2703
2553
5 روز هست که از موعد پریم می گذره ولی هنوز خبری ازش نیست ،روز سومی که از پری می گذشت آزمایش خون دادم ولی منفی بود ،یعنی به این جواب آزمایش مطمئن باشم که باردار نیستم ؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا پری نمی شم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!! هیچ وقت این قدر عقب نمی افتاد .....در ضمن ماه سوم اقدامم هم بود .ماه اول 1 روز عقب افتاد ،ماه دوم 2 روز و الان 5 روز هست .......اینا یعنی چی ؟؟؟؟؟نگرانم
بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام ندا جون اصلا استرس نداشته باش من خودم همیشه سرموقع پری اتفاق می افتاد ولی اون ماه 10 روز تاخیر داشت گفتم دیگه نی نی دار شدم از خونم بعد از 7 روز رفتم ولی منفی بود تمام بی بی چکهام هم منفی بود رفتم با دکترم مشورت کردم علتش رو پرسیدگفت مسافرت ،استرس گفتم نه گفت زمین نخوردی که چرا علتش همین بود من برف بازی به شدت زمین خورده بودم . ناراحت نباش و استرس نداشته باش انشاء الله به زودی نی نی دار میشی
2714
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید من یک تاپیک زدم دوستانی که چند روز بعد اقدام یا اینکه قبل مورد پری فهمیدند باردارند اونجا تجربیاتشون رو میگند ممکنه برای شما که منتظرید جالب باشه من سعی میکنم با این روش مواردی رو پیدا کنم که ثابت کنه میشه انتظار رو کوتاهتر کرد و زود تر فهمید که شخص بارداره اگه مایل بودید سر بزنید
و از دوستانی که تجربهای دارند میخوام بیان تجربیاتشون را در اختیار بقیه دوستان قرار بدهند ممنون میشم
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=76760&PostID=3609489#3609489
2706