2703
2553
سلام من آزمایش ژنتیک دادم پروتئین سی و اسم پایینه و موارد دیگه مثل جهش ژنتیکی تشخیص دادن کسی مشکل منو داشته لطفا راهنمایی کنید .با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
عزیزم حتما باید توی دوران انتقال و بارداری ، آمپول های کاهش انعقاد مثل clexane بزنی..... شما باید حتما زیر نظر یه متخصص نازایی و آی وی اف باشی ... خودشون حتما برات تجویز می کنن
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
احلام جان پروتئین C و S عملکرد ضدانعقادی دارن توی خون.....وقتی کم باشن ، احتمال لخته شدن خون بالا میره ، همین هم باعث می شه خونرسانی جفت به جنین به خاطر لخته خون مختل بشه ، به همین جهت هم برای درمانش ، داروهای ضدانعقاد مثل هپارین می دن توی بارداری استفاده کنی تا مانع تشکیل لخته توی خون بشن ، و خونرسانی جنین مختل نشه و اینجوری دیگه جنین سقط نمی شه
باید جای من باشی تا حس کنی....چقدر سخته عشقت بلرزه صداش //// ببینی چطور حاضری جونتو....بدی تا یه رویا بسازی براش
2706