2733
2734
عنوان

متولدین ماه مهر ( 92 )

| مشاهده متن کامل بحث + 15709 بازدید | 2093 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
روغن زیتون مالیدم به شکمش خداروشکر یه ذره کار کرد ولی هنوز میل به هیچی نداره فقط میخواد شیر بخوره شاید به خاطر دندون باشه بی اشتهاییش آخه غذاخوردنش بد نبود ماشاا... خوب میخورد نمیدونم چرا یهو اینجوری شده
CafeMom Tickers
سلام به همگی ما مامانای مهرماهی همه توی مرحله سختی از زندگیمون قرار گرفتیم من مدتی نتونستم بیام اینجا فقط تو تامیک خودم سر میزدم اول از همه واسه لیلا جون و گل پسرش ارزوی موفقیت و سلامت میکنم و امیدوارم که عمل پسرش به راحتی و سلامت سپری شده باشه و ازین به بعد دیگه هیچ مورد نگران کننده ای براشون پیش نیاد همینطور امیدوارم الان که مینویسم لنا جون هم موفق شده باشه پسرش رو از شیر بگیره منم این مدت خیلی روحیه خرابی داشتم واسه همین زیاد نمیومدم سایت یک مدت دیگه نا امید بودم چون چند ماهه پشت هم مریض بودم از طرفی مادرشوهر و خواهرشوهرامم خیلی اذیتم میکنن با زبونشون دیگه بچه داری و کار خودمم از طرف دیگه واقعا بهم فشار میاوردن یک مدت استراحت کردم الان خیلی بهترم
چی بگم والا
واقعا بچه داری سخته اما من همیشه راجع به دخترم عذاب وجدان دارم با این که همسرم نظر دیگه ای داره اما من همیشه فکر میکنم به اندازه کافی برای دخترم مادر خوبی نیستم الان از خدا میخوام به همگی مون صبر و توان بده که مادرهای خوبی باشیم و بتونیم ازین امتحان سربلند بیرون بیایم
چی بگم والا
سانازی جون خوشحالم که پسرت رشد خوبی داره بخصوص دندوناش خیلی خوب در اومدن ولی دختر من فقط 4 تا دندون داره البته به علت بیماریم من الان کمبود کلسیم شدید دارم شاید به این خاطر باشه خلاصه که 4 تا دندون برای این سن خیلی کمه؟؟؟؟؟
چی بگم والا
سلاممـــــــــــــــــ خاطره جون خوبی؟گل دختر خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی یادت میکردم عزیزم پسرمنم 4ت دندون بیشتر نداره هفته پیش از بهداشت پرسیدم گفت تا 17 ماهگی برای دندان اول وقت دارن دیگه چه برسه به دندان 5 و 6 .... پس فکرکنم جای نگرانی نیست
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706