2410
2553
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344621 بازدید | 9350 پست
فرشته گلم ...

آلوبخارا ترشیش و سردیش اونطور نیست که مضر باشه روده هارو شل میکنه و خوشمزست ... بزار بخوره نوش جونششششششششششش ...

الان انگور هست سیب هست انبه هست گیلاس هم کم بخوره زیاد نخوره مشکلی نداره ... من اعتقاد ندارم که کلاباید یه چیزی رو ترک کنه . یا موقت ترک کنه و یا مصلحشو که گرمه بخوره اینطوری بهتره همه ویتامین ها به بدنش برسه بهتره ...

مثلا اگر سردی بهش میدی بعدش بهش خرما یا سیاهدونهیا نبات یا عرق نعناع یا عسل ( به غیر از خربزه که با عسل سازگاری نداره ) بهش بده ...

دل دردش از مدفوعشه ؟؟ مدفوعش سفته یا شله ؟؟ ترنحبین خاکشیر خیلی براش خوبه منتها باید با آب ولرم باشه تا روده هارو نرم کنه ... عرق نعناع هم براش خوبه منتها شکم رو سفت میکنه ... ببین دقیقا حالت مدفوعش چطوریه ؟؟ چندبار دفع داره ؟؟

شما سروری ... اگر کاری از دست من بربیاد در خدمتم ...

راستی میتونی از همیوپاتی هم استفاده کنی ... اگر تهرانی آدرس رو از نسترن جان بگیر و مراجعه کن ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
گرانیت جان ...

آره دقیقا منم خودم تعجب کردم .. سردی میخوری مشکل زا میشه گرمی میخوری مشکل زا میشه ... باید تعادل غذایی داشته باشی ... هم سردی و هم گرمی ..

در مورد آویشن میتونی روزی دو استکان بخوری .. یکی صبح و یکی شب ... در کنار آویشن میتونی جدا یا با خود آویشن پونه هم دم کنی من از پونه و کندر عجایب دیدم واقعا ... برای مشکلات غفونی فوق العادست حتی میتونی خودتو با جوشوندش بشوری مشکلی نداره ..

آلوسیاه همه جورش توپهههههههه ... میتونی همینجوریم بخوری ... روده هاتم نرم میکنه ...

موفق باشی عزیزم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حنای گلم ..

اینم غذاهای ممنوعه http://www.tebbeghorani.com/Papers/forbidden.htm

توکل به خدا ... چرا نشه عزیز دلم ... کار نشد نداره تو همین سایت خیلیا با مشکلات عجیب باردار شدن ... مشکل تو اصلا مشکل خاصی نیست که ... من بهت پیشنهاد میکنم از همیوپاتی کمک بگیر ... به این شماره زنگ بزن 09123682449 و بگو که میخوای پرونده تشکیل بدی برای مشکلت ... اگر تهرانی حضوری برو و اگر نه داروهاتو برات میفرستن ... من همیوپاتی رو قبلا قبول نداشتم ولی دیدم فوق العادههههههههههه عمل میکنه روی سیستم بدن به خصوص سیستم عصبی ...

مطمئن باش به خواست خدا و به اذن خدا باردار میشی ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس . التماس دعا
سوگل گلم ...

برای لاغری جواب میده بنظر من البته چون روده ها رو نرم میکنه بیشتر به درد چربی دور شکم میخوره ولی در کل نموندن زیاد غذا در روده ها لاغر کنندست و به تعادل وزنی خیلی کمک میکنه ..

همینایی که گفتی عالیه ... در کنارش هرزگاهیم آلوبخارا خاکشیر روغن زیتون انجیر بخور خیلی خوبه برات گلم ...

نیازی نیست همرو آسیاب کنی فقط بزار خوب دم بکشه موادت با حرارت کم .... و هربار تازه تازه دم کن ... یهو دمشون نکن و تو یخچال نمونه ...

موفق باشی و نتیجشو بیا بگو حتما ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2720
جوجو جون ...

برای شل شدن شکم یا لاغری ؟؟؟ اگر واسه شل شدن شکمه راه زیاد داره عزیزم ... یک استکان شب موقع خواب کافیه ... یا اگر یبوست شدید داری و یا چربی شکم زیاد دو استکان درروز ولی حتما یک استکانش شب موقع خواب باشه ...

خودت باید بگیری و دم کنی ...

موفق باشی عزیزم
سلاک نغمه گل و بلبللللللللللللللللل خودم ...

وای چقدر خوشحالم که همه شرایطط خوبه ... بابا خوش باششششششششششش ... چرا باید نی نی ت نفخ و مشکل داشته باشه ؟؟ اگر شیر خودتو بخوره میتونی عرقیات بخوری تا نفخ نکنه .... به نوزاد میشه ترنجبین و شیر خشت داد نگران نباش ... مشکلی پیش نمیاددددددددددد انشاالله

وسواس فکری خوب نیست برات خودتو رها کن و لذت ببر ...

هزار و یک راه هست واسه درمان هر چیزی نفخ که دیگه چیزی نیست ...

برای منم دعا کن گلممممممم

الهی که خبر فارغ شدنتو با عکس نی نی تو بشنوم ... الهی آمین

خداروشکر که مشکل عفونتتم حل شده گرچه طبیعیه این حالت توبارداری مشکل حادی به حساب نمیاد ...

راستی میتونی عرق چهل گیاه مصرف کنی خیلی عالیه ...

راستی نغمه جان .... لینک صفحه های رو که در مورد برنامه غذایی بارداری هست داری؟؟؟ من پیداش نکردم واسه یاسی عزیز بزارمشون ... مرسی گلم

بوسسسسسسسسسسسسسسسسس و بغلللللللللللللللللللللللللللل
سلام یاسی گلم ..

انقدر قبلا در این مورد بحث شده که نگو ...

اگر بتونی به مطالب قبلی مراجعهکنی خیلی خوب میشه ...
فعلا اینارو داشته باش عزیزم :‌

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1085161#1085161

سعی کن مطالب رو یه نگاهی بندازی ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس
حسنی جون یه دنیا ازت ممنوم. لطف کردی.

مدفوعش شله. حتی گاهی خیلی شله. به خاطر این قطره اهن و شربت اشتهای مینادکس هم سیاه شده(ببخشید البته)گاهی 2 بار وگاهی 3 بار در روز.
راستش الو بخارا دوست داره و اول با ترس و لرز بهش دادم ولی حالا که گفتی ایراد نداره با خیال راحت بهش میدم.

میوه ها هم چشم. همینارو بهش میدم.
راستی ماست رو با چه سبزیجاتی میتونم از سردیش کم کنم؟؟گوجه فرنگی چی بخوره؟؟
اخه همونجور که خودتم گفتی الان او برای رشدش به خیلی چیزا نیاز داره(مخصوصا که کوچولو هم هست و کمبود وزن و کم خونی هم داره)پس نمیشه همه چیز رو حذف کرد. اگه بشه بخوره بعد یه چیز گرمی بهش بدم خیلی خوبه.

باز هم ممنونتم یه دنیا.
2714
فرشته جان ...

خیلی خوبه دفع مدفوعش ...

گوجه و هر میوه ای رو بخوره مشکلی نداره ... ماست رو چکیده کن حتما ... و با فلفل سیاه و گل سرخ بهش بده بخوره ... میتونی کمی هم پونه کوهی پودر کنی خوب و بریزی تو ماستش ...

ماست در حالت عادی خیلی فشار رو میندازه و برای بدن مضره ... پس چکیده شدشو بدی مشکلش کمتر میشه ...

ماست برخلاف تفکر خیلیا کلسیم نداره ... کلسیمشو از بادام و کشک محلی که گرد و خشکه تامین کن ولی اینو بگم که کلسیم بدون ویتامین دی جذب نمیشه و انگار هیچی به هیچی ... پس خرما و نورخورشید خیلی مهمه ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
حسنا جان برای لاغری میخوام بخورم.یبوست ندارم.تمام مواد رو به یک اندازه مخلوط کنم؟فقط شبها بخورم؟
نیمدونم چجوری ازت تشکر کنم که این همه اطلاعات خوب به ما میدی.
امیدوارم خداوند بالاترین نعمتش که سلامتی هست رو به تو دوست خوبم و خانوادت عطا کنه.
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
سلام حسنی جون
میشه برای راههای افزایش وزن در بچه های یکساله کمکم کنی؟بچه من خیلی بد غذامیخوره و فقط علاقه به شیررداره البته بگم که فقط شیرخشک میخوره
توراخداکمکم کن ببینم میتونم این بچه را قوی کنم عذاب وجدان داره میکشتم

راستی یک سوال دیگه یک دوستی دارم میخواد باردار بشه البته خیلی دلش پسر میخواد طب سنتی براش راه حلی داره که به نتیجه برسونتش ممنون میشم جوابش رابدی

راستی بچم یپسره و یکسالش است
سلام حسنا جان
با توضیحاتی که اول تاپیک بود فکرمی کنم مزاج من سودایی وکمی صفراویه ، الان تقریبا 3ماهه که روی زبانم پرزهایی به وجود اومده که هرچی می خورم زبونم تا چند وقت اون رنگی میشه و همیشه دهنم یه مزه خاص شیرینی میده که خیلی اذیتم میکنه ، توهمین 3ماه بالاتنه وصورتم پرازجوشهای ریزوقرمزشده که با دارو هم خوب نشد.ممنون میشم اگه علتشو میدونین کمکم کنین
حسنا جونم داشتم در مورد تقویت اسپرم در نوشته هاتون جستجو میکردم به این نوشته شما بر خوردم:
آمیزشی که با شهوت زیاد باشه به شدت هوش بچه روزیاد میکنهههههههههه .... آمیزشی که روی اصول باشه که همه اصولشو قبلا گفتم
من هر چی گشتم چیز یپیدا نکردم اگه میشه خلاصشو برام بگید یعنی زمان و طریق اون فرق میکنه؟
در ضمن میشه بگید از کجا بفهمم مزاج خودم و شوهرم چیه
2706