2410
2553
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695112 بازدید | 911 پست
سلام
مریم جون دوست عزیزم بهت تبریک میگم انشالله به سلامتی فقط ازت خواهش میکنم به خاطر دل پاکی که داری برای ما حاجتمندا خیلی دعا کن.
دوستای خوبم ممنون که به من لطف دارید برای همتون دعا میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام به همه عزیزای گلم
من امروز دور 15 ام رو هم تموم کردم خداروشکر وقت دکتر هم داشتم رفتم الان تو هفته 5 هستم و همه چی هم خوب بود
من همه اینا رو نشونه خوب میدونم این ختم که تموم بشه دوست دارم تا آخر حاملگیم ادامه بدم یه جورایی عادت کردم
حتما انجام بدین حس خوبی داره انگار آدم مطمئن میشه یعنی من اینجوری شدم یکم .
ایشالا همتون حاجت روا بشین...
آمین.
2714
دوستان مادر من سالها آسم داشتند و این اواخر خیلی بدتر شده بود. ما نذر امام رضا براشون کردیم و مادرم یک ماه اونجا بودن.
واقها معجززززززززززززززززززززززززززززه شد. کاملا بیماری برطرف شد. ما سال هاست هر چیزی از خداوند می خواهیم به امام رضا (ع) متوسل می شویم.
سلام بچه ها

من امروز روز 11 هستم.
بچه ها گفتم برا چی می خونم بهم نخندینا!!!
هر کس حاجت خودش از نظر خودش خیلی بزرگه. برای من هم این مشکل بزرگی بود راستش من نی نی تپل خیلی دوست دارم!!!نینی من 8 ماهش تموم شد 8250 بود.یعنی نرمال بود ولی از بس مادر شوهرم اینا گفتن لاغره!!ضعیفه!!خیلی غصه می خوردم. ولی بعد یکهفته که این ذکر رو بدین منظور خوندم وقتی خونشون رفتیم همه گفتن ماشاله داره تپل میشه!!حتی دایی شوهرم که اونجا بود!!!
حالا واقعا نینیم داره تپل مپل میشه.قبلا شیشه هم نمی خورد ولی الان شکر خدا به برکت این ذکر می خوره.چیزای شیرین هم یه مدتیه لب نمیزد ولی الان یک شیشه پر می خوره!!خوابش هم خیلی بهتر شده!!
و به نظر من همش از برکت این دعاست!

سروین جون ازت ممنونم.حاجت روا بشی عزیزم.
التماس دعا بچه ها.مریم جون خدا رو شکر که نی نیت داره تپل میشه.برای منم دعا کن خدا یه نی نی لاغر ولی سالم بهم بده. البته این دعام با عکس کاربریم تناقض داره چیکار کنم اینجوری میگم شاید خدا دلش بسوزه برام.
سروین جون از صمیم قلبم برات دعا می کنم عزیزم تا یه نی نی خوشگل تپل مپل بیاد تو دلت.

عزیزم منم بعد از 9 8 ماه انتظار سخت صاحب نی نی شدم. می دونم انتظار خیلی سخته.

بخاطر دل پاکت خدا خودش کمکت می کنه عزیزم.
2706