2726
عنوان

متولدین ماه مهر ( 92 )

15709 بازدید | 2093 پست
سلام مامانای مهربون، لطفا اسم کاربریتون....... تاریخ زایمان........ نوع زایمان....سن زایمان....وزن هنگام تولد.....جنسیت نی نی......و اسم نی نی تون رو بگید که یه تاپیک درست و حسابی داشته باشیم. ممنون. اسم... تاریخ زایمان.... نوع زایمان....سن زایمان....وزن هنگام تولد.....جنسیت نی نی.... اسم نی نی (((: لیلا :))) ... سوم ... طبیعی ...28 سال ... 3/400 ... پسر ... نیکان لنا...بیستم...سزارین... 27 سال... 3/130... پسر... امیرمحمد خاطره جون جون...بیست و هفتم...طبیعی...32 سال...3/730 ...دختر...مهرشید sanaz ... بیستم... سزارین...27 سال...3/500 ...پسر...سورنا وروجک عاشق...شانزدهم...طبیعی... 25 سال... 3/500... پسر ...ابوالفضل عشق مامان... هجدهم...سزارین...24 سال...2/400...پسر...ایلیا. لیلا... سی ام...سزارین...30 سال... 3/600 ... پسر... سامی. Shiva...بیست و دوم...سزارین...30 سال...3/450 ...پسر...پرهام. مامان آغونی...نوزدهم...طبیعی...22 سال...3/300...دختر...کوثر. ندا مامان آقامتین...یازدهم...سزارین...20 سال... 3/500 ...پسر...متین. مامان سامیار قولومبه...بیستم...سزارین...31 سال...3/850 ...پسر ...سامیار. مامان فندق...هفتم...طبیعی...31 سال...3/100 ...پسر...مهرسام. satiz...بیست و هشتم...سزارین...23 سال...3/600...دختر...عاطفه. tootiya...دوازدهم...سزارین...24 سال...1/400...پسر...علیرضا. شازده کوچولو...بیستم...سزارین...28 سال...3/250...پسر...مسیحا. مامان توچولو...بیستم... ...2/900...پسر...علی. ندا...یکم... ...پسر... سامیار. ماری گل...ششم... ... ...2/500...پسر... . رهام 92... بیست و نهم ...سزارین... ...3/405...پسر...رهام. maman eli ...سی ام...سزارین...31 سال... 3/130 ...پسر...رهام. ستی...سی ام...سزارین...28 سال...3/500...دختر...ستیا زهره... ...سزارین...31 سال...3/200 ...پسر...آبتین. مهتاب...یازدهم... ...25 سال... ....دختر... . گلی لی لی... .... ... .... ....... دختر...رستا. یاس...بیست و هشتم... ...26 سال... ...پسر... .
من عاشق خبر خوشم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من یه پسملی دارم، از ترشی بدش میاد حتی پرتقال و ماست شیرین هم نمیخوره. ولی خیلی بد غذا نیست. فرنی میخوره و سوپ هم براش از صافی رد میکنم خیلیییی دوست داره آب خورش هم دوست داره. البته این فسقلی هم اگه غذایی رو نخواد همشو بالا میاره.
من عاشق خبر خوشم.
مامانا بگید نی نی هاتون دخملی اند یا پسملی اسمشون رو هم بگید و اینکه چند کیلو هستند. پسملی من اسمش نیکان و امروز 9 کیلو و 400 گرم بود ، یک ماهه که دوتا دندون ناز کوچولو در آورده و حساااااااابی هم تنبله نه چهار دست و پا میره نه سینه خیز.
من عاشق خبر خوشم.
سلام شیدای من اولین دندونشو تازه در آورده و 25 مهر 92 بدنیا اومده
خدابه3طریق جواب میده:1.میگه بله وآنچه خواستیدبه شمامیدهد2.میگه نه وبه شماچیزی بهترمیده3.میگه صبرکن وبهترین رابهت میده پس صبرکن[smiley]s/sm64.gif[/smiley]
سلام دختر منم 18 مهر بدنیا اومده. یه دونه دندون دراورده. وزنشم 8200. سینه خیز بلد نیس. تازه غلتیدنو یادگرفته حدودا 2-3 هفتس.
گاهـــی ... نمیشـــــــه دســت از... دوســـــت داشتن یکــی برداشــت... حــــــــــــــــــــــتی وقتــــی ازش... دلخــــــوری...
2706