2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344681 بازدید | 9350 پست
سلام سوگل عزیزم ...

باور کن همچین سوالی ندیدم اصلا به چشمم نخورد .. شرمندتم... بوسسسسسسسسسسسس

سوگل جان این پودر رو خودت میخوای درست کنی ؟؟؟؟ ترکیباتش ملینه ... واسه نرم کردن روده و لاغری موثره به خصوص چربی های شکم ... بهتره خودت درستش کنی ...

حالا برای چی میخوای استفاده کنی عزیزم ؟؟؟؟
مامان پانیذ سلام ...

خیلی ناراحت شدم ... خیلییییییییییی

انشاالله که خیر عزیزم ...

خودتو تقویت کن ... خوردن قلوه گوسفند خیلی خوبه ... کبابش کن و با مصطکی مثل نمک بپاش روشو بخور ...

خوردن لوبیا قرمز با روغن زیتون ... خوردن جوانه گندم ... اینا همشون خوبه ...

قبلا خیلیییییییییی در مورد تقویت رحم توضیح دادم ... یه سرچ بکن .... مطالب زیادی پیدا میکنی ...

در مورد تقویت اسپرم هم یه سرچ بزن خیلی خیلی در موردش گفتیم ...

چای آرام بخش هم بخورید : گل گاوزبون + چای کوهی + چای ترش + چای ورون
موفق باشی عزیزم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فرشته عزیزم ...

علت لکنت زبان بچت همین سردیهاست ...

نزار بخوره عزیزم ... شاید اولاش گریه زاری کنه ولی به خاطر خودشه ... نباید بزاری لب بزنه به این چیزا ...

براش حریره بادام درست کن بدون شکر ... با عسل براش درست کن ... وقتی حریره بادام خیلی گرمه عسل رو نزن بهش بزار کمی ولرم شه بعد عسل رو اضافه کن و بده بخوره .. عسل نباید حرارت زیاد ببینه ... میتونی کمی هم سیاه دانه آسیاب شده بهش بزنی ...

غذاهاشو باید گرم کنی ... مثلا براش سوپ درست میکنی یک دوتا هم سیر بهش بزن ...

مثلا بهش چهاز مغز بده بخوره کشمش و مویز بده بخوره به جای هله هوله ...

اینو بخون عزیزم :: مضرات لبنیات امروزی یکیش لکنت زبانه :‌http://attariabba.blogfa.com/post-6.aspx

این غذاهای ممنوعه رو سعی کن حذف کنی از غذاش http://www.tebbeghorani.com/Papers/forbidden.htm

سردی ها رو نباید بخوره ...

خب حالا چند تا نسخه هم بهت میدم :

1 ) آویشن شیرازی رو بجوشون مثل چای ( البته چای نباید بخوره ) با عسل بهش بده بخوره ...

2 ) گنجشک رو بعد از سربریدن بپز و آبشو یک استکان در دونوبت بده بخوره ... تخم کبوتر رو بپز روزی یک عدد آرام آرام بهش بده بخوره ...

3 ) انار رو دون کن با نعناع قاطی کن بهش بده بخوره ...

4 ) خوردن مومیایی ذوب شده با کمی عسل در رفع سنگینی زبان و ورم زبان موثره ...

5 ) به تکه کوچیک خولنجان رو روی زبانش بزار و نگه دار تا کمی روی زبانش بمونه ...

6 ) پودر کندر + مویز کوهی له شده + پودر پونه کوهی ... همرو خوب بکوب و مخلوط کن و بده بخوره ... این کاررو چند هفته تکرار کن ... این کار خیلی مجرب و سریعه ... سعی کن این کاررو تو یه ساعت خاص هرروز تا چند هفته یا یک ماه انجام بدی ...

خلاصه گرمی ها رو باید بهش بدی بخوره ... این نسخه ها خیلی عالین ..

یه درمان دیگه هم هست که یکی از دوستان شوهرم روی بچش انجام داده و سریع یک روزه نتیجه گرفته ولی چندش آوره ... کباب شده جیرجیرک طلائی که یه اسم خاصی داره دادن بچه خورده خوب شده ... البته میگم یه اسم خاص داره ...

خدا در قرآن فرموده : همه موجودات برای خدمت به انسان آفریده شدن ... خیلی فواید و چیزای عجیب قریب تو طبیعت هست که دور از ذهنه ...

انشاالله با همون داروهای گیاهی درست میشه ...

نگران نباش عزیزم ... و نزار هله هوله بخوره ... کاکائو عامل اصلی مشکلات گوارشی و کیستی و توموریه ... ماست و چای بسیار مضره ... از میوه های گرم مثل انبه خربزه انگور بده بخوره ...

موفق باشی عزیزم

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
حسنا جان ممنون از جوابت.امیدوارم که بهتر بشم ولی‌ واقعن این کمر درد منو داره میکشه.

حسنا جان چندتا سوال دیگه و زحمت داشتم،من وقتی‌ گیلاس،زرد آلو و از این قبیل چیزا میخورم سقف دهانم جوش میزانه می‌شه بگی‌ علتش چی‌؟

یه چیزی دیگه اینکه اگه چیز شیرین بخورم مثلا ساندیس،یا چیزی که خیلی‌ شیرینه منظورم آب میوه هست،آب انبه و ...........، سر درد و سرگیجه میگرم ،یعنی‌ فوری سرم گیج میره می‌شه بگی‌ این چه علتی داره؟

راستی‌ میخوندم که پونه کوهی برای عوفونت رحم خوبه،آیا این همون اریگانو هست،آخه من ترجمشو کردم گفت اریگانو می‌خواستم ببینم درسته،

پیشاپیش از لطفت ممنونم

2728
حسنی جون یه دنیا ازت ممنونم. ایشالله هر چی از خدا میخواهی بهت به.

راستش در مورد میوه ها خیلی مشکوک هستم همش میگم اینو بدم یا ندم. میشه اگه برات زحمت نیست میوه هایی که الان فصلشه و هست و نمیتونه بخوره برام بنویسی. مثلا نمیدونستم که میتونم بهش خربزه بدم .گفتم شاید مثل هندوتنه نتونه بخوره و سردی باشه.
موز و هلو و گیلاس و سیب میتونه بخوره؟؟؟

راستی یادم رفته بود بهت بگم که اهن خونش هم لب مرزه. هموگلوبین خونش هم کمی پایینه. میگن به این خاطره که اشتهاش کمه و خیلی بد غذاست. همونطور که بهت گفتم یک کیلو نیم هم کم کرده. برای اون چه کار کنم؟؟
راستی امروز سوپ عدس بهش دادم دوست داشت. راستی ماکارونی دوس داره و فقط وقتی ماکارونی داریم سیر میشه. به نظرت خوبه؟؟ و شیر موز؟؟

خداوند مهربان بهترینها رو بهت بده .
گرانیت جان ... زردآلو و گیلاس جفتش طبعی سرد و تر دارن ... شما سردی ها بهت نمیسازه ... قبلا جدول مصلح ها رو لینکشو بهت دادم ...

ساندیس و آبمیوه و کلا چیزایی که مواد شیمیایی داره نخور .... خود میوه هارو بخور ... و بعدش هم مصلحشونو بخور ... سردرد و سرگیجه هزار و یک دلیل داره که یکیش که بنظر من همینه میتونه از معدت باشه ... در اصل معدت مشکل داره با مواد غیرطبیعی ...

اریگانو اسم دیگه آویشن هست .... هم آویشن و هم پونه کوهی به خصوص پونه کوهی برای هر نوع عفونت عالیههههههههههه ...

فدای تو ... عیدت هم مبارک ... بوسسسسسسسسسسسسسسسس
فرشته جونم ...

بهت پیشنهاد میکنم یک کتاب هست به نام سردی و گرمی خوراکی ها خودمم دارمش ... تمام میوه های و طبعشونو گفته ..

خربزه گیلاس هلو اینا سردو ترن ... موز گرم و معتدل ... سیب گرم و تر ...

هر چی که طبعی گرم داره براش خوبه ... مثلا سیب و دارچین هم خوشمزست هم مقوی و خوب ...

خرما کنجد ارده مویز کشمش انگور اینا براش خیلی خوبه ...

موز رو بدون شیر بهش بده بخوره ... سعی کن از ماست و شیر کمتر استفاده کنی مگر شیر گرم مثل شیر گوسفند و شتر ...

عزیزم عدس هم سرده سعی کن هر وقت عدس درست میکنی توش گلپر بریزی تا سردیشو بگیره ... روی برنج هم همیشه زیره بده تا سردی برنج رو هم بگیره .... اینا مصلح بودن که گفتم ...

برای خونش هم بهترین چیز پسته ست ... تو همیوپتی هم قطره کم خونی هست ...

هر روز سعی کن 50 گرم پسته رو با آب سردوعسل خوب میکس کنی و بدی بخوره تضمین کننده آهن خونه ... میتونی همراش موز هم میکس کنی تا تو دهنش خوشمزه باشه ...

ماکارونی جزء غذاهای ممنوعه ست چون باعث یبوست و موندگاری زیاد غذا تو روده ها میشه و کلا توصیه نمیشه ... سعی کن کمترش کنی ... کباب بهش بده بخوره .. جگر گوسفند ، دل مرغ ، سنگدون چرخ شده مرغ ، غذای خوشمزه زیاده ...

باید روزانه 2 تا 3 بار دفع مدفوع داشته باشه ... هر چند هم کم باشه ... و مدفوعش نباید سفت باشه طوری که اذیتش کنه ...

میدونم رسیدگی و دادن خوراکی ها به بچه سخته اما باید راهی پیدا کنی که خوشش بیاد ... خوشرنگش کنی ... خوشبو کنی غذاهاتو ...

آلو بخارا ترشه و مطمئنا دوست داره و برای کبدش و روده هاش خوبه و روغن زیتون و انجیر هم براش خیلی خوبه ...

سبزیجات رو هم فراموش نکن ... مثلا تلخون خونساز خوبیه ...

موفق باشی عزیزم

موفق باشی عزیزم ...

حسنی جون ممنون. همه چیزهایی که گفتی رعایت میکنم.1- الو ترش بخارا که گفتی سردی نیست؟؟؟؟
2-پس از میوه های این فصل فقط انگور میتونه بخوره؟؟؟؟؟؟3- از وقتی برگشتیم ایران(1 ماهه)مدام میگه شکمم در میکنه. نمیدونم دلیلش چیه؟چی بخوره که این دل دردش خوب بشه.؟؟(ببخشید اینو میگم. گلاب به روتون وقتی میره دستشویی یه کم بهتر میشه ولی باز درد میکنه).

باز هم اگه سئوالی داشتم مزاحمت میشم.

باز هم یه دنیا ممنونتم.
حسنا جون ممنونم از لطفت،عید شما هم مبارک،امیدوارم خدا تو این روز عزیز هرچی‌ می‌خوای بهت بده که خیلی‌ مهربونی و دل سوز.

حسنا جون پس من اگه اویشنو دم کنم اونم برای عفونت احتمالی رحم خوبه؟چطوری یعنی‌ چندبار بخورم در روز؟

والا حسنا جون من نفهمیدم سردی بهم میساzeh ،گرمی‌ بهم میساzeh،یه روز چای دارچین درست کردم چنان گلو درد و وم گلو گرفتم که دیگه شوهرم قدغن کرده بخورم،اونم که از سردیها،خلاصه داستانیست،

حسنا جون الو سیاهو ‌ به جای میکس می‌شه خالی‌ بخورم برای دفعه صفرا و دهان تلخ،چون پوستم هم خیلی‌ زرد شده؟

ببkhش اینقدر سوال می‌کنم.

قربانت،بوسسسسسسسسس

سلام حسنی جونم
مرسی جواب دادی
من برای لاغری دارم می خورم اما می خوام بدونم یه وقت عوارض نداشته باشه !!!!!!!!!!
بعد به نظرت همه اینهارو آسیاب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیز دیگه ای نمی خواد اضافه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
LilySlim Weight loss tickers
حسنا ی عزیزم سلام.
مرسی از جوابت گلم.میخواستم بدونم منم میتونم از این پودری که سوگل عزیزگفته استفاده کنم؟
از کجا تهیه کنم؟خودم میتونم درستش کنم؟چقدر باید روزانه بخورم؟وای شرمننننننننننننده.خیلی پرسیدم
بوس دوست خوبم
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
سلام سلام من اومدم.............

حسنی جونم کجایی که دلم برات تنگیده
عزیزم من زیاد پای کام نمیام ببخشید نگی این دختره چه بیمعرفت بود رفت که رفت

من امروز وارد 6 ماه شدم خدا رو شکر تا الان که مشکل خاصی نداشتم راستی از دادم همون یه ذره عفونت ادراریم که داشتم کامل برطرف شده دیگه بقیشم میسپاریم به خدا تا ببینیم چی میشه

راستی حسنی جونم من همش یه ترسی دارم که نینیم به دنیا میاد نکنه نفخش زیاد باشه و همش بخواد اذیت شه
من خودم سعی میکنم الان تا جایی که میتونم غذا خوردنمو رعایت کنم خودم تا الان مشکلی نداشتم از لحاظ روده و معده هر روزم شکمم کار میکنه(ببخشیدااااا) ولی نمیدونم چرا واسه این قضیه انقدر دپرسم

عزیزم شما فکر میکنی برا اینکه نینی اینجوری نشه من چکارایی میتونم بکنم؟

مرسی خانومی تا بعد..............
2706