2726
سلام
شاید گفتن این کلمات راحت باشه
10 سال انتظار برای داشتن فرزند، آزو اسپرمی، سه بارمیکرو اینجکشن ناموفق و عوارض روحی و جسمی بعد از اون، هزینه های فراوون نازایی و بدتر از اون رنج و استرس این درمانها،شنیدن حرف و حدیث و طعنه و کنایه از غریبه و آشنا ، سکوت خسته کننده در خانه و آرزو برای شنیدن صدای بابا و ماما و...
فقط کسایی میتونن با عمق وجود این کلمات رو درک کنن که درگیر همچین مشکلی بودن
اما انسان با امید زنده است و خدا دیر یا زود نتیجه صبر بنده هاش رو میده
....................
خب خلاصه میکنم بعد اینهمه سال انتظار و انواع درمانهای سنتی و مدرن بالاخره چند مدت پیش در کمال ناباوری ، آزمایش خانمم مثبت شد و وقتی چند روز پیش صدای قلب نی نی رو شنیدیم دیگه داریم باور میکنیم داریم لایق عنوان پدر و مادر میشیم
برای ما که مثل معجزست بارداری طبیعی اونم بعد اینهمه سال
..........
از همه دوستان نی نی سایتی که تو این مدت نزدیک به دوسالی که عضو سایت هستم واز راهنماییها و مشورتهاشون در ادامه مسیر درمان خیلی استفاده کردیم تشکر میکنم و امیدوارم انشا الله هر چه زودتر همگی به آرزوی شیرینشون برسن و مارو هم دعا کنن تا اخر همه چیز به خوبی پیش بره
. . ----------------------- تکمیلی: و سرانجام گل پسر ما آخر شهریور 93 پا به دنیا گذاشت و با آمدنش شادی و امید رو به جمع ما هدیه داد. آرزومندم این لحظات شیرین هر چه زودتر نصیب همه دوستان منتظر بشه. انشاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با اجازه
بچه‌ها ۱ سوال
من ۱۰ روز بعد از نزدیکی آز خون دادم منفی بود! الآن ۲ روزه پری نیومده یعنی ممکنه دیگه نیاد??? خدایا
الآن ۲۰ روز از ننزدیکی میگذره
حسبناالله و نعم الوکیل. خدایا خودت مراقب دختر من باش
مبارک باشه
ایشالا عروسیش رو ببینین
قدمش پر برکت باشه براتون
به خانومتون هم از طرف کل دوستان نینی سایت تبریک ویژه بگید آقای پدر
از روزهای تکراری ، استفاده ای غیر تکراری بکنید....شاید هدف از اینهمه تکرار، همین باشد . . .
سلام اقا احسان
از صمیم قلب به شما و خانمت تبریک میگم
نوشته های شما عین زندگی نامه من و همسرم بود
خدا رو هزاران بار شکر که نعمتش در حق ما تموم کرد و ما الان یک دختر ناز تو بغلمونه...
واقعا خدای مهربون معجزه و مهربونیش در حق شما تمام کرده
انشالله به سلامتی این دوران طی بشه و شما این معجزه الهی تو اغوشتون بگیرین
2706