارن"سفره صلوات"مال اون هفته به نیت امام رضا بود.8000تا صلوات گفتم میفرستم و روز ولادتشون باید آقا عیدیمو بدن.و همونجوری هم شد......... اشکام مجال نمیدن الأن که اینو مینویسم. بقرآن درست روز ولادت آقا امام رضا یعنی 16 شهریور ساعت 12 ظهر آقا لطف کردن و عیدیمو دادن آپلود عکس مربوط به سفره ی امام کاظم(ع) دماوند پست ها : 5385 عضویت:1392/10/61393/5/9 - 1:54 صبح سلام یه چیزی بگم الحمدلله من برای برگشتن ارامش توخونه تویکی ازسفره ها نیت کردم خداروشکرازاون موقع همسرم بهترشده وسعی داره خودشواصلاح کنه اگه خدابخواد آپلود عکس مربوط به سفره ی حضرت رقیه(س) ریحانه بانو پست ها: 52 عضویت: 16/4/1393 +4 1393/5/10 1:10 ق.ظ سلام سوگل عزیزم. من یک مشکلی داشتم که چند وقتی بود درگیرش بودم. دیشب تاپیک سفره صلوات رو خوندم. چون زیاد وقت نداشتم، به نیت خانم حضرت رقیه ١٠٠ تا صلوات نذر کردم و خیلی سریع مشکلم حل شد. به خاطر تاپیکت ممنونم. انشاءالله همه حاجتمندا حاجت روا بشن. میترا پست ها : 121 عضویت:1390/8/261393/5/5 - 5:05 صبح ای وای، جوووووونم رقیــه سـوگل جونـم نمیدونی چقدر خوشحال شدم که ختم صلوات این هفته رو برای رقیـه سه ساله ، دوردانه امام حسیـن گذاشتی.... وقتی داشتم صلواتای ختم قبلی رو میفرستادم با خودم گفتم چه خوب میشد که ختم بعدی رو هدیه میکردیم به حضرت رقیه ، آخـــــه خیییییلی دلم هوای حضرت رقیه رو کرده بود ، من خییییییییلی این خانم رو دوست دارم ، چند بار خواستم که بیام بهت بگم که ختم این هفته رو هدیه کنیم به سه ساله امام حسین ، ولی به خدا روم نشد ، با خودم گفتم شاید دوست نداشته باشی یکی برات به عبارتی تعیین تکلیف کنه ، این شد که نگفتم !!! ولی دلم عجیب هوای حضرت رقیه رو کرده بود وقتی دیدم که ختم این هفته ، هدیه به حضرت رقیه هست ،خییییییییییییلی خوشحال شدم ، یه حس عجیبی دارم ، خدا کنه خود خانم حاجت روام کنه ســوگــل ســاداتــــــ پست ها : 12363 عضویت:1392/10/271393/5/5 - 1:09 عصر خیلی جالبه ... این هفته من قصد نداشتم برای حضرت رقیه (س) بندازم ، به اهل بیت (ع) عرض کردم خودتون به دلم بندازین برای کی بندازم؟! همون لحظه حضرت رقیه (س) به دلم افتاد ، اما خیلی توجه نکردم ، تقریبا چند ساعت بعدش یه روضه ای یه جا پخش شد ، برای حضرت رقیه (س) بود ، دوباره دلم یه جوری شد ، دوباره گفتم نه شاید دارم تلقین میکنم به خودم... رفتم سراغ گوشیم ، رندوم گوشی و زدم یه نوحه بیاره گوش بدم حال وهوام عوض شه ، نوحه ی حضرت رقیه (س) اومد .... فاطمه گلی عزیزم که جدیدا تو ختم صلوات باهامون همکاری میکنه همون روز که بهش اعلام کردم برای حضرت رقیه (س) اس گفت : نمی دونم باورت میشه یا نه دیشب یهو یاد حضرت رقیه کردم گفتم کاش به سوگل بگم واسه حضرت رقیه سفره صلوات برگزار کنیم. حالا میترای عزیزم میگه میخواستم بهت بگم این هفته رو واسه حضرت رقیه (س) سفره بذار ... اینا اتفاقی نیست ! حتما حضرت رقیه (س) بهمون نظر کردن ان شالله نادیا پست ها : 137 عضویت:1393/4/6 1393/5/12 - 11:46 صبح سلام زهرا جونم.ممنون از دعوتت.منم قربون دستای نازنین خانم رقیه برم که با اون دستای کوچولوش گره های بزرگی رو وا کرده.باورم نمیشه زهرا جون.وقتی اومدم هفته قبل برا ختم صلوات شرکت کنم دقیقأ فردای عیدفطر بود.3000تا صلوات ثبت نام کردم.به نیت ازدواج.هنوز 100 و خورده ای فرستاده بودم سر کامپیوتر بودم که خواستگار زنگید.جمعه اومدن و منتظر جوابن. فاطمه بانو 28 پست ها : 1213 عضویت:1392/6/4 1393/5/12 - 4:22 عصر سوگل جان من اعلام میکنم که 1000 صلوات سفره حضرت رقیه برام معجزه کرد و تو خواب رفتم زیارتش و همونجور که خواب براشما تعریف کردم برام اینجور تعبیر کردی که رفتم زیارت حضرت رقیه س و حاجت روایی دارم و خداروشکر تا الان 70 در صد مشکلم حل شده خدایا شکرت که مشکلم به دستای کوچلوی دختر امام حسین ع باز شده ..... آبانه زمان 5 شهریور 93 ساعت 10:10 ب.ظ میخواستم بگم من ماه رمضون سفره های زیادی شرکت کردم و آخرین سفره برای حاجتم سفره حضرت رقیه بود به نیت حاجتی که داشتم و خدا رو شکر چند روز بعد از یک سال انتظار به لطف خدا و ائمه و حضرت رقیه حاجت روا شدم و خدا بهمون نعمت بزرگش رو هدیه داد و بچه دار شدیم الحمدالله. انشاالله همه ی حاجتمندا خیلی زود حاجت روا بشن . آپلود عکس مربوط به سفره ی امام جواد(ع) خوشبخت پست ها: 703 عضویت: 3/9/1392 +2 1393/5/5 12:31 ق.ظ سلام سوگل سادات جون حال قلب مهربونت چطوره عزیزم؟ میخوا ستم بگم پدرم وخودم از سفره ی صلوات آقا امام جواد(ع) معجزه دیدیم آپلود عکس مربوط به سفره ی ائمه ی بقیع ندا پست ها : 5821 عضویت:1389/3/18 1393/5/17 - 2:18 عصر سلام منم1014 انشا.. همگی حاجت روا بشیم راستی من فکر می کنم ما همگی از طرف خود صاحب سفره دعوتی هستیم اینجا دیروز عصر یهم یادم افتاد امروز برای ائمه بقیع هست سفره 14 تا صلوات فرستادم با خودم گفتم اینم برای این هفته شاید باورنکنید یه چیزی تو دلم گفت 1014 تا بفرست انگار یکی گذاشت رو دل و زبونم..خیلی هم سریع و راحت 1014 تا برای تموم شد .. من فکر میکنم خود ائمه اینجا نظر دارن و خودشون دعوتمون می کنن الهی به امید تو ..ما به جز خود شماو ائمه مگه کسی رو هم داریم و البته شما برای ما کافی هستید... آپلود عکس مربوط به سفره ی حضرت ام البنین (س) مامان ماهک پست ها : 8 عضویت:1393/5/16 1393/5/21 - 7:08 عصر دوستای مهربونم مرسی بابت دعاهاتون.من 2تا حاجت داشتم.که یکیشو تو این ختم صلوات گرفتم.برام دعا کنید انشالله دومین حاجتمم بگیرم به آبروی خانم ام البنین. ســوگــل ســاداتــــــ پست ها : 12847 عضویت:1392/10/27 1393/5/24 - 3:32 عصر امروز بزرگترین حاجت زندگیم و از حضرت ام البنین (س) گرفتم . یه حاجت غیر ممکن! واقعا خدایا شکرت.من لایقش نبودم و نیستم... منو لایقش کن خدا ... narnia پست ها : 7198 عضویت:1389/3/25 1393/5/20 - 3:46 عصر 500 تا التماس دعا دارم ازمایش بارداریم مثبت شده.دعا کنید این یکی واسم بمونه آپلود عکس مربوط به سفره ی حضرت علی اصغر (ع) سوگند پست ها: 866 عضویت: 3/4/1393 1393/6/1 3:26 ب.ظ سوگل سادات دیشب.خیلی دلم شکسته بود یه حاجت دارم خیلی واسش دعا میخونم دیشب که واسه حضرت علی اصغر فرستادم خواب دیدم توی یک امام زاده یادم.نمیاد شایدم حرم امام رضا بود.گوسفند قربانی کردیم تعبیرشو نگاه کردم بشارتو برامدن حاجت بود ینی داره صدامو میشنوه خدا خیرت بده ممنون هانا پست ها : 72 عضویت:1392/9/18 1393/6/23 - 10:26 عصر سوگل جان من از سفره حضرت علی اصغر حاجتمو گرفتمو اون مشکلم حل شده و شرایطم خیلی بهتر شده قربون دل کوچیکشون برم آپلود عکس دماوند پست ها : 8348 عضویت:1392/10/6 1393/6/22 - 10:58 عصر سوگل من دقیق نمیدونم کدوم سفره بود خیلی دلم شکست ولی قبل 25مردادبود حاجتم این بودپاک برم مشهدوبرگردم همینطورم شد آپلود عکس سفره صلوات امام هادی (ع) bahar پست ها : 735 عضویت:1392/11/18 1393/7/18 - 1:14 عصر سلام 1000 تا صلوات سفره امام هادی ع. من حاجتمو گرفتم بیبی چکم مثبت شد انش... فردا ازمم مثبت بشه. التماس دعا

فقط برای ظهور تو ، آقا ! ❤

آپلود عکس

آپلود عکس

خبر آمد ، خبری در راه است ...

آپلود عکس اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد ... آجرک الله یا صاحب الزمان ... کاش قسمتم بشخ جای تو به کربلا بروم .. یک سالی .. اربعین...

خواهشی که از دوستان دارم اینه : لطفا اگر مینویسید مثلا 1000 صلوات ، هرچندتا پست دیگه که میذارید و تعدادهای بعدی و اعلام میکنید حرفی از تعداد قبلی نزنید چون اینطوری دوبار حسابش میکنم متاسفانه! اگر هزارتا رو فرستادین و میخواین مثلا دوباره 500 تا بفرستین دیگه حرفی از هزار قبلی نزنین ، فقط بنویسید تعداد جدید 500 تا میفرستم..

حاجات همگیتون رفع به خیر بشه ان شالله ...

دوستانی که پست اول و لایک نکردن , لایک کنن که ان شاالله بر حسب اون اسامی , هر هفته دعوت بشید عزیزان ...

سعی میکنیم هر هفته دوستان جدید که این تاپیک و ندیدن به سفره دعوت کنیم با کمک دوستان خوبی مثل فاطمه گلی جون و زهرا جون و نادیا جون...

لطفا دوستانتون(چه داخل نی نی سایت چه خارج از نی نی سایت) و از وجود این تاپیک باخبر کنین و توی ثواب صلواتشون شریک بشید ..

هفتم صفر ، 9 آذر 1393 سالروز شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (سلام الله علیه) به پیشگاه امام زمان (عج) و سینه سوختگان خاندان نبوت (ص) تسلیت باد .. التماس دعا

با اجازه شروع ختم جذب آرزوها با 124000 صلوات و یا الله صمد از اول ربیع الاولhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1021326&postID=39936043
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
2706