2703
2553
سلام
جز داروهای ضد افسردگی
من دیدم کسی که مصرف کرده و چاق شده ولی خب مشکلات روحیش برطرف شد، جالب اینه بعد از قطع مصرف داروها به سرعت لاغر شد.
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من یه مدت سیتالوپرام مصرف می کردم(شش ماه) به شدت لاغر شده بودم...دیگه نخوردم به جاش یه قرص خارجی بهم داد ...فکر کتم همون موقعها اینجا هم یه تایپیک در مورد سیتالوپرام درست کرده بودم اگه پاکش نکرده باشم برات آدرسشو می ذارم
2720
عزیزم من مصرف کردم و میکنم . خیلی موثره . روی وزن من تاثیری نداشته . من با قرص های ضد بارداری چاق شدم ولی با این هرگز . روزی 2 تا خوردم ، نصف خوردم و یکی هم خوردم . موقع بارداری قطع کردم ولی الان موقع شیردهی میدم . چون دکتر مدرس فتحی که دکتر پسرمه ، کتابی داره که در مورد داروهای مجاز و غیر مجاز در زمان شیردهی هست .اون جا نوشته بود که این دارو مجازه و روی بچه شیرخوار اثری نداره . کتاب هم چاپ جدید بود و از آمریکا آورده بود . فوق العاده داروی خوبیه . مود آدم را خوب میکنه و کمپلکس آن با آمی تریپتیلین واسه میگرن موثره . آمی تریپتیلین هم مجازه توی شیردهی .
2714
عزیزم من مصرف کردم و میکنم . خیلی موثره . روی وزن من تاثیری نداشته . من با قرص های ضد بارداری چاق شد ...

سلام مامان سیاوش کوچولو من توبارداریم ازماه هشتم دچارافکارمنفی شدم و قرص اس سیتالوپرام رفتم دکتربهم داد الان بچم به دنیا اومده و افکارمنفیم داره بدترمیشه  عذاب وجدان خوردن قرص هم بهش اضافه شده میترشم بخورم رو بچم تاثیر داشته باشه میشه راهنمایم کنی