2726
عنوان

دختران بلوغ

66749 بازدید | 1681 پست
مامانای عزیز دوران بلوغ همونجور که میدونید دوران مهم و حساسیه.....امیدوارم با کمک هم این دورانو به بهترین نحو سپری کنیم.....تا مادران فردای شایسته ای تربیت کنیم.....نظرات تک تک شما سازنده ست
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی من از کلوپمون حیفم میاد مگه اشکالش چی بود.هم میدونستیم کی خاضره و هم اینکه خصوصی تر بود و به مرور حجم مطالب زیاد نمیشد.
و من یتوکل على الله فهو حسبه ((هر کس به خدا توکل کند خدا او را کفایت مى کند)).اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌷🌷
راستی مدرسه ی دخترم همچنان توصیفیه کارنامه ها....اونجوریم نیست که معرفی کنن سرصف و اینا....ولی معلمشون خودش پیشنهاد داد از طرف خونواده ها مخصوصا اونایی که پیشرفت کردن تشویقی یه چپزی بگیریم براشون....دیروز رفتم کارنامشو گرفتم.....خودشو یکی دیگه همه رو عالی شده بودن....خودش کلیییی ذوق کرررد
CafeMom Tickers
به سلامتی پاییزی جون .منم شنبه باید برم ببینم چه خبره؟بانوی جنوب جون شما دوست من هستید و وقتی که آن لاین باشیم اون لامپ روشن میشه یعنی منم اون لحظه که تو سایتم لامپ روشنه.شما هم هر وقت باشین لامپتون روشن میشه برای من
و من یتوکل على الله فهو حسبه ((هر کس به خدا توکل کند خدا او را کفایت مى کند)).اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌷🌷
شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=749256&
سلام ..وقت بخیر...
امروزبه دخترم کارت تقدیر نامه دادن واسه ممتاز بودن توی کلاسشون....و همچنین یه کتاب داستان به خاطر دانش آموز اخلاق کلاس ....خیلی خوشحالم خستگی این چن وقت از تنم درومد مخصوصا واسه با اخلاق بودنش ...
خوشبختی یافتنی نیست........ساختنی است
آفرین به شما مامان خوب با این دختر با اخلاق...
آره راست میگی بانو جون ...آدم خستگی از تنش در میره...چه خوب که به خاطر اخلاق جایزه میدن... ما که فقط تعریف و تمجید نصیبمون میشه! به اینم راضییم ...خدا رو شکر!
2706