2726
عنوان

متد جدید آی وی اف و 70% احتمال مثبت شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 176871 بازدید | 140 پست
سلام دوستان .من آبان آی وی اف کردم که نشد .دوره هم 45 روزه بود.(ال دی اچ ام جی----فوستیمون---سوپر فاکت) این دوره برای بار دوم انجام دادم. سیکل 15 روزه. همونی که در بالا گفته شده. این سیکل بهتر از دفعه قبل جواب داد.اسمش سیکل آنتاگونیسته.هزینه اش کمی بیشتر شد اما زودتر نتیجه داد.دکتر من اشرف معینیه.من از ایشون راضی ام. الان 4 روزه که 2 تا جنین انتقال دادن برام در حالیکه قبلا هیچ امیدی به تخمک خودم نبود.
داروهاش شامل آمپولهای : اچ ام جی---براول---ستروتاید...هستش.
در دوره 45 روزه با دادن سوپر فکت شما را یائسه میکنند و فعالیت تخمدانها رو به دست خودشون میگیرند.اما دوره 15 روزه دیگه این کار ها رو نمیکنند.برای کسانیست که تخمدانهاشون فعالیت منظمی نداره.

امیدوارم موفق باشید

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام شادی جون
بندرعباس زندگی میکنم ,خودم تنبلی تخمدان دارم و شوشو هم مشکل کمی تعداد و کم تحرکی و .. داره تا حالا هم دکتر نرفته ,همسر شما کدوم دکتر رفته؟خانم دکتر تو بیمارستان ویزیت میکنه؟امروز برم واسه کی بهم نوبت میده؟
سلام عزیزم سمیه جان شوهر من هم فقط یکبار رفت آزمایش که یک میلیون شد بعد تا هشت ماه بعد که الان باشه هیچ دارویی نخورد و الان که من دارم آمپول میزنم واسه آی وی اف - شوشو هم دارو های خانم دکتر رو میخوره و بعد از یک هفته شد هجده میلیون - برا نوبت هم نمیدونم آخه دکتر خشاوی دو هفته اول عید رو قرار بود بره مرخصی
2706