2410
2553
عنوان

رنگ مو قهوه‌ای روشن

19331 بازدید | 8 پست
سلام دوست جونا
من تا حالا موهام را خودم رنگ نکردم ، ولی امسال میخوام این کار را انجام بدم. میخوام قهوه‌ای روشن نزدیک عسلی بشه. البته بدون دکلره. من از چه شماره رنگ ایگورا استفاده کنم. تعریف این رنگ را خیلی شنیدم. لطفا کمک کنید
سلام مامان امیر نیکان جون . به شما توصیه میکنم خودت این کار رو انجام ندی . آرایشگر ها غیر از رنگ اصلی چند رنگ دیگه رو هم با هم قاطی میکنن تا رنگ دلخواه بدست بیاد و لی اگه دوست داری خودت این کار رو انجام بدی از سری رنگ های دودی شماره 7 رو بذار چون بدون دکلره هست بعد دوبار شستن یه عسلی خوش رنگ درمیاد البته بستگی به زمینه موهاتون هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بخوای تن خاصی داشته باشه اره مثلا تن زیتونی a7 یا c7 با m 7...البته باید واریسیون خاکستری یا دودی هم به اندازه 2 سانت استفاده کنی تا رفله زردیو نارنجیو بگیره ...تا حالا رنگ نکردی؟
Be the change you want to see in the world
2456
اگه باز راهنمایی خواستی اینجا ارایشگر هست سوالتو جواب میدن...پایه موی الانتو بگو میگن چیکار کنی
http://www.ashpazonline.com/forum/forum-f5/topic-t12644-690.html
یا
http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=374&sid=f53734916ee482482422207bfdde92f5&start=490
Be the change you want to see in the world
سلام.
من موهامو رنگ کردم بدون دکلره.عسلی شد یعنی هر کی میدید میگفت بدون دکلره چه جوری این رنگی در آوردی؟؟
من شماره 9 گلدن گذاشتم.
البته رو همه ی موها باز نمیکنه ولی رو موی من باز کرد.اگه رو موهاتون باز نکنه قرمز میشه خیلی بد رنگ میشه
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
2714
مامان امیر نیکان اگر میخواهی بدون دکلره موهاتو روشن کنی دوبار به فاصله دو هفته ترکیبی از دو رنگ دودی و زیتونی با اکسیدان ضد قرمزی بگذار. رنگش فوقالعاده میشه. البته رنگ اورئال وشبیه به اون نه چون پوشش بالایی داره و رنگ باز نمیکنه. من رولون تست کردم که عالی بود. کلا رنگ موهای آماده مثل کستینک اورئال یکم تیره هستن.