2410
2553
من الان ابتدای ماه ششم هستم.نمیدونم تا کی میشه رابطه جنسی داشت میترسم یه دفعه مشکلی پیش بیاد.میشه خانومهایی که باردار بودن یا هستن بیان و از شرایط رابطه جنسی شون بگن؟
فک نکنم تا ماه آخر مشلی پیش بیاد البته باید اینم در نظر بگیرید که رابطه باید خیلی سبک باشه یعنی حالت خشن و یا کوبیدن آلت به دهانه رحم نباشه که در این صورت تو هر مقطع از بارداری خطرناکه
http://damnooshsara.shopfa.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آره همون طور که شوکول بانو گفت باید باشه
پوزیشنشم باید پهلو به پهلو باشه که دخول کمتری صورت بگیره
ما پیروزی هایمان را جشن می گیریم اما چیز زیادی از آنها نمی آموزیم. در حالی که شکست ها در عین دردناکی شان، آموزنده اند.
فک نکنم تا ماه آخر مشلی پیش بیاد البته باید اینم در نظر بگیرید که رابطه باید خیلی سبک باشه یعنی حالت خشن و یا کوبیدن آلت به دهانه رحم نباشه که در این صورت تو هر مقطع از بارداری خطرناکه
خدایا نی نی مو به خودت سپردم...
من که از وقتی که باردار شدم دکتر گفت رابطه ممنوع
خدایا به حق علی اصغر امام حسین ( ع )نی نیمو برام سالم نگهدار ....برای سلامتی همه نی نی ها ومامانا صلوات............االهم صل علی محمد وال محمد
مگه اوایل بارداری مشکلی داشتی ساجی؟؟
همه میگن هیچ منعی نداره بعد دکتر از همون اول برای تو رو قدغن کرد!!!!!!!
ما پیروزی هایمان را جشن می گیریم اما چیز زیادی از آنها نمی آموزیم. در حالی که شکست ها در عین دردناکی شان، آموزنده اند.
2714
منم الان تو ماه 3 هستم
ولی از اول دکترم گفت ممنوع
خودمم خیلی حالم بده وی ار شدید دارم
دکترم ممنوع نمی کرد خودم ممنوع اعلام می کردم
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور                                          زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا عرش
اگه جفت پایین باشه دکتر ممنوع می کنه
من دوستم لک بینی داشت ولی بازم ممنوعش نکرده بودن
نه مشکلی نداشتم کلا برای همه ممنوع میکرد
خدایا به حق علی اصغر امام حسین ( ع )نی نیمو برام سالم نگهدار ....برای سلامتی همه نی نی ها ومامانا صلوات............االهم صل علی محمد وال محمد
اوایل شوهرم می ترسید و نمی یومد سمتم!
ولی خب من اذیت می شدم. خودم مجبورش می کردم. الان شکمم بزرگ شده سخته دیگه! میل خودمم خیلیییییی کم شده
2706