2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344680 بازدید | 9350 پست
سلاممممممممم

مرسییییییییییییییییییییی جوجو جونم .... مینای عزیزم ... النای گلم ... مرسیییییییییییییییییییییییییییییی

امیدوارم همههههههههههه به آرزوهاشون برسن ... انشاالله

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام elena جان ....

بهت تبریک میگم خانمی ...

امیدوارم به آرزوت برسی عزیزم ...

النا جان آیه الکرسی رو بخون عزیزم .... ضرر نداره و کلیییییییییی از نی نیت و خودت محافظت میکنه ... همینطور ادامه بده ...

دعا کن ... سوره یوسف رو بخون و روی سیب فوت کن و از خدا بخواه نی نیت پسر بشه و زیبا رو و زیبا سیرت بشه ...

انشاالله که خیره ... هر کاری رو که باید میکردی کردی ... حالا دیگه هر چی خدا بخواد انشاالله ...

نگران نباش ... دعا کن ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2728
سلامممممممم النای گلم ...

واییییییییییییییییییییی خوشحالم که باردار شدی عزیزم ...

امیدوارم راحت این دوران رو سپری کنی ... سخته ولی شیرینه ...

یبوستت مال قرص اهنه ... و هر چیزی که میخوری واسه نرم شدن رودت این قرص آهن خنثی ش میکنه ...

آلو بخارا رو حتمااااااا بخور ... مغز فلوس 4 تا 8 گرمش ملین و 30 تا 60 گرمش مسهله و واقعااااااااااا مسهل خوبیه ...

هویج ... انجیر ... انغوزه 5 گرم درروز ... ترنجبین ... روغن زیتون زیاددددددد بخور نبایدم حرارت ببینه ... روغن کنجد ... اسفرزه رو با آب گرم کمی بزار لعاب بندازه بعد ولرم بخورش ... سوپ سبوس ... تخم کتان ... روغن کرچک ....

تخم خیار + با عرق کاسنی بزار تا لعاب بندازه و بعد بخور ... آب کاهو هم عالیه ...

گل سرخ هم خیلی ملین خوبیه ...

خلاصه عزیزم چیزای دارویی اینطوری باید مصرف کنی ... مقعدتم چرب کن با روغن کوهان شتر یا روغن کنجد ...

هر شب قبل از خواب یک لیوان آب گوجه + کلی روغن زیتون و کمی نمک بخور ...

تخم کاهو + تخم کاسنی + تخم خرفه + تخم گشنیز ... همرو آسیاب میکنی یک قاشق رو میریزی تو آب داغ نیم ساعت میزاری لعاب میندازه میخوریش ... ملین و ویتامینه خوبیه برای بارداری ...

ترنجبین و شیر خشت عالیه ...

اینا بهترین ملین ها بود عزیزم .. بگرد پیدا کن حتما ... اگرم گیرت نیومد بگو یه جوری برات بفرستن ...

لب به ماست و لبنیات و چای نزن عزیزم روده رو تنبل میکنه ...

مشکل شوره و چربی پوست و معده درد هم داری؟؟؟؟؟

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سونیا جون آرام پز خیلی خوبه ....

غذا هر چی آرام تر بپزه ویتامینهاش بهتر و بیشتر حفظ میشه گلم ....

عزیزم خواهش میکنم .. هرو قت سوالی بود جواب میدم و ناراحت نمیشم ..

بوسسسسسسسس

سلام حسنی جون. من از صبح دارم این تاپیک شما رو می خونم راستش چشم برام نمونده. اما جوابمو تا ص 59 پیدا نکردم :( برای همین مزاحمت می شم.

من یه پسر 6 ماهه دارم که اون تا دوماهگی شیر منو نخورد و شیر خشکی شد!!! حالا همش نگرانم که نکنه هوشش نسبت به بچه های دیگه کمتر باشه. برای همین می خواهم برای غذا خوردنش جبران کنم. شما می تونی من چی بهش بدم که جبران کنم.... شنیدم که کم خونی باعث هوش کم در دوران دبستان میشه. من چی بهش بدم که کم خونی اون جبران بشه.
شبها هم خیلی بد می خوابه. همش تکون می خوره بیدار میشه و شیر می خوره ...
شما راهنمایی می کنید منو. ممنون میشم.
سلام حسنی جون من یه سوال داشتم من قبل از بارداریم همیشه یخ بودم ولی این 2 3 ماه بدنم شروع کرده داغ شدن... مخصوصا شبها یا وقتی که خوابم کف دست و پام و پشت سرم داغه داغ میشه.. احساس میکنم انرژی ازم میزنه بیرون! امیدوارم متوجه شی چی میگم یعنی ممکنه یکی دست بزنه دما زیادم بالا نباشه ولی خودم همچین حسی دارم و سرم خیسه عرق میشه... این طبیعیه؟
سلام
واااااااااااااااااااا چه به موقع اومدم !!!!!!!!!!!!!!! تولدتته جیگر رررررررررررررررررررررر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مبارکه مبارکه تولدت مبارکه مبارکه مبارکه .............
واااااااااااااااااای دختر تیر ماهی باید یک کمی ترسییید .
خب زود یک آرزو کن ..................
اینترنتم حدود سه هفته قطع بود داشتم کم کم بدون اینتر نت خل میشدم. از دنیا عقب بودم . مثل بدوی ها رفتار میکردم. ولی جالبه که باید روز تولد تو درست بشود.
راستی میدونی چرا خراب بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد از کلی برق کار و مامور مخابرات اومدن معلوم شد پایه میز توالت بنده روی سیم تلفن گیر کرده بود .واقعا جالب بود نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس تا برنامه بعد...........
واییییییییییییییییییییی سلام نسترن

به دلم افتاده بود وقتی میام پست تورو میبینم ... کلیییییییییی خوشحالم کردی کلییییییییییییییییییییییییییی

خداروشکر که مشکلت حل شده ... چقدر خوبه بازم میای و بین مایی ... بوسسسسسسسسسسسسسسسس

روز عید مبعث امسال روز تولد منم بود و چقدر خوشحالم بودم که تولد من با مبعوث شدن جدم یکی شده بود ... روز خوش یمنی بود ... کلیییییییییی آرزو دارم ... یکی از آرزوهام اینه که مشکلاتمون حل شه ( ههههههههه این خودش هزارتا شد کههههههههههههههههههه )

وای نسترن جان ... کلی سوال و حرف دارم باهات ... سرتو میخورم اگر آن لاین شی ...

هنوزم تو همون ساعتای قبلا آن میشی ؟؟‌

روی گل حنیف رو ببوس ... آخییییییییییییییییییی چقدر دلم تنگ شده واسه شیرین کاریایی که ازش میگفتی ..

میبینمت عزیزم

بوسسسسسسسسسسسسس هزارتاااااااااااااااااااااا

سلام میترا جان ...

بهترین فرصت برای هوش بچه موقع بارداریه ... که باید امگا به مقدار کافی به جنین برسه ....

الانم که شیرتو نمیخوره حریره بادام با عسل ( نه با شکر ) ... چهارمغز عسل روغن زیتون ماهی میگو انجیر مویز و کشمش انگور میوه ها سبزیجات آب میوه ها کنجد با پوست خرما ... اینا همشون واسه هوش خوبن ...

تا میتونی نزار سردی ها و ترشیجات و شیرینی جات قنادی و کاکائو و هله هوله بخوره ...

اگر به لبنیات و شیر حساسیت داره خیلی خودتو درگیر این مساله نکن ... خوردن لبنیات به خصوص این سوپری ها چیز مفیدی نداره که خودتو درگیرش کنی ....

شیرگوسفند و شیرشتر و شیرهای با طبع گرم اگر طبیعیش گیرت اومد بد نیست ...

اگرم به ماست علاقه شدید داره چکیدش کن و با پونه کوهی ویا نعناع و یا فلفل سیاه سردیش رو بگیر و بده بچه بخوره اما کلا من ماست و لبنیات رو اصلاااااااااا توصیه نمیکنم ... ولی چون بچت شیرتو نخورده اگرم شیر گوسفند و شتر پیدا نکردی شیر گاو بهش بده بخوره ...

موفق باشی گلم

سلام حسنی جون مرسی
سلام بلفی جون خوبه که اینترنتت درست شد منم اگه اینترنت نباشه دیوانه میشم .
نه مشکل چربی و شوره سر ندارم . معده ام هم سوزش داشت همون 4 هفته اول بعدش بهتر شد .
دلم یعنی در واقع فیبروم هام خیلی فقط درد می کنه . شکمم بزرگ شده عین یه ادم 4 ماهه شده. با اینکه هفته 7 هستم . احتمالا فیبروم ها بزرگ شدن . فعلا که هنوز حالت تهوع ندارم .
یه خورده هم نگرانم می گم نکنه حاملگی پوچ باشه یا اینکه خارج رجمی باشه یا چه می دونم . خلاصه نگرانم . اینجا هم که نه سونو می کنند نه ازمایش نه هیچی . می ذارن 20 هفته بگذره بعدا . اگه تا 20 هفته موند اونوقت دکتر برای ازمایش و اینا اقدام می کنه ( خیلی سخته 20 هفته صبر کنم ) دلم می خواست ضربان قلب نی نی رو می دیدم. :(
اما حالا باید تا هفته 20 صبر کنم. خیلی مسخره هست اما چه میشه کرد .
همین فقط دلم درد می کنه و بخاطر قرص اهن ها اذیت می شم .
از اینهایی که گفتی فقط پئدر گل سرخ رو دارم . همون که روی ماست می ریزن . اونو می خورم. بقیه رو باید برام بفرستند .
راستی انجیر به خاطر اینکه گرمی هست بد نیست ؟ خودم می دونستم انجیر خوبه اما چون گرمه می ترسیدم بخورم .
الان 4 5 ماهه که اصلا چای نمی خورم . ماست رو هم خودم درست می کنم .
مرسی . ببخشید اینجا درد دل کردم. اخه هیچ کس نبود باهاش حرف بزنم
ممنون از راهنمائیت .
سلام سوگل جان ...

طوری نیست نگران نباش ... فقط چیزای خنک و مقوی کبد بخور ...

شیرخشت ... آلو .. رب انار ... تخم کاهو + تخم کاسنی + تخم خرفه + تخم گشنیز همرو بگیر بکوب و آسیاب کن و روزانه در یک لیوان آب گرم یک قاشق مربا خوری از اینو بریز توش و بزار نیم ساعت تا یک ساعت بمونه تا لعاب بندازه ... روش یه چیزی بزار که زودی خنک نشه ... بعد نوش جان کن ...

عناب ... عرق کاسنی +شاه تره +‌بید ... آبغوزه بی نمک ... آب لیموترش تازه + آب سرد + عسل ... میوه های خنک مثل هلو شلیل گیلاس آلبالو لیموترش .... زیتون و روغن زیتون ... زرشک و آب زرشک بی نمک ....

اینا همه بهت خیلی خیلی کمک میکنه و مشکلی هم برات پیش نمیاره ...

برای اینکه شیرتم زیاد شه سعی کن هرروز چهار مغز بخوری ...

گرمی هایی مثل سیر زیاد و سردی هایی مثل ماست و چای و ترشی جات بیرون که مصنوعی هستن اصلاااااااااا نخور ولی ترشیجات طبیعی مثل زرشک و اینا خوبه برات ... میوه های نرسیده هم نخور اصلا ....

انشاالله که به سلامتی فارغ شی گلم ....

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام النای گلم ...

چه اشکالی داره ... هر وقت دلت خواست چیزی بگی بیا اینجا بگو ...

آره گل سرخ به خصوص اگر دردوغ ریخته شده و خورده شه ملین خوبیه .. انجیر عالیه ... گرمیش به حدی نیست که فکر کنی باعث سقط نمیشه ... تازه همون کنجد هم که میگن در بارداری خورده نشه در خیلیا مشکل ایجاد نمیکنه ... نگران نباش عزیزم ... حتما انجیر و گوجه و کیوی و انگورو چیزایی که هسته ها و تخم های ریز دارن بخور چون روده رو به کار میندازه ... نارنگی و پرتقال هم ملینه ...

فعالیت داشته باش حتما مثل پیاده روی یا اقلا تو خونه فعالیت کن ...

مشکلات فیبرومی معمولا تا هفته 5 خودشونو به صورت درد و خونریزی نشون میدن ...

انشاالله که مشکلی نباشه... انقدررررررررررررررا بودن که به وجود کلی مشکل به راحتی بچه دار شدن ...

من نمیفهمم چه مملکتیه که نباید تا هفته 20 چکاپ کنن ؟؟؟ من موندم ... واقعا موندم ....

چی بگم والا ... خدا بهت صبربده ...

خیلی خوبه که هیچ مشکل خاصی نداری ... اون مشکل یبوستتم به خاطر قرص آهنه .. اگر بتونی هرزگاهی پسته بخوری عسل بخوری هلو برگه هلو وزردآلو اینا همه آهن دارن .. خیلی خوبه برات ...

خیلی خوبه چای نمیخوری ... یبوست رو بدتر میکنه ...

یه پیشنهاد دارم برات ... یکی دوروز ماست نخور ببین یبوستت بهتر نمیشه ؟؟؟ آخه ماست هم موثره در یبوست ... اگر دیدی فرقی نمیکنه خب پس بخور ...

منو بی خبر نزار از احوالت ...

موفق باشی گلم
2706