2726
عنوان

سؤال شخصی ومهم

2312 بازدید | 39 پست
ازوقتی باردارشدم شوهرم میل جنسیش زیادشده قبلناماهی ده روزی یه بارولی الان هرروزمیخوادباوجودبارداریم قبول میکنم ولی بعداون وقتی خواب باشم خودارضاعی میکنه منکه واسش چیزی کم نزاشتم توخونه هم همیشه بالباس سکسی ام منی که بااین وضعم ج؟ردبهش نمیدم چرااینکارومیکنه بااین کارش انگاراتیش به قلبم میزنه یه درصدهم نبایدملاحظم روبکنه..نمیدونم چرااینجوری شده..نمیتونم به روشم بیارم ک من دیدمش..من بااین شکم وضع مگ میتونم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کار کار شیطونه اگه توجه کرده باشی وقتی خانما دوره پریودشون مردا بیشتر دلشون میخواد شما هم خودتو اذیت نکن بهش غذاهایی بده که طبعشون سرد باشه بده
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
اتفاقا من ی جا خوندم سن حاملگی که زیاد میشه به طور طبیعی میل جنسی مردا هم مثله خانوما کم میشه

اما اندام خانوما تو حاملگی برای بعضب اقایون جذابیت داره ، شاید برای همینه که شوهرت زیاد تقاضا داره !!!
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
تو خودت توی خونه زیاد لباس باز نپوش یک خورده لباسای پوشیده تر تنت کن که شوهرت دلش نخواد ونزار زیاد فیلمای اون ور ابی ببینه
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
عزیزم اینو دکترم به من گفت بعضی از مردها با دیده زنه باردار و شکم بزرگ.....شهوتشون بیشتر میشه شوهرتم شاید بیشتر از روزی 1 بار میخواد ولی ملاحظه شما رو میکنه

بنظره منم طبیعیه بهش گیر نده
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
نه اهل فیلمای اون ورابی نیس ازوقتی باباشده همش امامزاده میره ونمازاشم قضانمیشه..تازه گاهی وقتاکه من شومیبینم بهم میگه گناه نگاه نکن خداقهرش میاد؛لباسامم همچین سکسی هم نیس درحدمعموله
2706