2410
2553
بچتون چند سالشه؟
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من با فلش کارت بن بن بن یادش میدم
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
2456
من خودم کلمه یادش میدم هرچی کلمه بیشتر یاد بگیرن بعدا گرامرو بهتر یاد میگیرن...البته پسرمن 2.5سالشه کلی کلمه انگلیسی بلده
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
جاری من سی دی برای پسرش میذاره 2 سالشه ولی خیلی انگلیسی بلده
سی دی اش تصویریه
1 خانمه میاد با شکل و حرکات دست هی تکرار میکنه
حسبناالله و نعم الوکیل. خدایا خودت مراقب دختر من باش
2714
تو سن پایین بچه ها زیاد نمیشینن پای تلویزیون ولی اگه در طول روز تو حرفای روزمره کلمه هارو هی تکرار کنی خیلی موثرتره
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
چیکو یه عالمه بازیهای دو زبانه داره که من یکیشو واسه بچم خریدم که مخصوص ٩ماهه هاست. أخیه بچم نه ما هشه ادرسش پاسداران. روبروی بوستان دوم. برید ببینید حتما یه چیز مناسب پیست میکنید
شادی سفری است که از کودکی آغاز می شود
عزیزم باید بدونی بچت به چه روشی علاقه داره پسر من اصلا نمیشینه سی دی ببینه ولی بجاش وقتی باهاش بازی میکنیم کلمه کلمه انگلیسی یادش میدم یا اسباب بازیاشو به انگلیسی بهش میگم و هی واسش تکرار میکنم
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042613410410940 عکس پسرم امیر علی جون