2703
2553
عنوان

ذکری که در اجابت حاجت بی نظیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 695112 بازدید | 911 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی جدا حاجت میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایا به امید خودت شرووع می کنم..........عزیزای دلم تا همیشه برای همتون دعا میکنم.......زندگی جان من امشب برات یاسین میخونم الهی که هرجای زندگیت گره ای هست به رحمت خدا باز شه......میدونم دیره
2720
سلام من یه پسر مجرد هستم ووقصد ازدواج دارم ولی هروقت خواستگاری میرم به دربسته می خورم ازشما خواهران عزیز خواهشمندم برای این بنده حقیر دعاکنید تا مشکل من حل شود من خیلی محتاج دعای شما هستم التماس دعا
سلام به دوستان عزیزم ببخشید من خیلی وقته به اینجا سر نزدم امیدوارم همتون حاجت روا شده باشید من با هر بار شروع این ختم حاجت گرفتم ولی در هر صورت باید به خیر وصلاحمون باشه ،ولی هنوز نی نی دار نشدم شاید تا الان صلاح نبوده که مطمئنم اونم نیاز به گذشت زمان داره برای همتون دعا میکنم. التماس دعا
2714
دعا کردن میتونه قضا و قدر و تغییر بده- این ذکرها شاید برای بعضی ها جواب نده ولی مطمئنا آرامشی تو مدت خوندن ذکر ها داشتن که قبلا نداشتن. اگه با خلوص کامل می خونین مطمئنا جواب میده و زمانشو خدا میدونه پس ایمان داشته باشینٰ

التماس دعا
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
خداوندا
آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم؛
شهامتی، که تغییر دهم آنچه را که می توانم؛
و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
2706