2733
2734
عنوان

سؤال شخصی ومهم

1366 بازدید | 20 پست
ازوقتی باردارشدم شوهرم میل جنسیش زیادشده قبلناماهی ده روزی یه بارولی الان هرروزمیخوادباوجودبارداریم قبول میکنم ولی بعداون وقتی خواب باشم خودارضاعی میکنه منکه واسش چیزی کم نزاشتم توخونه هم همیشه بالباس سکسی ام منی که بااین وضعم ج؟ردبهش نمیدم چرااینکارومیکنه بااین کارش انگاراتیش به قلبم میزنه یه درصدهم نبایدملاحظم روبکنه..نمیدونم چرااینجوری شده..نمیتونم به روشم بیارم ک من دیدمش..من بااین شکم وضع مگ میتونم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه باردار باشی چه نباشی میخان
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
توهشتم؛میترسم بهش بگم خجالت بکشه هرچی باشه مرده فقط توخودم میریزم یاشایدپرده حیای بینمون ازبین بره نمیدونم چکارکنم..شایدروزی یه بارکمشه ک اینکارومیکنه ولی به منم حق بدین بیشترازاون نمیتونم..
خوب باید اگه ناراحت میشی بهش بگی
تو ماه 8رعایت کن زیاد سکس داشته باشی زایمان زودرس میگیری یا خدایی نکرده کیسه آبت پاره میشه
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
اصلا فکر نمیکنه که تو متوجه شده باشی؟
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
2706