2703
2553
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

695112 بازدید | 911 پست
سلام
دوستان عزیزم دیدم بد نیست این ذکررو به شما که خیلی حاجت دارید بگم یه کم سخته ولی باور کنید بی برو برگرد من یه بار یه حاجت دور از انتظارمو گرفتم واز امروز دوباره می خوام با خلوص نیت برای گرفتن حاجتم (نی نی دار شدن )شروع کنم.روش اینه که شما نیت می کنید 41 روز ذکر (بسم الله الر حمن الرحیم) را می گویید،منتها به این صورت که روز اول یک تسبیح ،روز دوم 2 تسبیح و همین طور ادامه که روز 41 به 41 دور تسبیح میرسد.هر کسی که می خواد با خلوص نیت شروع کنه انشالله که حاجت بگیرید .برای من حقیر هم دعا کنید.
منم این ذکر رو خوندم هنوز حاجتم برآورده نشده ولی اثر ناب ومعنوی بی نظیر اون با منه. انگار میگه برآورده میشه !
حاجت همه انشاء الله به بزرگی این روز (عید مبعث) براورده بشه.
از سروین جان هم متشکرم.
توکل و تلاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
التماس دعای فراوان از تمامی عزیزان منم مشکلات فراوانی دارم ممنون از اینکه این ذکرها را آموزش دادین امیدوارم هم من و هم شماها عاقبت بخیر بشیم منم مدت 4 سال است که می خوام بچه دار بشم البته یه پسر خوشگل به نام محمدحسین دارم که امیدوارم در پناه خداوند سالم و سلامت باشه . دوست دارم یه دختر هم داشته باشم برای منم دعا کنید. (مریم )
2714
اگه این ذکرو از تو کتابی خوندی یا اگه کتابی سراغ داری که دعاهای خوبی برای حاجت گرفتن داشته باشه لطفا اسمشو بنویس ، البته به غیر از گنجهای معنوی و شفا ودرمان باقرآن. مرسی
2706