2733
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344701 بازدید | 9350 پست
جناب کامی ....

اصلا این حجامتهایی که من میبینم هیچ کدومشون رو اصول نیست ! یه روزهایی اصلا نباید انجام بشه ...

یه اصولی داره ... دعاهایی داره که انجام نمیدن واقعا ...

حقیقتش من تو تهران روازاده رو ترجیح میدم چون احساس مسئولیت بیشتری میکنه و معلوماتش ریشه ایه ...

نمیتونید حضوری برید مطب روازاده وقت بگیرید ؟؟؟ من حقیقتش تو تهران فعلا جای خوب نمیشناسم مگر اینکه زنگ بزنید به عطاری نسترن 02614563317 و ازش بپرسید ... مادرشونو میدونم فصد کردن یکی دوبار ... حتما میدونن ...

موفق باشید
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
من سر بارداری اولم شیرم خیلی خیلی کم بود یعنی میشه گفت بی خاصیت و ناچیز بود به خاطر همین مجبور شدم به پسرم در کنارش شیرخشک هم بدم ولی در کل بیشتر از 9 ماه شیر نداشتم البته این تو خانواده مادری من ارثیه اونا هم همینجوری بودن... حالا میخوام ببینم راهی هست که شیرم زیاد باشه و نوزاد از شیر خودم بخوره؟؟همانطور که گفتم من ماه اول بارداری هستم برای این میپرسم میگم شاید راهی باشه که از اول بارداری باید انجام داد... ممنون

توبارداریت جو ... جوانه ی عدس لوبیا نخود گندم زیاد بخور ... قرص مخمر آبجو بخور ... چهارمغز و عسل زیاد بخور ... پاچه ی گوسفند گوشت چرب گوسفندی روغن حیوانی و گیاهی زیاد بخور ...

یبوست نداشته باش ... اواخر بارداری یعنی ماه هفت هشت به بعد هرروز یک لیوان آب هویج بخور ... عرق کاسنی + عرق بید + شاطره بخور ...

تا فارغ شدی : عرق مخلصه + کاسنی + رازیانه .... قاطی کن هرروز بخور ... و چهارمغز و جو و اون چیزایی که گفتم بازم بخور ...

ازدیاد شیر **************

ازدیاد شیر مادر

آب لیموی تازه
دوغ
سوپ جعفری
آب گوشت
شیر حیوان
سبزیجات
کاهو با سرکه
غازیانی
آبغوره
ماست شیرین
آب جوجه
آش عدس
آش رشته
آش کوشت
شنگه کوهی
آش سبزی

2 قاشق شاهدانه را با 2 سیر تخم خشخاش و 2 سیر کنجد بجوشون و همراه سیر گه گاهی بخور ...

کشک ساییده شده رو با آب ترب مخلوط کن بخور ...

عزیزم ...

شوید .... زیره ... سیاهدانه ... مالت ( که از جوی سبز گرفته میشه ... خود ماءالشعیر هم فوق العاده شیر رو زیاد میکنه )) ... ترهتیزک ... رازیانه ... همش محرک ترشح شیره ...

زیاد کننده شیرررررررر

آبجو با گلاب ... (( خود آب جو هم عالیه ))

بزر خیار چنبر

مغز پخته حیوانات

شیر گاو یا شیر بز تازه

گوشت ماهی گوشت بزغاله و گوشت مرغ چاق

سوپ جو که با شیر پخته باشه

هویج کرفس

سوپ از آرد گندم با شنبلیله و رازیانه

آرد کنجد رو در شراب خالص خوب بهم بزن و حسابی چنگ بزن و همش بزن بهد ته نشینی که میمونه ازش اونو بمال
روی سینت ...

نخود رو تو آب خیس کن 24 ساعت بعد هرروز ناشتا آب نخود رو بخور خیلی در زیاد شدن شیر موثره ...

نخود رو در شیر خیس کن و با آب جو و همراه عسل و گلاب بخور ... ((‌خود نخودارو نخور میتونی باهاش غذا درست کنی بعدا ))

روغن حیوانی مخصوصا روغن جیوانی گاو خیلی برات خوبه ....

سیاهدانه رو با عسل بخور ....

دارچین هم عالیه ...

خوردن خود پستان بز و گوسفند هم موثره ...

هر چیزی که دارای B1 , B2 , PP است عالیهههههههههههه ...

عزیزم خیلی باید به خودت برسی ... چای و شکلات و کاکائو نخور ... قهوه نخور ... فدات شم ماءالشعیر زیاد بخور ... آب جو ... هویج کرفس کلا اینایی که گفتم ...

موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسنا جونم ! میگم اینایی که در مورد افزایش شیر مادر گفتید، چون خیلیش هورمون زنانه (فیتواستروژن) داره احتمال دختر شدن نی نی رو زیاد نمیکنه؟
یعنی اونایی که پسر میخوان هم میتونن این چیزا رو بخورن؟

یه سوال دیگه:
شیر داشتن یا نداشتن به چی برمیگرده؟
به تداخل هورمونی ربط داره؟
مثلا ماها که الان بی نظمی هورمون داریم ممکنه بعد ها که نی نی دارشدیم شیر کافی نداشته باشیم؟
ممنون که جواب میدی عزیزم.
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
2731
نبات جون ...

اینارو قبل از بارداری که نمیخوری ... اکثرا واسه بعد از زایمانه عزیزم ...

و خوردنی های مقوی واسه قبل و تو خود بارداریه ...

......

شیر داشتن به تغذیه ... قوای بدنی ... نخوردن سردی زیاد .... میزان هورمونها ... ارث برمیگرده ...

بله میتونه اینطور هم باشه که اگر هورمونها تنظیم نباشه شیر هم دستخوش تغییراتی میشه ...

بله ممکنه ...

موفق باشی گلم
سلام حسنا جوووووووووووون
5ماهه برا بارداری اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم.پریودام منظمه و بعضی وقتا تخمک گذاریمو حس میکنم.لازمه که همسرم آز بده یا هنوز مشکلی نیست میشه صبر کرد؟
امروز روز اول پریمه چی بخورم که تا 14 روز دیه تخمک قوی وسالمی داشته باشم؟(تخم هویج،تخم اسفند،عسل و سیاهدانه،دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آب پیازو چه جوری میگیرن؟برا منم خوبه؟یا فقط همسرم باد بخوره؟
هیچ دارو یا گیاهی نیست که دو قلو زایی را بالا ببره؟یاباید حتما ارثی باشه؟

همیشه با خدا هر شب برایت آرزو کردم قصر رو شنی باشد سرای آرزوهایت...............بوووووووووووووووووووووووووووس
سلام حسنا جون به دادممممممممممممممممممممم برس

الان 6 روزه عقب انداختم ، سر دلم میسوزه حالت تهوع دارم ولی نمیتونم بالا بیارم ولی بیشتر از همه سر دلم میسوزه خانمی چیکار کنممممممممممممممممم؟
دوباره سلام........

از لطفای پر مهرت ممنون

چه ورزشی رو شروع کنم که اگه باردار شدم و نمیدونستم ضرری نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شوهرم شن ریزه کیسه صفرا داره.چی بخوررررررررررررررررررررررررره؟

مرسیییییییییییییییی
بوووووووووووووووووووووووووس
2738
سلام حسنا جونم
خوبی گلم
من ماه 6 بارداریم چه چیزهایی بخورم که نینیم خوشگل بشه پوست سفید داشته باشه و وقتی به دنیا میاد زردی نگیره
البته میدونم بچه یا به مامانش میره یا باباش ولی خوردن بعضی چیزا رو زیبایی تاثیر میزاره
من به سیب گلابی انار زیتون زیاد میخورم آیا چیزای دیگه ای هم هست؟؟؟
سلام حسنا جون من خیلی دوست دارم که در رشته طب سنتی تحصیل کنم البته مدرک دانشگاهی زیاد برام مهم نیست . جایی رو می شناسی که بتونم ثبت نام کنم ؟البته من شاغلم و اگه که آموزش از راه دور و از این جور کلاسها باشه بهتره.ممنون میشم راهنماییم کنی. یه سوال دیگه هم داشتم ، می خواستم بدونم بهترین روش برای از بین بردن دائمی موهای زائد چیه؟ مرسسسسی
حسنا جون مرسی عزیزم خیلی خیلی لطف کردی
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
سلام حسنی جون.....
خوبی؟
خدا خیرت بده که برا مردم کار میکنه برای رضای خدا
عزیزم یه سوال داشتم...آخه فکر کنم مشکل از چگونگی استفادست.....

مقدار و نحوه دقیق دم کردن رازیانه چجوریه؟میشه دقیق برام توضیح بدی؟
میشه شب یک قاشق غذاخوریشو ریخت و یه لیوان آبجوش نعلبکی گذاشت صبح خوردش؟دیگه تفاله هاشو که نیازی نیست؟آخه بعضیا تو غذاهاشون میریزن و میخورن و بهتر جواب میگیرن...
سالویا و گل همیشه بهارم میشه همین کارو کرد؟
اگه میشه جوشوندش چجوری بجوشونم و دم کنم؟تو آب سرد بریزم بذارم بجوشه؟
من میخوام یه معجون درست کنم با عسل توش علاوه بر سیاه دونه زنجبیل و دارچینم بریزم مثلا به ازای هر نیم کیلو چقدر بریزم؟میخوام روزی 3 قاشق بخورم
برای من که بلغم-صفرا و مقداریم سودا...البته مزاج هر عضوم یچیزی شده فکر کنم هههههه....هستم چجوری غذا بخورم باید معتدل بخورم؟دکتر میگفت دلیل پلی کیستیک تخمدان گرمیه.....من فکر میکردم بخاطر بلغمه
مرسی
سلام حسنا جونم.

پدر من حدود سه ماهه که بخاطر دیسک کمر، درد شدیدی داره طوری که کاملا خونه نشین شده. سنشون 47 ساله و راه های زیادی رو هم برای درمانشون امتحان کردیم ولی فرق چندانی نکرده. از استفاده موضعی از روغن های گیاهی تا راه رفتن تو آب و فیزیوتراپی. جدیدا بهمون گفتن گرمیجات زیاد بخوره و همچنین ژله که برای ترمیم غضروف خوبن. البته ما هنوز امتحان نکردیم. به نظر شما چه غذاهایی برای ترمیم غضروف و رفع این مشکل مفیدن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. قربااااااااااااانتتتتتتتت
حسنی جون من اینو تو نسخه های قبلیت دیدم منم دیر به دیر پری میشم ایننارو بخورم یا همون نسخه ای که رازیانه و....سالویا و....دراه؟

آمنوره ثانویه یا قطع قاعدکی خانمی که چندماه یک بار عادت میشه

برای کسی که حیضش بسته شده ... مجرب و امتحان شدست ...

روناس 15 مثقال

تخم کرفس 15 مثقال

تخم ابهل 10 مثقال

حنا 15 مثقال

مایه خمیر 15 مثقال

سرکه دوساله یا بیشتر 1 پیاله

دستور : همه اجزا را آسیاب کرده و همه را در سرکه گذاشته و به مدت 24 ساعت در یک جای گرم بگذارید ... نزدیک آبگرمکن یا مثلا پشت یخچال بغل کمپرسور ... بزارید و به مدت 4 الی 5 روز و هرروز مقداری به اندازه یک قاشق غذاخوری اگر هم نمیتونن کمتر چون ترشه ... بخورن ... وووووووووووووووووو

سه روز از این 4 یا 5 روز رو ((سیاهدونه و گلاب و عسل)) رو بجوشونن و ناشتا یک لیوان بخورن تا سه روز ... یعنی کلا سه لیوان کافیه بین همین روزایی که بالا داره اون مواد رو مصرف میکنه ...

بعد 4 یا پنج روز نتیجشو میبینید...

جنتییانا +‌حنار و به مدت 1 الی 7 روز (‌بستگی به نوع بدن داره ) بمال به کف دستات ... بزار تا حدی که خشک بشه کف دستات بمونه

راستی حسنی جون من اسفند میخورم یبوست داشتم از قبل الانم یکم بیشتر شده میخوام اسفندو ادامه بدم چیکار کنم سنا+گل محمدی بخورم...صبح ها خاکشیر و عسل با آبجوش میخورم ولی توفیری نکرده چندان
2706