2410
2553
عنوان

تجربیات سفر به دبی ( هتل )

| مشاهده متن کامل بحث + 84214 بازدید | 51 پست
هتل آتلانتیس به نقل از شوهرخواهر و خواهر:
تعداد ستاره: 5
هزینه : حدود 850 برای 9 ماه پیش با تور
مکان: نسبت به مراکز خرید دیره دور است، تاکسی های ویژه هتل فقط جلوی درب می آیند که بسیار گرانتر از تاکسی های دیگر حساب می کنند.
تمیزی و نظافت : در حد خیلی معمول
امکانات: پارک آبی آتلانتیس که به خوبی وایلد وادی نبوده و تنها مزیت این هتل محسوب می شده. طراحی لابی خوب ولی اتاق ها خیلی چشمگیر نبوده
کیفیت غذا: صبحانه عالی ولی کیفیت غذا اصلا در حد هتل 5 ستاره نبوده و میگفتن غذای گرند حیات بسیار بسیار بهتر بوده درحالی که قیمتش بسیار گران بوده است .
خلاصه کلام پول هدر دادن بوده
توصیه کسانی که می خواهند از فضا و امکانات هتل استفاده کنند این هتل را از فهرستشون خارج کنند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نام هتل : سیتی سیزن
تعداد ستاره: 4 ستاره تاپ(اگه اشتباه نکنم)
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): با تور 3 شب و 4 روز بهمن ماه1389 نفری 505 هزار(باپرواز ایران ایر صبح به شب)
مکان:
نزدیک به مکانهای : فرودگاه ،سیتی سنتر(حدود 7 دقیقه پیاده)،گرین هاووس(حدود 4-5 دقیقه پیاده)،مترو

تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : عالی

کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : خوب نزدیک به عالی(در ضمن آشپز این هتل ایرانی بود و برای ناهار 4 -5 نوع غذا داشت به علاوه انواع مخلفات و دسر و تا ساعت3.5 ناهار سرو میشه ولی اگه بگذارید برای آخرین دقیقه ها دسر و...چیز زیادی گیرتون نمیادو برای صبحانه به جز خامه که ندیدم هر چیزی که فکر کنیم احتمالا داشت)

امکانات: استخر رایگان- اینترنت رایگان - آرایشگاه - بی بی کات رایگان برای بچه های فکر کنم زیر 4 سال(همون تخت بچه که خودشون میگن بی بی کات .البته باید بهشون بگی که برات بیارن چون توی اتاق نیست و با هماهنگی با رسپشن براتون میارن) - صندوق رمز دار برای اتاق- سشوار -بالش و پتو اضافه برای اتاق - کتری برقی با یک آب معدنی و 2 تا چای کیسه ای و 2 تا قهوه رایگان برای هر اتاق -سرویس رایگان هر روز به یک مرکز خرید و ساحل (بدیش اینه که از روز قبل معلوم نیست کجا میبره تا برنامه ریزی کنیم ) - ترانسفر رایگان (چون هتل بزرگیه و مسافر زیاد داره ،خیلی برای ترانسفر الافی داره تا همه جمع بشن و بخواد حرکت کنه و چون هتل نزدیک فرودگاهه و کرایه تاکسی زیاد نمیشه بهتره از ترانسفر استفاده نکنید تا وقتتون گرفته نشه و زودتر به برنامه هاتون برسین) -تلویزیون و ماهواره برای هر اتاق-سرویس بهداشتی بسیار شیک
(
سایر نظرات: کلا هتل خیلی خوبیه و اتاق دو تخته اش واقعا بزرگ و دلباز بود و وسایل اتاقش خیلی شیک و تمیز بود.رفتار پرسنلش هم خیلی خوب و عالی بود.دیسکو نداشت

یکی از مسافر های هتل میگفت ما پارسال رفته بودیم هتل لوتوس که اون هم 4 ستاره است و برای دیدن دوستانمون اومدیم هتل سیتی سیزن و احساسمون این بود که از جنوب شهر تهران اومدیم شمال شهر تهران و خیلی متاسف شدیم که هتل 4 ستاره ما با این هتل خیلی متفاوته و این شد که امسال اومدیم اینجا (راست و دروغش با خودش)
وب سایت هتل:

دوستان من یک موردی رو اضافه کنم به تجربیات از هتل.
بنا به دلایلی من یک شب برای دیدن یکی از آشنایان باید میرفتم ارکید.
از در که وارد شدم بسیار تو ذوقم خورد.محیطی بسیار کوچک و دلگیر.که استشمام بوی عود بیشتر زننده اش کرده بود.
اتاقهاشون و وسایل اصلا خوب نبود و توی راهروی انتظار برای آسانسور فقط دوتا صندلی گذاشته بودند.
درحالی که قیمت این هتل با سیتی سنتر یکیه.و من خودم اونجا اقامت داشتم. محیطش به مراتب بهتر از ارکید بود و همینطور دسترسیش به خیابان اصلی و مراکز.
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
2456
نام هتل : ارکید
تعداد ستاره: 3
هزینه ( برای هر شب 3اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): با تور 430
مکان: نزدیک میدون ساعت تقاطع رقه و ابوبکر
نزدیک به مکانهای : البسام 5 دقیقه القبایل 7یا 8 دقیقه سوپر مارکت ایرانی . صرافی . سیتی سنتر دی تو دی جدید و گرین هوس که حدود 10 یا 15 دقیقه پیاده راه بود و همچنین مترو
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : هرروز نظافت بود و تمیزی در حد خوب بود و البته من بوی عودی حس نکردم در اون چند روز
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : غذا هم خوب بود طوری که من از دوستام که به هتلهای مثل دلمون 4 ستاره و شرایتون رفته بودن شنیدم یکجور بوده خلاصه طعم همه غذای هتلهای اونجا با یک ادویه است که شاید ما زیاد خوشمون نیاد
امکانات: استخر رایگان . اینترنت. ترانسفر که من خیلی راضی بودم چون ما شب اول 4 ساعت تاخیر داشتیم راننده ساعت 3 نصفه شب واسمون صبر کرده بود . برگشت هم 2سرویس داشت که ما با همون برگشتیم فرودگاه . و اینکه هر روز صبح واسه جبل علی انصار مال و سیتی سنتر و گرین هوس ...سرویس رفت وبرگشت داشت در مجمموع امکانات هتل 3 ستاره رو داشت
سایر نظرات: پرسنلش با اینکه ایرانی نبودن ولی خیلی خوب فارسی صحبت میکردن و خیلی هم کمک میکردن تو هر موردی من که در حد 3ستاره و حتی بیشتر و با پولی که دادم کاملا راضی بودم
وب سایت هتل:
هتل جوهره هم خواهرم 3 سال پیش رفته بود که 4 ستاره است و خیلی راضی بود.
نزدیک هتل سیتی سیزنه یعنی بین سیتی سیزن و سیتی سنتر
فاصله با سیتی سنتر حدود 4 دقیقه پیاده.
این هتل پرسنلش با حجاب اسلامی بودند و سرو مشروب توش ممنوع بوده .البته مسافرها مجبور نیستند با حجاب اسلامی باشند.
استخر هم داره که خواهرم میگفت با پرسنل هماهنگ کرده بودن که هر وقت استخر خالی بوده بهشون خبر میداده که خواهرم با دوستاش راحت برای شنا میرفتن چون خود پرسنل محجبه بودند هوای اونها را داشتن.

نمای هتل را هم که من دیدم خیلی شیک بود و بزرگ
من هم هتل سیتی سیزن رفتم که 4 ستاره بود . توضیح نمیدم چون دوستان چند بار گفتند . فقط من هم تاکید میکنم که عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود
2714
هتل مارکوپلو 4 ستاره نظافت لم خوب هزینشو دقیق نمیدونم غذاش خوب نزدیک القباثل و سیتی سنتر دیره امکانات اتاق اتو و سشوار داشت و کتری برقی استخر هم داشت اما افتاب گیر نبود
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
نام هتل :
نام هتل:آواری
تعداد ستاره:4
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): برای 4 شب و 5 روز با ناهار و صبحانه و پروازآسمان از شیراز نفری 620 هزار تومان
مکان:حد فاصل میدان ساعت و خیابان رقه
نزدیک به مکانهای : کلیه مراکز خرید دیره از جمله سیتی سنتر الغریر مترو پیر گاردین فرودگاه(حدود 10 دقیقه)
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) :عالی
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) :صبحانه بسیار متنوع و عالی اما ناهار آن با توجه به هندی بودن آشپزش به ذائقه ما ایرانی ها جور در نمی اد
امکانات:استخر اینترنت ترانسپورت هر روز گشت ساحل و بعضی مراکز خرید، باکس رمز دار سشوار یخچال کتری برقی
سایر نظرات:کارکنان هتل بسیار مودب و در صورت درخواست کمک سریعا آماده همکاری بودند 90 درصد هندی بودند ساعت چک این 14بود ولی ما رو ساعت 12 پذیرش کردند در کل من راضی بودم
وب سایت هتل
خداوند شبان من است ،محتاج به هیچ چیز نخواهم بود.
هتل سیتی سیزن محشره حرف نداره
مخصوصا استخرش واییییییییییییییییی(مختلط)
سالن ورزشی
هردو مورد رایگان
رستوران محشر
تمیییییییییییییییییییییز
پرسنل عالیییییییییییی
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!
نام هتل : سمیرامیس
تعداد ستاره:2
هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): از اهواز 5شب 580(البته اگه رفت و برگشت با یه پرواز بود500 میشد)
مکان:رقه
نزدیک به مکانهای : روبروی هتل تاج پالاس-نزدیک هتل دلمون و ارکیدو..-چند متری ایستگاه مترو و نزدیکی به سیتی سنتر و greenHouse,القبایل و..(مثل بقیه هتلهای دیره)
تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) : متوسط
کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) : بد-البته صرفا صبحونه ش رو خوردیم و یکبار هم نهارش(کاملا معمولی و تکراری)
امکانات: از سشوار و اتو و کتری و پارچ آب..خبری نبود..صرفا یه دونه یخچال و تلویزیون داشت
سایر نظرات:واسه ما که مجردی رفته بودیم و نسبت به هزینه کمش خوب بود- موقعیتش عالی بود-دوتا دیسکو مزخرف داشت(هندی و ایرانی)--پرسنلش تماما هندی بودن--کلا بدرد سفرخانوادگی نمیخورد
وب سایت هتل:
نام هتل :رز ریحان روتانا

تعداد ستاره:4*

هزینه ( برای هر شب اقامت و یا تناسب هزینه با امکانات): 470 هزار تومان در ماه رمضان(پرواز تابان یا کیش ایر-صبحانه -نهار -رتنسفر فرودگاهی-سرویس به ساحل و مراکز خرید-لیدر فارسی زبان به نام آقای سعید) در تاریخ رمضان 90 معادل مرداد ماه

مکان:اتوبان شیخ زاید-trade center

نزدیک به مکانهای :ایستگاه مترو-امارات مال-دوبی مال

تمیزی و نظافت( بد-متوسط-خوب-عالی) :عالی

کیفیت غذا (بد-متوسط-خوب-عالی) :عالی تنوع زیاد

امکانات:اینترنت وایرلس در هتل و اتاق ها-استخر -سونا -جکوزی-سالن بدنسازی-چندین کافه و رستوران -دارای طبقات تجاری..سشوار و حمام ها شامل وان هستند.در صورت نیاز میتونین درخواست بدین براتون تو اتاق dvd player بیارن..کتری برق یو دو عدد کافی میت و تی بگ-سرویس صبحانه در اتاق و ....

سایر نظرات:اتاق های معمولی در حد فاصل طبقات 9 تا 51 و سوئیت های پرزیدنت و مجلل در طبقات 51 به بالا با دید اتوبان شیخ زاید در شب که منظره عالی داره...لابی متوسط به نسبت اسم هتل و کلاس هتل
دو رستوران در ططبقه اول ودوم...که یکی از رستوران ها که کوچیکتره به نسبت اون یکی مخصوص کسانی هست که با تور میان و غذای ایرانی داره

بلند ترین هتل جهان هست که حدود 330 متر ارتفاع داره ... و این خودش یه پوان هست که بلندترین هتل جهان 4 ستاره هست و در دوبی و با قیمت خوبی میتونین توش در ایام خاص که آف رخورده اقامت کنین..البته 4 ستاره تاپ در حد 5 ستاره.از گروه هتل های روتانا...یک هتل دیگه این گروه امواج روتانا هست که تو جمیرا هست و ساحلی هست و البته فکر کنم اون 5 ستاره باشه

دو تا رستوران من دیدم یکی طبقه اول یکی دوم..یه رستوران مخصوص کساییه که با تور اومدن و یه رستوران دیگه که غذاهاش متنوع تره مال کساییه که بدون تور اومدن و خودتون باید ار از غذاش استفاده کنین شارژ کنین...
تو اتاق هاش اگر بخواین براتون دی وی دی پلیر میارن..کتری برقی داره با دو تاتی بگ و دو تا کافی میت
صبحانه تو اتاق میارن اگر بخواین...اینترنت وایرلس داره تو لابی و اتاق ها ولی شارژ داره...استخرش رو همه سنین میتونن استفاده کنن....یه استخر خیلی بزرگ...سالن بدنسازی و جکوزی و سونا هم داره که رایگانه... و ماساژ هم داره لیدر این هتل اسمش سعید هست..دیگه هر چی میخواین بگین بگم..اتاق هاش به خاطر ویوش و دلبازیش از سیتی سیزن بهتره...ضمن اینکه بلندترین هتل دنیا هست...ایستگاه مترو در چند قدمی این هتل هست و کلا من خیلی بیشتر از سیتی سیزن خوشم اومد از اینجا..البته سیتی سیزن هم هتل خیلی عالی هست..ولی اینجا برای یکبار خوبه که آدم تجربه اش کنه..چون کافی شاپ اش هزینه شون به نسبت سیتی سیزن گرونتر هستن همینطور قیمت رستورانش اگر بخواین آزاد خودتون برین اون یکی رستوران باید شارژ کنین
از همه مهمتر اینه که خدمات بی بی سیتر داره اینجا...کلی فروشگاه داره ..آرایشگاه - صرافی و .......
ولی سیتی سیزن لابی شیک تری داره که اونم چیز مهمی نیست

وب سایت هتل: http://www.rotana.com/rayhaanhotelandresorts/unitedarabemirates/dubai/roserayhaanbyrotana
این وب سایت مرکزی روتانا که تو کشور های مختلف هتل هاش رو مشخص کرده http://www.rotana.com/
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
راستی بچه ها یه لینک به من داده بود مرضیه که خیلی جالبه وقتی ثبت نام میکنی تورهای با نرخ ویژه برات میفرستند:

http://www.chaharfasl.com/index.php/component/artforms/?formid=6

و

http://www.chaharfasl.com/index.php/2011-07-20-13-23-18.html
2706