2410
2553
عنوان

چگونه آغاز گر رابطه جنسی باشیم؟

121780 بازدید | 17 پست
خانمها: چطور برای رابطه جنسی با همسرتان پیش قدم شوید: مقدمه

اکثر مردها دوست دارند بدانند که جذاب و خواستنی هستند و برداشتن قدم اول برای رابطه جنسی با آنها این اطمینان را به آنها می دهد. متاسفانه، اینکار برای خیلی از خانم ها سخت است. می توانید با دنبال کردن مراحلی که در این مقاله برایتان عنوان می کنیم، اولین قدم ها برای رابطه جنسی با همسرتان را بردارید.

دستورالعمل

قدم اول: تمایلات جنسی خود را بپذیرید. برای خانمها طبیعی است که به اندازه مردها از رابطه جنسی لذت ببرند. خودتان را یک موجود جنسی بدانید و برحسب احساساتتان عمل کنید. حداقل نصف زمانهایی که حس و میل به رابطه جنسی داشتید، خودتان برای برقراری رابطه با همسرتان پا پیش بگذارید.

قدم دوم: نترسید. مردها و زنها به یک اندازه از طرد شدن واهمه دارند. مردها بدشان نمی آید که هر از گاهی برای اینکارها همسرشان از آنها درخواست کند و مطمئن باشید که مقاومتی نخواهند کرد. آرامش خاطر داشته باشید و اعتماد به نفستان را از دست ندهید.

قدم سوم: ساده بگیرید. برای شروع رابطه لازم نیست حتماً تلویزیون را روی کانال های رابطه جنسیی ببرید. مطمئن کنید برای مردتان، یک نگاه خیره و یک بوسه دلچسب بیشتر عمل می کند؛ مخصوصاً اگر به ندرت برای رابطه جنسی پا پیش می گذارید.

قدم چهارم: با جریان پیش روید. فقط به خاطر اینکه شما پا پیش گذاشته اید به این معنی نیست که خودتان باید کل رابطه را در دست گیرید. اولین حرکت با شما بوده تا مردتان بداند که به رابطه جنسی علاقمد هستید. بعد دیگر باید بگذارید که طبیعت کار خود را بکند.

قدم پنجم: از این مهارت جدید لذت ببرید. اگر هر از گاهی برای رابطه جنسی با همسرتان پا پیش بگذارید، رفته رفته اعتماد به نفس جنسی شما افزایش می یابد و بارقه ای نو به زندگیتان می دهد.

نکات:

یک رمز، یک حرکت یا اشاره خاص، یک آهنگ خاص یا یک تکه لباس را بعنوان نشانه خود به او منتقل کنید.

آقایون: چطور برای رابطه جنسی با همسرتان پیش قدم شوید:

مقدمه

دیدگاه مردها و زنها به رابطه جنسی کاملاً متفاوت است. مردها دوست دارند خیلی سریع کار را شروع کنند اما خانم ها به ناز و نوازش بیشتری نیاز دارند. اگر سعی دارید با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید، باید کم کم توجه او را جلب کنید. به هیچ عنوان مستقیماً سر حرکت اصلی نروید و بیشتر به ناز و نوازش او بپردازید. مطمئن باشید که ارزشش را خواهد داشت.

دستورالعمل

قدم اول: زمانی را انتخاب کنید که با همسرتان تنها هستید. یک شام رمانتیک یا حتی یک شام معمولی و چند ساعتی زمان فراغت در کنار همدیگر.

قدم دوم: تلویزیون را خاموش کنید. شاید مردها بتوانند حتی باوجود سر و صدای تلویزیون هم تحریک شوند اما برای خانم ها مقدور نیست.

قدم سوم: با او حرف بزنید. قبل از شروع کار، کمی با او صحبت کنید.

قدم چهارم: موها یا گونه هایش را نوازش کنید. سریع به سراغ اعضای جنسی وی نروید. او را آرام و طولانی ببوسید. دستتان را پشتش یا روی شانه هایش قرار دهید، نه جای دیگر.

قدم پنجم: در گوشش جمله های عاشقانه زمزمه کنید، اینکه چقدر عطرش خوشبوست یا مزه لبانش خوشمزه است!

قدم ششم: کم کم نوازش های جنسی را شروع کنید. دقت کنید که "کم کم". یکدفعه بلوزش را از تنش درنیاورید.

قدم هفتم: از او بپرسید که می خواهید با هم به طبقه بالا/داخل اتاق/حمام/ یاهر جای دیگر بروید. این احتمال وجود دارد که اگر تا حالا کارتان را درست انجام داده باشید و عجله نکرده باشید، به شما پاسخ مثبت بدهد.

نکات:

غافلگیرانه به او گل هدیه کنید. خانم ها انتظار دارند که روز تولدشان یا سالگرد دوستی/ازدواج به آنها گل بدهید اما وقتی یک عصر زیبای تابستانی شاخه گلی گرفته و سر کار دنبالشان بروید، مطمئن باشید که همیشه در قلب او خواهید ماند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من توی سیستم پرستار مجازی انجمن پرستاری ایران ثبت نام کردم ، هفته تون رو می پرسه از اون به بعد ویژه هرروز تمام توصیه ها و مراجعات پزشکی و سونوگرافی رو براتون می فرسته مجانیه بدون کم کردن شارژ!
تا دوماه هم همه سوالا رو پیامک کنید مجانی جواب می ده این سایتشه :
www.eparastar.ir/pregnancy
عالیه استفاده کنید !
2720
راستش من از را ب طه مون حس خوبی ندارم همسرم ز و د ا نزاله ...م همین باعث میشه تو همون پیش نوازش ها به ...برسه و من نهاینا حس ناخوشایندی نصیبم میشه ..اوایل برای این قضیه از اسپری تاخیری استفاده میکرد ..اما بعد از تولد بچه مون .متاسفانه خیلی خودخواه شده
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
و یه نکته ی دیگه اینکه هیج وقت از ظاهرم تعریف نمیکنه .....مثلا میام آرایش کنم و خودمو شیک کنم میاد خونه اولین جمله که انتظار دارم بشنوم " به به چه خوشکل شدی خانننووووم " اما اولین جمله که میگه " بازم که بزک دوزک کردی " مثلا وقتی نزدیکش خوابیدم .یه هو بهم زل میزنه فکر میکنم الانه که یه جمله خوشگل میشنوم ...بر میگرده میگه "یاسی شکمت خیلی بزرگ شده ها " ( از بعد از تولد دخترم خوب هیکلم کمی بهم خورد ..اما ما سزارینی ها هر کار هم کنیم شکممون برقراره ) همون یه جمله ش باعث میشه حتا اگه بعدش رابطه ای هم باشه بدن من گارد بگیره
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
یاسی خانم به نظر من شما یکم به صحبت رو در رو و بی پرده با شوهرتون نیاز دارین تا کاملا همه چی مشخص بشه! اگر میگفتین از اینکه آرایش کنین شوهرتون متوجه نمیشه کاملا منطقی بود ولی اینکه متوجه میشه و شاید یه جورایی متلک میگه یکم عجیبه و واقعا به نظر میاد یه غرضی در کاره... البته یکم بستگی داره که الان چقدر وقته بچه دار شده باشین ولی در کل اگر مردی همش از نکات منفی شما ایراد میگیره یمن جای بحث داره!!! اگه فقط مواقع سکس اینطوری شدن و بیشتر سعی میکنه شما رو از خودش طرد کنه ممکنه سرد شده باشن یا به همون دلیل مشکل زود انزالی نمیخان که خیلی چیزی مشخص بشه!!! به هر حال مشاوره بهتون خیلی کمک میکنه ولی به نظر من یکم خودتون بشینین راحت با همدیگه صحبت کنین!!! اگر دیدین جواب نمیده و واقعا شوهرتون هم قبول دارن که شکلی هست مشاوره خیلی کمک میکنه و اکید توصیه میکنم که حتما مشاوره برین... حالا اینکه نوشتین خودخواه شده هم جالبه که چرا دیگه نمیخاد به شما برسه!!! به هر حال شما خیلی باهاش برخورد دارین و بهتر از شما کسی شوهرتون رو نمیشناسه و شاید ما هم اینجا بتونیم با همفکری یه راههایی پیدا کنیم... به هر حال بتونم کمکی کنم خوشحال میشم موفق باشی...
طوری زندگی کن که خدا لایکت کنه نه بنده خدا!!!!
2714
یه نفر توی یکی از تاپیکها گذاشته بود دیدم شاید به درد اینجا بخوره.. هم روانشناسی هم بحث مسایل جنسی... این سایت یکی از بهترین سایت ها در زمینه مشکلات جنسیه http://www.tanzimekhanevadeh.com/ . . خواهش میکنم برید به این لینک و سخنرانی هاشو دانلود کنید . فوق العادست مخصوصا سومیش که از آقای دهنویه http://www.ravanshenasi.info . . اینا رو حتما دانلود کنید و گوش بدید. خیلی زندگی رو بهتر میکنه: کلید مرد: ( واقعا همه ی قفلای مردو میتونید باز کنید! ) http://s5.picofile.com/file/8124892234/kelidemard.mp3.html . کلید زن: ( اگه خودتون نمیتونید راحت با شوهرتون صحبت کنید خیلی چیزای خوبی گفته ) http://s5.picofile.com/file/8124889334/kelidezan.mp3.html . اینم یه سخنرانی جالبه در مورد روابط جنسی، سردی مرد و زن و ... http://s5.picofile.com/file/8124887076/zanan.mp3.html . . نرم افزار 140 حالت سکس با انیمیشن http://s5.picofile.com/file/8126635400/140.exe.html (4) [لایک] http://drfarhang.mihanblog.com/post/12 http://drfarhang.mihanblog.com/post/tag/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%20%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF%20%D9%87%D9%84%D8%A7%DA%A9%D9%88%DB%8C%DB%8C اینم چندتاکتاب مفید: چهار اثر از فلورانس اسکاول شین (ترجمه گیتی خوشدل) معجزه از راندابرن چشم دل بگشا (کاترین پاندر) البته فایل اجرایی نرم افزار رو من دانلود نکردم...اگر میدونین ویروس یاب حسابی ندارین حواستون به کامپیوترتون باشه... لینک اولیه سایت تنظیم خانواده هم مقاله های خوبی داره موفق باشین
ممنون اقای پدر....همسرمن فن محبت کردن و عشق ورزیدن را یاد نگرفته..و وسواس و استرسیه..مثلا کلی زحمت میکشم شبرینی میپزم..میاد خونه ،اول میره اشپزخونه دور سینک رو میشوره مبگه چه خبرههه اینجا...اقلا کلا ذوقم کور میشه..یعنی کلا اول نیمه خالی لیوان رو میبینه
اوایل مبگفتم امروز خوشجل شدم؟میکفت مگه تو عقده ی خودکم بینی داری!!!!!خب اگه خوب نبودی که من نمیگرفتمت.... درمورد خودخواهیش هم باید بگم شاید در ماه فقط یکبار به طورکامل من ا ر ض ا بشم اما خودشون درهفته دو تا سخ بار...
سه بار (ببخشبد با گوشی تایپ میکنم و اشتباه زیاد میشه درضمن ویرایش هم نمیشه.... .....
یاسی خانم سلام دوباره... عذر میخام دیر جواب میدم... ما مردها کلا فن عشق ورزی رو زیاد بلد نیستیمف باید از جایی یاد بگیریم که جایی هم واسه یاد دادن نیست... حالا یه نفر هست که اهل کتاب خوندن باشه و یکم بیشتر از بقیه میخاد از زندگیش بدونه و زنها و احساساتشون رو بشناسه بیشتر تلاش میکنه!!! یکی کمتر... ولی در کل مردها فکر میکنن همین که کار میکنن و خرج زندگی رو میدن خودش یعنی تمام جواب محبت هایی که خانمها نیاز دارن و میکنن... ولی بازم به نظر من شما میتونی با صحبت کردن مشکل رو یکم نرم ترش کنی!!! با ناز کردن و همینطور بعضی وقتا گریه کردن تاثیر خوبی میگذاره... البته شما شوهرت رو بهتر میشناسی و خودت باید بدونی از چه روشی پیش بری بهتره... در مورد ارضا شدن هم همینطور، شما وقتی در حین سکس حس خوبی بهت دست میده و حالا نزدیک به ارضا شدن رو داری خیلی مردها فکر میکنن ارضا شدین!!! اما شما که میدونین نشدین و بهتره که باز بهش بگی! البته مردها از اینکه بشنون یه نفر از نیروس جنسی اونها ایراد میگیره بدشون میاد، پس بازم یکم سیاست باید به خرج بدی... ولی میدونم که این همه آدم بخاد ذهنش درگیر روابط باشه اصلا خسته میشه و نیاز به انرژی مضاعف داره، ولی کلا زندگیهای ما انرژی زیادی میبره تا خیلی وقتها به حالت نرمال برسه... امیدوارم بتونیم با این صحبت ها به نتیجه ای برسیم موفق باشی.

رفتارهای ناخوشایند خانوم ها در رابطه زناشویی

۱- زنهایی كه به گونه ای رفتار میكنند كه گویی از سكس و معاشقه خوششان نمی آید.

۲- زنهایی كه هیچ وقت شروع كننده نیستند.

۳- زنهایی كه نسبت به بدن مردها شناخت كافی ندارند.

۴- زنهایی كه بار رسیدن به اوج نقطه جنسی مرد را به خودش واگذار میكنند.

۵- زنهایی كه در رخت خواب مثل پلیس رفتار میكنند

۶- زنهایی كه مثل جسد در رختخواب بی حركت و بی عكس العمل میباشند.

۷- زن هایی كه در رختخواب زیاد حرف میزنند.

۸- زنهایی كه زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند

۹- زنهایی كه خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند

۱۰- زنهایی كه بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.

۱۱- زنهایی كه دوست ندارند معاشقه دریافت كنند.

۱۲- زنهایی كه فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.

۱۳- زنهایی كه با استفاده از بدن و جنسیت خود ، مردها را بازی میدهند.

۱۴- زن هایی كه مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میكنند.

۱۵- زن هایی كه به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند

برگرفته شده از سایت: همراز سلام

http://hamrazsalam.com/رفتارهای-ناخوشایند-خانوم-ها-در-رابطه-ز/

به نظر من مشکل اعتماد به نفس هستش.هم واسه مرد و هم زن.مرد میترسه زود ارضا بشه و از حریص میشه که ارضا نشه.چون اعتماد ندارن به خودشون که میتونن یک رابطه کامل داشته باشن و همیشه یه ترس و استرس حاکمه تو رختخواب.

برای هر چیزی باید وقت گذاشته بشه.و منظور از وقت اینه که باگذشت زمان زوجین شناخت بیشتری نسبت به اخلاقیات جنسی همدیگه پیدا میکنن و چه بهتر که خواسته هاشون رو بازگو کنن برای همدیگه.

یک مرد دوست داره تو رخت خواب واسه خانومش سنگ تموم بزاره و چه بسا جاهایی که از ترس کم اوردن تو همبستری سر باز میزنه....

پس  ........

از این لحظه هنگام معاشقه سعی کنید نشون بدید که در اوج لذت هستید و حتی القا بشه که مرتب داره شما رو ارضا میکنه و اون یک قهرمانه....این حس برای مرد رضایت بخشه و اشتیاق ادامه دادن رو تو وجودش میبینین.به شخصه بنده اگر پنج بار در هفته و اگر هر بار بین پنج الی ده بار همسرم رو ارضا نکنم حس میکنم وظیفم رو ادا نکردم

2706