2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خوش بگذره بهتون. من توصیه میکنم حتما حتما رستوران خوان گستر رو برین. محشره. من هر وقت برم اصفهان حتما میرم این رستوران رو. غذاهای فوق العاده ای داره حتی برای شام هم خوبه چون استیک و شنیسل و میگو اینها هم داره. باقالی پلو و ماهیچه و کباباش هم عالیییییییییییه ماهی هاش هم خیلی خوشمزه است. وایییییییی دلم خواست
2714
سلام ..پیتزا فروشی جمیرا هست تو خیابون نظر که انواع پیتزاها رو درست میکنه ....یه پیتزا فروشی هم تو خیابون چهارباغ بالاست که کیفتش خیلی خوبه .......پیتزا آرسس هم تو چهارباغ خواجو کارش خوبه .........رستوران آراخوان تو چهراباغ بالا و شهرزاد تو خیابون چهارباغ عباسی خیابون کوالالاپور .....یه رستوران هم هست به اسم اعظم که تو دروازه دولت تو خیابون باب الرحمه از رستوران های قدیمی هستش خیلی شیک نیست ولی غذاهاش خوبهههههه.......امیدوارم که بهتون خوش بگذره
دوستان اصفهانی

من چند سال پیش عروسی فامیل شوهرم بود اومدم اصفهان رفتم یه آرایشگاه که اسمش خانم آزیتا بود سمت دروازه شیراز کارش عالی بود ولی متاسفانه شماره تلفنشو گم کردم...

نمیدونم آزیتا خواجوی بود یا....

کسی میشناسه؟
2706