2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344679 بازدید | 9350 پست
حسنی جون قربونت برم .....ممنون

حسنی جون من عرق رازیانه حدود یکهفته قبل از سیکل بعدم قطع میکنم ...این مشکلی داره یانه؟ پشت سر هم بخورم .....؟دیگه چی برا سفت شدن و تقویت رحم خوبه؟؟؟

نسترن جون میشه در مورد مشکلی که گفتم راهنماییم کنی؟
@malile_quilling
آئین عزیزم ...

خوردن سیرابی گوشفند خیلی مفیده ... خوردن نون سنگگ تست شده ... خوردن نون جو ... خوردن رب انار در حد انگشت زدن و مکیدن نه اینکه سر بکشی ... خوردن سیب ... خوردن زنجبیل روزی یک قاشق چای خوری مجازه و خیلی موثره ... روزانه تا سه لیوان آب خنک و عسل و لیموترش تازه + قسکتی از زنجبیلی که روزانه مجازی مصرف کنی رو قاطی کن وبخور ... برای حالت تهوع فوق العادست ...

این حالت طبیعیه ... و بعد از یک مدتی خودش رفع میشه ... غذاهاتو زیاد بجو ... سعی کن تعادل در غذاخوردن رو رعایت کنی یعنی سردی بیش از حد مثل ترشی و ماست و چای و یا گرمی بیش از حد نخور ... اگر ماست میخوری چکیده کن بخور و توش فلفل یا نعناع یا پونه کوهی بزن بخور ...

آبمیوه های طبیعی تو خونه درست کن و بخور .. آب سیب خیلی کمک میکنه ... آناناس لیموترش تازه زرشک انبه نارنگی و انگور و آلوبخارا و خاکشیر اینا برات خوبه ...

هر که نی نی خواهد جور این چیزارم کشد ( چشمک ) ...................... ولی به شیرینی بعدش می ارزه ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حنا جانم ( حنا 63 ) بار سفید زبان نشان دهنده صفرای زیاد معدست ....

باید چیزایی مثل آبغوره لیموترش تازه زرشک عناب آلوبخارا خاکشیر و کاسنی و شاه تره و اینا بخوری برات خوبه ...

موفق باشی گلم
2728
یاس گلم ..

سعی کن هر شب قبل از خواب بخوری و بخوابی ...

یک استکان کافیه ...

عزیزم برای تقویت رحم خیلی چیزا گذاشتم ...

یبوست نداشته باشی ... فعالیت بدنی خیلی مهمه ... نخوردن شیرینی و کاکائو خیلی خیلی مهمه خود شیرینی و کاکائو مشکلات رحمی شدیدی ایجاد میکنه ...

لوبیا سبز پخته شه میل کنید ... بدون رب و سس و هیچی ... فقط ادویه جات سالم و کمی نمک ...

لوبیا قرمز با روغن زیتون برای شما خیلی خوبه ...

عصبی نشید ...

حتما از غذاهای گرم استفاده بشه و از سردیجاتی مثل ماست و لبنیات و چایی و ترشی های پرهیز بشه ...

جوانه گندم زیاد بخورید ...

چهار مغز زیاد بخورید ...

این لینکو بخون ... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1112963#1112963

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

راستی اینم تغذیه مامانای باردار در سه ماهه اول بارداری ....

در سه ماه اول جنین ما بیشتر به کلسیم و مشتقات اون نیاز داره بنابراین شیر و لبنیات نبایداز برنامه غذایی ات قطع بشود
- قرص روغن ماهی یادت نره
- قرص مخمر آب جو
- جوانه گندم
-عسل
- خرما
- روزی یک عدد سیب حتما
- برنج کمتر بخورید
- سبزیجات پخته
- چهار مغز
- مواظب باشید یبوست نداشته باشید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1112963#1112963
حسنا جان یه سئوال دیگه هم داشتم
من شنیدم این کندرها که در عطاری ها میفروشن تقلبی هم داره . یعنی صمغ درخت کاج و ... هست که همون شکله و همون مزه رو داره ولی خواص صمغ درخت کندر رو نداره . وکندر واقعی از درختی بنام کندر در هندوستان وحبشه بدست می یاد
چطوری بفهمم که کندری که میخورم تقلبی نیست؟
سلاااااااااااام حسنی گلم
بوس بوس
خوبییییییییییییییییی عزیزم. دوستت دارم
من هر وقت کار دارم میام اینجا ههههههههه ببخشید منو ولی همیشه به یادت هستم و همه جا تعریفتو میکنم
خواهر شوشو نی نی دار شده هورااااااااااااااااااااا تازه رفته تو ماه سوم ولی تقریبا از همون اولش سوزش مجاری ادراری داره. تا حالا دوبار آزمایش داده ولی چیزی نشون نداده؟؟؟!!! البته اینم بگم که 4 ماه قبل از این بارداری سابقه عفونت ادراری هم داشته که با دارو خوب شده بوده.
دکتر خدادادی به ایشون گفتن روزی سه لیوان دم کرده لیمو عمانی رو با عسل بخوره و گوشت و لبنیات هم نخوره
حالا عزیز دلم شما بگو دیگه چه کارایی میتونه انجام بده
البته دکتر خودم به من گفت که برای جلوگیری از عفونت و سوزش باید زیاد آب بخورم و زیاد برم دستشویی
راستی من و نی نیم هم خوبه خوبیم و نی نیه ما حسابی ورجه وورجه هم میکنه هههههههه
بازم میگم دوستت دارم بوس بوس بووووووووووووس

جوجوی عزیزم ...

اگر تهرانی حتما به دوست همیوپاتیست ما سر بزن ... شمارش هم اینه 09123682449 ... همیوپاتی در مورد مسائل روحی و عصبی خیلی خوب نتیجه میده ... اینم شماره های خود مطبشونه ... 44672659 و 44656816 اگر اونجایی حضوری برو و اگر نیستی زنگ بزن و بگو که میخوای تشکیل پرونده بدی و مشکلاتت رو بگو و داروهاتو برات پست میکنن ...

عزیزم ... تپش قلب از نشانه های غلبه بلغمه بهترین چیز برای بلغم زنجبیل و مویزه ... چای و ماست تا حد امکان نخور ...

یبوست هم نداشته باش ...

چرا انقدر وسواسی شدی ؟؟ البته مشکلات زندگی انقدر زیاده که خود من گاهی کم میارم واقعا ... گاهی به قولا تریپ غم و غصه برمیدارم ... ولی نمیزارم تو این وضع بمونم زودی یه تکونی به خودم میدم و ورزش میکنم یا میرقصم ... بنظر من شنا و استخر برای اینجور مشکلات حرف نداره ... خیلی برای اعصاب خوبه ...

سعی کن روزانه چند لیوان آب خنک + عسل + لیموترش تازه + زنجبیل بخوری ...

چای آرام بخش زیر رو هم استفاده کن :

گل گاوزبون + چای کوهی + چای ترش + چای ورون

زردچوبه رو در غذاهات استفاده کن حتما ...

طبع پایه با مزاج فرق داره ... طبع هر انسانی ممکنه با مزاجش فرق کنه ... اینکه میگیم بلغمی مزاج یعنی بلغم غلبه کرده به مزاج اصلی .... امکان داره که شما دموی باشی ولی مزاجت بلغمی شده باشه ...

سعی کن حتما از همیوپاتی کمک بگیری ...

هر وقت خواستی بیا و درددل کن .. من شنونده خوبیم عزیزم ... من هم مشکلات زیادی دارم مثل خیلیای دیگه اما خب چه میشه کرد سعی کن خیلی چیزارو همینطور که هست بپذیری ... سعی کن خودتو داغون نکنی ... از زیر بار مشکلات هرزگاهی باید دررفت و به آرامش پناه برد ...

میل جنسیت به خاطر افکارته که کم شده ... بدنی که سرد بشه و مزاجش تغییر کنه اونم به سمت سردی همینطوری میشه باید تا حد امکان از گرمیها و حلواهای گرم استفاده کنی ... دارچین زنجبیل مویز کشمش گردو پسته فندق بادام ...

میبینم که مثل خودم سیده هستی ... خیلی خوشحالم از آشنایی با تو ... امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم ... برای منم دعا کن ...

موفق باشی دوست خوبم

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
نل عزیزم ...

انقدر تقلب زیاد شده و انقدر قشنگ میشه همه چیزو تقلبی جا زد که فقط یه راهی داره ... اونم اینه که پیش آدم با پدرمادری بری ... سعی کن پیش کسی بری که خدا و پیغمبر بشناسه ...

موفق باشی عزیزم
وای سلامممممممممممممممم زیبا جونم ....

الهی که همیشه سلامت باشی ... جه خبر خوبی دادی ... نی نی دار شدن چقدر قشنگه ... آدم کیف میکنه ...

عزیزم .. سوزش و عفونت ادراری بارداری تو خیلیا به وجود میاد و طبیعیه ... الان اکثر مامانای باردار که تست میدن عفونت رو دارن این مشکل خودش رفع میشه و بهترین چیزی که من میتونم پیشنهاد کنم مصرف ارزن هست و خوردن آب به حد نیاز ...

خود این حالت رفع میشه ... یکی از دوستای نی نی سایتی هم بود که نگران این حالتش بود و خودش همیجوری خوب شد ...

پس همون دستور خدادادی رو انجام بده ... بنظر من لبنیات وترشی جات و چایی رو نخوره کافیه ... گوشت هم گوشت ماهی و دریایی رو بخوره ...

قرص مخمر آب جو و روغن ماهی رو مصرف کنه ... میوه و سبزی زیاد بخوره ...

مشکلش خودش رفع میشه انشاالله ...

وایییییییییییییی نازی قربون تو و اون نی نیت برم من ...

توروخدا برای من هم دعا کن ...

نمیتونم بگم بی وفا شدی چون وضعیتت ایجاب نمیکنه تند تند سر بزنی ولی اقلا هرزگاهی بیا و خوشحالم کن ...

موفق باشی عزیز دلم
2706