2737
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344699 بازدید | 9350 پست
نسترن جان سلام ..
کجایییییییییییییییییییی تو ؟؟

حالا من اومدم تو رفتی ؟؟؟

بیاااااااااااااااااااااااااااااااااااا دیگه

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هانیه عزیزم ...

سلام

این لینکو بخون ....
http://www.irteb.com/herbal/plantbank-Carrot.htm

کاسنی مقوی کبد و طحال و معده و ورم بدن و .... دارای ویتامین ث و اینولین و قندهای مفید و صفرا بر خیلی عالی و مقوی قلبه ... نقش کبد رو نمیشه در ساختن کروموزومهای نر و ماده نادیده کرفت ... پس وقتی کاسنی مقویه کبده یعنی .... ( خودت دیگه میدونی بقیشو )

کبد سکان دار کشتی بدنه و بیش از 4 هزار عمل شیمیایی انجام میده پس لازمه سالم نگهش داشت ...

حدیث داریم از امام هشتم (ع) که کاسنی دوای هزار درد است ...

تصفیه کنده خون و ملین و تب بر ... خلاصه اینکه حرف نداره ... همه نوع ویتامین توش هست ...

عزیزم کی میگه این ماستها کلسیم داره ؟؟ هر کی میگه دروغ میگه ( چشمک )

برای همه مریضهام اولین پیشنهادم کنار گذاشتن ماست و چای هست ... و جالب اینجاست اکثرا با کنار گذاشتن این دوتا تغییر زیادی احساس میکنن ...

ماست اولا چکیده باشه بهتره ثانیا ماستی که محلی و با شیر تازه باشه خوبه نه این ماستهای سوپری و کلا لبنیات سوپری که توش آهک هم هست .. اگر واقعا لبنیات سوپری ما کلسیم داشت چرا با اینکه انقدر مصرف ماست مردم ما بالاست هنوز همه از پوکی استخوان رنج میبرن ...

در هر صورت اگر کلسیم میخوای انجیر روغن زیتون چهار مغز بادامممممممم و عسل+ سیاه دونه خوبه ...

موفق باشی گلم
2731
سلام حسنا خانم.میخواستم یه خسته نباشید ویه دست مریضاد جانان به شما بگم از بابت اطلاعاتی که در اختیار

دوستان قرار میدین.واقعا اطلاعات کامل و مفیدی دارین.دستت درد نکنه دوست مهربونم.هم میخوایتم از بابت تلاشی

که در این سایت میکنی تشکر کنم و هم یه سوالی ازت داشتم که اگه زحمتی نیست ممنون میشم پاسخ بدی.البته

مطمئنم که سوالم تکراریه ولی نمیتونم که تمام صفحات را جستجو کنم.بدن من همیشه داغ داغه.کف پاهام مخصوصا

کف دستام.احساس میکنم که حرارات ازشون میاد بیرون.میشه لطف کنی و بگی چه چیزایی باید مصرف کنم یا

مصرف نکنم.متشکرم حسنا جان...
سلام به حسناجونم و بلفیه عزیزم
من ىوباره با سؤالام اومدم
من الان هفته 33بارداریم,برای اینکه نینیام زردی نگیرن جی بخورم و از کی شروع کنم خوبه؟من نینیام دو قلو هستن و زودتر به دنیا میان
وقتی به دنیا اومدن اگه خدای نکرده زردی داشتن جی و جقدر بهشون بدم؟شیر خشت و ترنجبین خوبه ولی نمیدونم به جه مقدار باید بدم؟
قربونتووووووووووووون برم
هزارتا بوس
سلام سارا جونم ...

مرسی بابت حرفای قشنگ قشنگی که زدی ... کلی روحیه میگیرم با این حرفا ... مرسیییییی عزیزم

عزیزم ...

جوانه گندم رو مثل وقتی که میخوای واسه عید بزاری سبز شه مصرف کن با این تفاوت که وقتی اندازه یک عدس تنجه زد بشورشون و بخور .... تو سالاد مخصوصا اگر بریزی محشره ... با روغن زیتون و آبغوره اگر مصرف کنی محشرترتره ...

هر چیزی که خنک کننده کبده شما باید مصرف کنی ...

- آبغوره + تخم گشنیز = پودر تخم گشنیز را توی آب غوره خیس کن و بعد از چند ساعت صاف کن و از صبح تا شب کم کم بخور

روزی یک لیوان از ترکیب سه عرق کاسنی + شاهتره + بید بخور

حتما باید روه هات خوب کار کنه یعنی روزی حداقل 2 بار دفع مدفوع داشته باش ...

تو این لینک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PageNumber=228

شیما جان هم سوالشون همینه ...

چیزایی که صفرا بر هستن و مقوی کبد برات خوبه ....

خوردن خیار و هلو هم حرارت بدن رو کم میکنه ...

موفق باشی گلممممممممم بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام شیما جون ...

وایییییییییییییییی قربون خودت و نی نیای نازت برم ...

آخییییییییییییییییی ... زردی که دیگه الان چیز لاعلاجی نیست .... اولا انشاالله که زردی نداشته باشن ثانیا خیلیا زردی داشتن و مشکلشون سریع رفع شده ... نگران نباش و مثبت فکر کن...

برای زردی : شستن نوزاد در آب هندونه به مدت نیم ساعت که خیلی موثره ... آب هندونه رو روی گاز ولرم کنید طوری که جوش نخوره اصلا ...

و ترنجبین و شیرخشت هم مقدارشون بر حسب سن زیاد میشه ولی برای نوزاد یک قاشق چای خوری رو در یک استکان آب حل کنید و در طول روز بدین بخوره ... میتونین ترکیبشون کنین و از ترکیبشون یک قاشق چای خوری بردارین ... باید در آب جوش حل بشه و وقتی کمی ولرم شد که به دمای بدن نی نی رسید بهش بدین بخوره ...

ماههای آخر هم سعی کنید عرق کاسنی و شاهتره و بید بخوری ... روزی یک لیوان کفایت میکنه ...

موفق باشی عزیز دلم
2738
حسنا جان سلام

میخواستم بدونم برای درمان دلپیچه بچه چه باید کرد

امیر رضای من الان 2 ماهشه یه مدت عرق رازیانه دادم بهش خیلی موثر بود ولی گفتن برای پسرا خوب نیست

لطفا راهنمایی کن

ممنون
پسرم عشقمه
سلام حسنی جونم

قربونت برم که همیشه به دادم میرسی

من هیچ وقت فراموشت نمیکنم و همیشه به یادت هستم

از بابت لیست تغذیه بارداریم شرمنده من صفحه هارو یادداشت نمیکنم چون همون موقع مطالب خودتو نت برداری میکنم

بازم مرسی عزیزم.بوس!
سلام غزل جان ...

میتونی از عرق نعناع یا ترنجبین یا شیرخشت استفاده کنی ... عرق رازیانه مصرف زیاده از حدش خوب نیست خانمی وگرنه اینکه بخوای مقدار کم استفاده کنی مشکل زا نیست اصلا ...

راستی عرق چهل گیاه هم خیلی موثره برای دل و روده ... اما در کل دادن شیر خشت و ترنجبین به نوزاد برای رشد قد و مشکلات گوارشی خیلی پیشنهاد میشه ... حتما امتحان کن و نتیجشو ببین ...

موفق و موید باشی عزیزم
فدات شم نغمه جان ... برام دعا کن ...

باور کن منم همیشه به یاد تو و یه چند نفر دیگه هستم یه احساس خاصی بهتون دارم ... امیدوارم عاقبت به خیر شید ننه ( دیگه پیرررررررر شدیم )‌

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
مررررررررررررررررررررررسی عزیزم از راهنمایت
خیلی دوست دارم گلم

یه سواله دیگه؟من الان گرمی باید کمتر بخورم؟یعنی دیگه جهار مغز و خرما و کلا گرمی نخورم؟

شرمنده یه سوال دیگه هم دارم,دیگه اخریشه,قول(البته الان)جشمک
تو صفحه قبل گفتی جون ماستای کارخونه ای اهک داره مضر کبده,اگه من خودم تو خونه با شیر محلی ماست درست کنم بازم اون ماست خوب نیست؟اخه من ماست خیلی دوست دارم ولی از موقعی که اینجا خوندم برا کبد بده هم ماست و هم جای رو کنار گىاشتم
2706