2410
2553
سلام عزیزم بهترین مراکز خرید: پروما- کیان سنتر- الماس شرق- زیست خاور- بلوار سجاد-خیابان راهنمایی و احمدآباد
دیدنی: موزه های حرم- باغ و موزه نادر- آرامگاه فردوسی و هارونیه- کلات نادر (80 کیلومتری مشهد)
تفریحی: ییلاقات طرقبه و شاندیز- سرزمین موج های آبی- باغ وکیل اباد- پارک ملت- کوهستان پارک شادی- کوهسنگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام پرمون جون .امیدوارم بهت خوش بگذره.خانمی از کدوم شهر شما تشریف میارین و منظور از خرید چه لوازمی تا بش بهتر راهنماییتون کنم.بهنظر من کیان سنتر خیلی گرونه و اجناس اونجا را تو پروما البته طبقات بالاش نه خود فروشگاه و یا جاهای دیگه با قیمت مناسب پیدا کنی.
2714
الماس شرق وسایل لوکس و تزئینی بیشتر داره.البته اطرافش بازار روسها و چینی ها هم هست.من خودم اونجا راخیلی نمی پسندم.اما معماریش قشنگ و سرزمین عجایب هم واسه بچه ها داره.زیست خاور اکثرا مسافرها می رن اونجا همه چی داره از نقره گرفته تا لباس و اسباب بازی قیمتهاش هم بد نیست همجور جنسی هم داره... بلوار سجاد به نسبت گرون اما اجناس شیک و مارکدار توش بیشتر پیدا می کنی.اگه عطر و ادکلن اصل بخوای تو مغازه های اونجا و احمد آباد هست.البته اینجاهای که من می دونم.راهنمایی و جنت واسه مانتو که قیمتهای جنت ارزونتره اما راهنمایی مدلاش به روزتره.احمدآباد هم شبیه سجاد همه چی داره.کفش و کیف هم خیابان دانشگاه.البته نه اینکه این چیزها فقط مختص به همین مراکز خرید باش .این چیزهایی که گفتم اینجا بیشتره.می گم بهتره بگین چی می خوای تا بگیم کجا
ممنونم اوا جون
چیز خاصی مد نظرم نیست بازاری که جنس باکیفیت و ارزونتری نسبت به جاهای دیگه داشته باشه میخوام
ما خودمون رشت هستیم در ضمن لباس بچه گونه کجا شیکتره؟ سوغاتی از کجا بهتره بگیرم؟
2706