2703
2553
عنوان

تجربیات سفر به دبی ( هتل )

84198 بازدید | 51 پست
دوستان عزیز، می خوایم تجربیامون از سفر به دبی رو با هم شریک بشیم...اولیش هتل هست.

1- لطفا برای مختصر و مفید شدن تاپیک از سوال و جواب پرهیز کنید تا بتونیم جمع بندی داشته باشیم که به درد همه بخوره.
2- لطفا به سوالات زیر را کپی-پیست کرده و جواب بدهید. هر سوالی که جوابی برایش ندارید، با ---- پر کنید.
3- در صورت نیاز به بحث و اطلاعات بیشتر در مورد دبی به تاپیک زبر مراجعه کنید:
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=63966
4- طبق قرار و توافقات قبلی، پستهای غیر مرتبط و سوال-جواب حذف خواهند شد.

نام هتل :
تعداد ستاره:
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات):
مکان:
نزدیک به مکانهای :
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) :
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) :
امکانات:
سایر نظرات:
وب سایت هتل:
سلام دو بار رفتم و هر دو رو مینویسم

هتل : ورسای
ستاره : 3
هزینه :330
مکان : خیابان رقه(دبی)
نزدیک به مکانهای : کلا خ رقه در مرکز تمامی مراکز خرید واقع شده دسترسی به همه جا خیلی راحته
تمیزی و نظافت : خوب
کیفیت غذا : خوب
امکانات : در حد یه هتل سه ستاره خوب بود
سایر نظرات : نظم و برنامه ریزی تو تورهای خود هتل بد نبود - اینترنت رایگان نداشت ولی اتاقاش دلباز و خوب و تمیز بود هر روز هم میومدند نظافت میکردند

نام هتل : سیاج
تعداد ستاره : 3
هزینه : 375 هزار تومان
مکان : دقیقا نمیتونم بگم کجا بود ولی یه کم دورتر از مکانهای اصلی بود
نزدیک به مکان های :...
تمیزی و نظافت : متوسط
کیفیت غذا : متوسط
امکانات : امکانات خاصی نداشت کلا
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
نام هتل : خلیج پالاس
تعداد ستاره: 4
هزینه: اتاق دو تخته شبی 114 هزارتومان
مکان: دیره- خ آل مکتوم
نزدیک به مکانهای : الغریر سنتر
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : عالی
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب
امکانات: اینترنت داخل اتاق-استخر- برای کودکان زیر 12 سال تخت اضافه رایگان است
سایر نظرات: هتل جمع و جور و خوبیه. اتاقهای بزرگ و دلباز. بسیار آرام و ساکت.
وب سایت هتل:http://www.alkhaleejhotels.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نام هتل :Novotel
هزینه: تور حدود 450 هزار تومان
مکان: روبروی درب پارکینگ سیتی سنتر
نزدیک به مکانهای : سیتی سنتر دیره
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : عالی
امکانات: استخر،اینترنت
سایر نظرات: بهترین مزیتش این بود که در هتل روبروی سیتی سنتر بود پیاده 2 دقیقه راه بود
وب سایت هتل:http://www.novotel.com/gb/hotel-6482-novotel-deira-city-centre/index.shtml
2720
نام هتل : سیتی استار
تعداد ستاره: 3
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات):4 شب و 5 روز 395 تومان
مکان: دیره--میدان ماهی
نزدیک به مکانهای : الغریر-ریف مال-اوت لت فکتوری
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : متوسط
امکانات:ترانسفر فرودگاهی-سرویس به ساحل هر روز-سریس به انصارمال و شوبرا-جبل علی-سیتی سنتر
سایر نظرات: این هتل فقط به منظور جای خواب خوب است.وگرنه هیچ مشخصه دیگری نداشت---***البته این رو هم متذکر بشم خودش از عکسهاش بهتر بود.
وب سایت هتل:http://www.southtravels.com/middleeast/uae/citystarhoteldubai/index.html
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
نام هتل : دریم پالاس
تعداد ستاره: 3
هزینه : شبی 300 درهم
مکان: دیره . خ المرقبات
نزدیک به مکانهای : ریف مال ، مارک اند اسپنسر ، برند فور لس ، الغریر
امکانات: ترانسفر فرودگاهی-سرویس به ساحل هر روز-سرویس به انصارمال و سیتی سنتر و اوت لت مال.
سایر نظرات: اینترنت رایگان نداشت . موقعیت مکانی هتل عالی بود.
وب سایت هتل: http://www.asiatravel.com/uae/dreampalace/index.html

ام هتل : ارکید
تعداد ستاره: سه ستاره
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): با توجه به سایتش هر شب حدود 105 هزار تومان
مکان: خیابان رقه
نزدیک به مکانهای : مهمتر از همشون ایستگاه مترو و مرکز خرید الغریر
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب ولی سرویس های چوبش قدیمی و کهنه بود
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : صبحانه متوسط نزدیک به خوب ( به نظر من باید پنکیک میداشت که نداشت)
امکانات: ترانسفر فرودگاهی، سرویس به انصار مال، سرویس به ساحل هر روز البته نه جمیرا، یک استخر بسیار کوچک، و فکر کنم دیسکو هم داشت ولی هندی و البته سشوار
سایر نظرات: کلا هتل اونی نیست که تو سایت و عکساش میبینی. من که خیلی خورد تو پرم با توجه به قیمتش. تمام پرسنل هم هندی هستن.
وب سایت هتل : http://www.orchidhoteldubai.com
اسم هتل: فورچون گراند
تعداد ستاره : 4 ستاره 2 سال ساخت
هزینه : با تور رفتم نمی دونم هر شب چقدر بود
مکان: خیابان دیره
نزدیک به مکانهای: میدان ماهی- مترو- سیتی سنتر
تمیزی و نظافت: واقعا عالی (شاید چون نوساز بود)
کیفیت غذا - صبحانه عالی- ناهار خوب
امکانات: ترانسفر فرودگاهی- سرویس به ساحل هر روز- استخر - دیسکو- رستوران چینی- سالن بدنسازی و آرایشگاه

من خیلی از این هتل راضی بودم واقعا شیک و از همه مهمتر تمیز بود
پرسنل هم هم پاکستانی داشت هم عرب شیفتشون فرق داشت
در کل خیلی تو هتل نبودیم
ولی از توری که رزرو کردم واقعا راضی بودم خیلی کمکم کرد
30 اردیبهش امسال رفتم نفری 389 تومن 4شب و 5 روز

اینم وب سایت هتل: http://www.asiatravel.com/uae/fortunegrandhotel/index.html
2714
نام هتل : Hyde Park
تعداد ستاره: دو ستاره
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): هر شب با صبحانه 56 هزار تومن
مکان: بر دبی خیابان خالد ابن ولید
نزدیک به مکانهای : پایانه اتوبوسرانی بر دبی، تا کارفور 4 دقیقه پیاده ، نزدیک برجمان، یک شعبه مکس، بازار کامپیوتر، تا مترو خالد ابن ولید با اتوبوس 10 دقیقه راه بود.
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : متوسط
امکانات: یک دیسکو هندی مزخرف داشت که مسافرا تو اتاقای طبقه پایین رو حسابی اذیت می کرد. wifi هم داشت ولی نه رایگان. سشوار هم داشت
سایر نظرات: کلا تو محله هندی ها بود. که اینش بد بود. و مسافراشم اکثرا یا هندی و پاکستانی بودن یا افریقایی. ولی نسبت به قیمتش خیلی خوب بود. اتاقاش کوچیک بود ولی واسه فقط خوابیدن به نظر من گزینه خوبی هست. ما سه روز اول رو ارکید بودیم، بعد که سفرمون رو تمدید کردیم ، اونجا گیرمون اومد. با توجه به هزینش و در مقایسه با ارکید واقعا می ارزید.
و هم این هتل و هم ارکید نمیدونم چرا بوی عود میدن خیلی، که من و یاد مشهد مینداخت و خیلی حس نمی کردم اومدم خارج ;-)
وب سایت هتل:
نام هتل : داو پالاس
تعداد ستاره: 4(قبال 5 ستاره بوده فضای سبزشو خراب کردن شده 4 ستاره)
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات):هر شب با صبحانه و نهار یا شام 110
مکان:بر دبی
نزدیک به مکانهای : بازار کرامه،مرکز کامپیوتر،وافی سیتی سنتر،....
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) :عالی
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) :متوسط
امکانات:اینترنت،استخر روباز،سونا،جکوزی،spa،2 تا دیسکو هندی و چینی!
سایر نظرات: من دفعه بعد هم حتما همین جا رو انتخاب می کنم
وب سایت هتل:http://www.dhowpalacedubai.com/
نام هتل:گرند حیات تعداد ستاره:پنج هزینه:به ازای 5 شب و 6 روز 1100000تومان مکان:بردبی نزدیک به:وافی سیتی -کلا از مراکز خرید دور بود تمیزی هتل :بسیار عالی کیفیت غذا:صبحانه بسیار عالی و متنوع سایر نظرات:هتل بسیار شیک و مجلل همراه با امکانات جانبی فراوان نظیر استخر.سالن بدنسازی .رستورانهای متعدد و.....
شکیبا :

نام هتل : سیتی سیزن
هزینه: 525000
مکان: کنار سیتی سنتر
نزدیک به مکانهای : سیتی سنتر . نزدیک به مترو .
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : عالی
امکانات: استخر سر باز بسیار شیک . اینترنت - سرویس بهداشتی کامل - سشوار-سرویس رایگان هر روز به ساحل و برخی از مال ها .
سایر نظرات: نزدیکیش به مترو و سیتی سنتر خیلی خوب بود .... یه هتل ایرانی هم نزدیکش بود که سرویس رایگان به برخی نقاط شهر داشت که می تونستید استفاده کنید .
وب سایت هتل:
نام هتل : دلمون
تعداد ستاره : 4 تاپ
هزینه: با تور رفتم
مکان: خیابان رقه
نزدیک: میدان ساعت. نمایندگی پیر کاردین.سیتس سنتر.رستوران ایرانی صدف
تمیزی ونظافت: عالی
کیفیت غذا: عالی
امکانات: استخر -نت-ترانسفر فرودگاهی-سرویس به سیتی سنتر -کلوب شبانه ایرانی(خواننده سامان) -سشوار
سایر نظرات: نزدیکی به مترو
وب سایت هتل:
یا رب نظر تو برنگردد
با سلام
نام هتل : ارکید
تعداد ستاره: سه ستاره
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات):( ما باتور رفتیم دقیقا نمی دونم چقدر می شد )
مکان: خیابان رقه . اطراف هتل - هتل نیهال - دلمون - می فر بودو 1 سوپر مارکت ایرانی به نام استادی - نزدیک رستوران آبشار
نزدیک به مکانهای : ایستگاه مترو رقه - ریف مال . یک شعبه از برند فور لس - میدان ساعت - م عبدالناصر
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب - هر روز نظافت می کردن -
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : صبحانه خوب بود - 1نهار هم هتل خوردیم که سلف سرویس بود ماهی شنیسل مرغ و چلو گوشت بود به جز ماهی 2 گزینه بعدی بهتر بودن
امکانات: ترانسفر فرودگاهی که نه موقع رفت بود نه موقع برگشت. توضیح اینکه مپرواز ما 7:30 صبح از ایران بود که بع علت اینکه هواپیما خراب بود 10 پرواز کردیم تا کارهای مربوطه انجام شد و امدیم بیرون ساعت حدود 2 بود که سرویس همه هتلها بود به جز ارکید که راننده سرویس نیهال ما رو آورد برای برگشت هم ساعت پروازمون 11:50 بود که سرویس هتل ساعت 6 بعدازظهر ترانسفر داشت که ما هر چی حساب کردیم دیدم از 6 تا 11:50 چه کنیم تو فرودگاه . در نتیجه باز خودمون با تاکسی رفتیم
، سرویس به انصار مال 2 روز تو هفته بعدازظهرها ، سرویس به ساحل هر روز البته نه جمیرا، دیسکو هم داشت ولی هندی شب های فرد و البته سشوار

روز اول هم که ما می خواستیم گشت شهری بریم قراربود 3:30بریم که تا 5 علاف شدیم و هی گفتند راننده الان می یاد -10 دقیقه دیگه می یاد و در نتیجه نرفتیم گشت و عملا 6 از هتل زدیم بیرون به قصد دیدن ریف مال و برند فور لس
سایر نظرات: . تمام پرسنل هم هندی هستن. -

نام هتل : لوتوس(lotus)
هزینه: دقیقا نمیدونم
مکان: دیره- خ رقه
نزدیک به مکانهای : الغریر سنتر -مترو ( با مراکز خریدب مثل ریف مال، البسام و القبایل هم فاصله چندانی نداشت)
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب (صبحانه میشه گفت عالی بد)
امکانات: اینترنت داخل اتاق-استخر
سایر نظرات: هتل جمع و جور و خوبیه. بسیار آرام و ساکت ( دیسکو نداره و فقط بار داره). عکس هاش توی booking تقریبا واقعیه
وب سایت هتل:http://www.lotus-hospitality.com

آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
2706