2733
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344701 بازدید | 9350 پست
سلام حسنی جونم
راستش امروز از صبح ساعت 8 صبح با حنیف از در خونه زدیم بیرون آخه کسی نبود این بچه را نگه دارد برای همین بردمش مغازه تا ساعت 10 شب که با هم برگشتیم خونه ( البته آش و لاش ) حالا هم راستش خیلی خسته هستم . هر چند که میدونم فردا شوهرت خونه است ولی بهت اس ام اس میدهم تا آن لاین بشوی چون من هم کلی باهات کار دارم.
راستی از پست ها عقب افتادم نمیدونم بچه ها چی سوال کردند. اگر سوالی مربوط به من میشود بگو تا سر بزنم.
وااااااااااااااااااای النا جونم یادم میاد با عفونت ادراری ات مشکل داشتی ..............
چقدر خوشحالم که نی نی دار شدی امیدوارم تمام مشکلاتت با بارداریت حل بشود. برایت دعا میکنم و همینطور برای سلامتی بچه ات. امیدوارم یک نی نی کپل و خوشگل و سالم به دنیا بیاری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تو را خدا در دوران بارداریتون کنجد و کندر نخورید چون اون وقت مثل من مجبورید بچه تون را از رو سقف جمع کنید و جواب سوالات عجیب و غریب بدهید............
از دست این بچه جدیدا دیونه شدم...........
خیلی حرف میزنه و خیلی سوال میکند............
نسترن جان

سلاممممممممممممممممم

آخی خسته نباشی واقعا ...

باشه پس من منتظر مسیجت میشم ...

هر کسی سوالی داشته من شمارتو دادم که زنگ بزنه و تشکیل پرونده بده یا با خودت حرف بزنه ...

خودمم یادم نیست کیا چی پرسیدن ... چون این مدت خیلی سوال پرسیده شد ... منم مشغله داشتم قاط زدم با اجازت .... :دی

بوسسسسسسسسسسسسسسس
2731
سلام حسنی و نسترن جون
مرسی از راهنمائی و همفکریتون .
و مرسی بابت تبریکتون . ایشالا شما هم همیشه خوشحال و سلامت و موفق باشید .
راستی نسترن جون بچه باهوش خوبه . بچه های اینجا همشون خنگول هستند . واسه همین همه میرن سگ می گیرن می گن سگ باهوشه . بعدش قربون صدقه سگه میرن .
ایرانی ها مخصوصا بچه های ایرانی ها همه باهوشن و شاگرد زرنگ کلاسند . بقیه پپه هستند .
بس که الکل و اینا می خورن بچه هاشون ملنگ از اب در میان . بعدشم بلد نیستن بچه داری . تربیت بچه رو هم بلد نیستد. اصولا خیلی چیزها بلد نیستند فقط من نمی دونم چطوری شده که اینا قدرت اول شدن ما بدبخت .
سلام النای گلم ..

دقیقا همینطوره که میگی ... هم به خاطر مشروبه هم به خاطر سردیهای زیادی که میخورن ...

آخیییییییییییی نازی معلومه اونجا کمی بهت سخت میگذره ... امیدوارم با ورود نی نی نازت یهو مشکلاتتون حل شه ...

نی نی ها خوش قدمن ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2738
سلام حسنی جان.براتون ایمیل فرستاده بودم!هنوز جوابی دریافت نکردم!مشتاقانه منتظره جوابم
پروردگارا..... آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران
که به وجد نیاید کسی از نبودنم ....
النا گلم سلام
همه اینها که گفتی درست ودقیقه ولی مهمتر از همه این حرفها به نظر من ارتباط معنوی مادر در دوران بارداری و شیردهی است که روی هوش بچه خیلی موثر شاید این حرف من را خیلی از پزشکان محترم قبول نداشته باشند ولی کسانی که تجربه کردند یا محققان متافیزیک میدونند من چی میگم. این موضوع قابل انکار نیست که عبادت و نیایش خیلی خیلی به رشد مناسب و درست سلولهای بدن کمک میکند و در دوران بارداری این موضوع کاملا مشهود است. در دوران بارداری حتما سعی کن روزی چند ساعت نیایش و پالایش روحی داشته باشی. با جنین درونت حرف بزن و قضایا را برایش توضیح بده. اگر مسلمان هستی حتما روزی یک ساعت قرآن بخوان و اگر هر دین یا مذهب دیگه ای که داری روزی یک ساعت کتاب خودتون را بلند بخوان. به گناه نکردن در این دوران خیلی خیلی اهمیت بده. نتیجه اش را چند سال بعد از به دنیا اومدن بچه ات میبینی که با بقیه بچه های دیگه فرق میکند.
دستورات غذایی که قبلا من و حسنی دادیم را رعایت کن و سعی کن به هیچ عنوان از فست فود استفاده نکنی. خوردن مواد غذایی حاوی نگهدارنده در این دوران ممنوع است. اگر پست های رژیم غذایی بارداری را پیدا نکردی بگو دوباره برایت مینویسم.
برایت هردوتایتون آرزوی سلامتی و آرامش میکنم. میبوسمت از راه دور.
حسنا (الرقیب )عزیز مطالب خوبت رو تو این تاپیک دیدم .واقعا عالی بود .درضمن ممنون که به مشکل من هم پاسخ داد ی
واقعا راهنماییهات مفیدبود. خوشحالم که یه دوست خوب دیگه تو این سایت پیدا کردم البته اگه قابل بدونی.

چند صفحه اول این تاپیک رو خوندم واقعا مطالبت جالب بودند. ولی به علت مشکلی که دارم(گردن درد) خوندن تمام 253 صفحه و نشستن طولانی مدت پشت کامپیوتر برام مشکله.

اگه لطف کنی در مورد تغذیه دوران بارداری خصوصا تاثیر تغذیه برهوش و زیبایی جنین مطالبی بنویسی (اگه زحمتی برات نباشه)
برای بارداری اقدا
یا کتاب و سایتی در این مورد ویا پستی از صفحات این تاپیک وپست های رزیم غذایی بارداری رو بهم معرفی کن واقع ازت ممنون میشم

بازم ممنون عزیزم

سلام بهنوش گلم ...

انشاالله مفید مطالب سازنده بوده باشه ...

این دو تا لینک رو خوبه خوب بخون گلم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1172546#1172546

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1176923#1176923

از سه ماه قبل از بارداری هم توصیه میشه قرص آهن خورده شه ...

بازم سوالی داشتی بپرس عزیزم ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلااااااااااااااااااااااااااام حسنا جونم عزیز دلم خوبییییییییییییییی؟
مرسیییییییییییییییی خانمی مهربونم. چقدر تو گلی بوووووووووووووووووووس
ممنون که جواب خواهر شوشو رو دادی اونم کلی تشکر کرد بازم بووووووووووووووووووس
خودت خوبی؟ خوشی؟ سرحالی؟ ببخشید من خیلی کم میام، آخه فعلا ای دی اس ال نداریم ولی بزودی بیشتر میام عزیز دلم.

حسنا جونم نزدیک به یک ماهه که خیلی زود خسته میشم (تازه 6 ماهم تموم شده) مخصوصا از بعدازظهرها تا شب (البته قبلا هم یه کم اینجوری بودم) در ضمن شکمم هم سنگین میشه و اونقدر سفت میشه که نمیتونم بایستم و حتی نمیتونم راحت بخوابم البته روزی دوبار با روغن زیتون چربش هم میکنم ولی بازم سنگینم و توان ایستادن ندارم. ولی خداروشکر نی نی خیلی خوبه و خیلی هم تکون میخوره حسابی شیطون شده!!!!!!!
به نظر شما چه کارایی باید انجام بدم یا ندم؟ گاهی خیلی کلافه میشم
آهان اینم بگم که گاهی موقع خواب ماهیچه های پام شدیدا منقبض میشه و کل بدنم درد میگیره طوری که باید بدنم رو حسابی گرم کنم.
راستی این روزا ها هم همش میوه های شیرین و خنک بهم میچسبه مثل انگور و خربزه و هندوانه.....
خب گلم من منتظر جوابت هستم. دوستت دارم، عزیزمی، باااااااااااااااااااااااااای

2706