2726
تهرانی؟یه سر برو پیش معینی من واقعا قبولش دارم.تا حالا پیش بیشتر از 20 تا دکتر رفتم.

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرضیه شجاعت به خرج دادیم رفتیم عکس رنگی انداختیم
رفتم شجاعت به خرج دادم عمل کردم

یکهو سرو کله یک چیز دیگه پیدا شد

خدا کنه لااقل این آزمایشم نرمال باشه
مامان یک پسر خوشگل هستم 
مرضیه جون هیچ ربطی به حاملگی طبیعی یا غیر طبیعی نداره.فقط ممکنه زودتر تخمک گذاریت تموم بشه .یعنی تو سن پایینتر نسبت به یه خانوم که یائسه میشه.همین.نگران نباش.اگرم بهت گفتن آی وی اف یا میکرو واسه اینه که زودتر نتیجه بگیری و تخمکایی که واست مونده از دست نره و حروم نشه.نگران نباش فقط پیگیری کن.

سلام
بچه ها به امید اینکه همگی مامان بشیم
اتی جون
شما برای تخمک گذاری از چه نوع دارو استفاده کردی؟
مقدار مصرف در روز؟
چون من هم انشاالله می خواهم بعد از عید دوباره درمانم رو ادامه بدم ....
مرضیه جون.موسسه ابن سینا به من گفت فقط آزمایشگاه سعید تو پاسداران رو قبول داره.دکتر معینی هم همونو قبول داشت.50000 تومن شد.ولی گفتن فقط 2 تا آزمایشگاه تو ایران این آز رو دقیق انجام میدن.
الما جون...من دفعه اول میکرو, شبی 4 تا اچ ام جی منوپیور عضلانی + شبی 5 تا فوستیمون در دور ناف+روزی یه سوپر فکت میزدم.+اچ سی جی
این دفعه شبی 4 تا اچ ام جی +4 تا براول دور ناف + 4 روز هم آمپول سترو تاید زدم.=اچ سی جی
دوره اول 45 روز طول کشید اما دوره دوم 15 روز خیلی فشرده بود.تا خدا چی بخواد.من دکتر معینی رو به همه پیشنهاد میکنم.

اتی جون
روی هم چند تا زدی دور اول ؟
منظورت از دور اول همون تزریق هاست که 45روز طول کشید ...
بعد از چند روز فولی هات ظاهر شدند.
ببخش گلم که می پرسم به خدا خیلی خوشحال هستم که با شما در ارتباط هستم چون شما با این دارو ها تخمک خوبی داشتی ...
من بعد از 71 مریونال هاش ام جی دکتر گفت از اهدایی استفاده کن که گفتم غیر ممکن می خواهم از خودم باشه (تخمک) که دو روز بعد از دل درد رفتم سونو که تشخیص دادند که فو لی ظا هر شده
2706