2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344679 بازدید | 9350 پست
حنای گلم عزیزم سلامممممممممم

امیدوارم که به خوبی و خوشی این دوران شیرین رو با بهترین خاطرات سپری کنی و سالم و سرحال فارغ شی ...

اینایی که میگم رو انجام بده ...

عزیزم شیر و ماست نخور ... شیر اسید معده رو زیاد میکنه و خیلی اذیت میکنه ... نگران نباش ... میدونم حالا به خودت میگی پس کلسیم از کجا تامین کنم ؟؟ من بهت میگم از کجا ؟؟ از انجیر از بادامممممممممممممم از سیاه دونه آسیاب شده با عسل .... از کشک محلی همون کشک گردای خوشمزه ... از کله جوش که توش کشک و پونه کوهی باشه ... و همیشه بعد از مصرف هر نوع کلسیمی خرما بخور ... چهار تا خرما درروز ...

و 14 دونه حداقل تعداد بادامی که میخوری ...

سرخ کردنی و تندی سعی کن تا حد امکان نخوری ...

عرق چهل گیاه برات خیلی خیلی خوبه ..

عرق نعناع + زنیان + زیره + آویشن خوبه برات ...

دم کرده زنجبیل خوبه برات ... روزی یک قاشق چای خوری مجازی استفاده کنی ...

آب خنک + عسل + لیموترش تازه + زنجبیل خیلی خیلی برات خوبه ...

نمک قبل و قبل غذا بخور ... غذارو آروم بجو و از غذا خوردن لذت ببررررررر ...

غذاهای ممنوعه رو نخور http://www.tebbeghorani.com/papers/forbidden.htm

هله هوله کمتر بخور عزیزم ... سعی کن چای رو کلا از غذاهات حذف کنی ...

چهار مغز بخور .. روغن زیتون بخور ... مویز و کشمش بخور ...

موفق باشی عزیزم
نگار جونم سلام ...

عزیزم این مشکلاتی که برات اخیرا پیش اومده یه سری ناراحتی ها رو برات به وجود آورده وگرنه از چیزایی که گفتی معلومه در کل مشکل خاصی نداری ...

مزاجتو درست حدس زدی ... مزاجی سرد داری ... اما با رعایت یک سری اصول تعادل رو خوب رعایت کردی و به قولا خوب موندییییییییییییییییییییییییاااااااااااااااااااا...

انشاالله که خداپدرتوشفا بده ...

بدترین و شدیدترین مریضیها از سردیه ..

همین چیزایی که خودت خوب میدونی بهت در تعادل بدنت خیلی کمک میکنه ... خوردن گرمی ها و به تعادل رسوندن بدن ...

اما چیزی که من پیشنهاد میکنم بهت اینه که زنجبیل و مویز و کشمش و انگور زیاد بخور ...

و اگر انقدر بیقراری حتما از همیوپاتی کمک بگیر ... صفحه قبل چندتاشماره و کمی توضیح دادم در این مورد .. زنگ بزن و از خودت یه ریپورت بده و بگو که برای تشکیل پرونده برای خودت داری اقدام میکنی اگر بتونی حضوری بری عالی میشه .. تو خود تهرانه ...

خوردن چای آرامش هم برات خیلی خیلی مفیده : گل گاوزبون + چای ترش + چای ورون + چای کوهی

همرو دم کن و بخور .... جوشونده سنبل الطیب ... بابونه ... اینا برات خوبه عزیزم ...

سعی کن دفع مدفوعتم به روزی 2 تا 3 بار برسونی ...

در کل مشکلت قابل حله سریع و راحت اگر اراده کنی ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااام بر استادان بزرگ حسنا جان! و نسترن جان!
دیدم تاپیک اومده بالا و تشریف داری(حسنا جون) اومد که سری بزنمو خسته نباشید بگم و عرض ارادت کنم.
خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید و در پناه خدای رحمان همواره زندگی مملو از آرامشو عشق داشته باشید!
بوووووووووووووووووووووس.
2728
حسنی جون سلام !
من رو یادته ؟؟
برای زیاد شد شیر خیلی چیزا میدونم اما راجع به مقوی شدن و چرب شدن شیر کمکم میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام شیرم باعث بشه پسرم حسابی وزن بگیره و به خاطر وزن گیری بهش شیر خشک ندم
سلام مریم بانوی عزیز ...

الهی بمیرم .... چرا چی شد که سقط کردی؟؟؟ مشکل چی بود ؟؟

خب تقریبا باید 6 ماه از سقطت بگذره و بعد بزاری باردار شی و تو این مدت :

قلوه گوسفند رو کباب کن و روش مصطکی رو مثل نمک پودر کن و بپاش و نوش جان کن ...

در این لینک کاملا توضیح دادم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1112963#1112963

عزیزم نگران نباش .. زودی قوت خودتو به دست میاری و برمیگردی به حالت عادی و میتونی یه نی نی سالم بیاری ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام یاس خاکی عزیزم :

بلکه که یادمه ... چرا یادم نباشه ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسس

ارده کنجد با پوست خرما چهار مغز انجیر عسل روغن زیتون جو پاچه گوسفند سیراب شیردون مویز کشمش میوه های شیرین و مقوی .. دارچین زنجبیل ... روغن حیوانی محلی ...

قرص مخمر آب جو هم روزانه بخور ...

سبزیجات ... میوه های گرمی بخش مثل سیب انبه نارنگی ...

ماهی میگو ...

و نخوردن غذاهای ممنوعه ...

اینا همه برای شیرت و نی نیت عالین ... هر چیز طبیعی برات خوبه ...
از خورد ن سردی ها تا حد امکان دوری کن ... چای و ماست تا حد امکان نخور ... کلسیمتو از سیاه دونه آسیاب شده + عسل و انجیر و کشک محلی و کله جوش +پونه کوهی و بعد از هر نوع کلسیم طبیعی چند دونه خرما معجزه میکنه ...

موفق باشی گلمممممممممممممممممممممممممممممممممم

قربونت برم حسنا جون ممنون که نوشته هامو خوندی
ولی اخه من بیشتر از یک بار نیمتونم برم دسشویی
میوه و سبزی هم زیاد میخورم ولی همش صبحها میتونم برم وقت دیگه نیمشه
نون هم معمولا سنگک میخورم ولی نیمدونم چرا نیمتونم بیشتر از این برم

حالا ببینم برم زیتون بخرم شاید کنار غذا بخورم بهتر بشه
روغن زیتون تو کاهو میریزم میخورم
راستی زنجبیل تازه بگیرم ؟ انگورم باعث یبوست میشه نه؟
سال پیش اونقدر انگور میخوردم صبح و ظهر و شام کنار غذاهام که تمام بدنم شروع کرد به خارش و قرمز شده بو.د
سلام صد تا سلام خدمت حسنای عزیزم
چطوری خانمی خوبی؟
من خیلی وقت تو این تاپیک نیومدم
کی میخوایی نی نی بیاری؟
هنوز قصدتشو نداری؟ یا نی نی داری
من دارم اقدام میکنم تا خدا چی بخواد
راستی خانمی گفته بودم کیستم خوب شد اما بعدش دوباره تو سونو دیده شد اما با سایز کوچیک ... و دیگه خوب نشد و به همون سایز موند
دکترم گفت باید عمل کنی امابا چند دکتر دیگه مشورت کردم گفت عمل نکن و میتونی با همین کیست اقدام کنی و ما هم داریم اقدام میکنیم برام دعا کنم راستی 2 ماه قرص ال دی خوردم خوب نشد صد رحمت به داروهای گیاهی که برای چند روز ازبین برد و بعدش هم کوچیک کرد قرص ال دی یک میلی هم کوچیک نکرد دارو گیاهی واقعاً که به من اثر کرده بود حیف ادامه میدادمو...
یک سوالی داشتم
ما عسل خریدیم طبیعی از شهرستان اوردن وقتی به موم نگام میکنی احساس میکنی تار عنکبوت بسته تازه یک کرم کوچولو هم ازش اومد بیرون
آیا این عسل قابل استفاده است و چرا به این صورت شده؟؟
ممنون گلم

یک خبر خوب دیگه اینکه یادت من تو خونه میترسیدم و خیلی چیزها رو میدیدم دیگه خوب شدم و خبری نیستو... :)
مامان یک پسر خوشگل هستم 
سلام صد تا سلام خدمت حسنای عزیزم
خانمی الان ماه دوم که اقدام میکنم یک سوالی دارم از اون موقع که شروع کردیم غریزه جنسی من و همسرم کم شده
چیزهای مقوی هم میخوریم اما فکر میکنیم هر دوتامون کم شده قبل از اقدام زیاد بود علتش چیه ؟؟
مامان یک پسر خوشگل هستم 
می بخشید خورد خورد برات تایپ میکنم
فکر میکنم خودم بی میل تر از همسرم هم هستم وقتی همسرم بهم ن ز د ک میشه پیش خودم میگم خدا کنه س ک س نداشته باشیم.
تو خودم احساس میکنم س.ک.س نیاز ندارم
با این وضع ما چطوری بچه دار شیم و علتش از چیه؟
مامان یک پسر خوشگل هستم 
حسنا جونم سلام.با کلی سوال مزاحمت شدم دوستم
وقتی مطالبت رو در مورد گرمی و سردی رحم خوندم فهمیدم رحمم سرده و همیشه لکه های سفید رو
روی لباس زیرم میبینم.عزیزم من وقتی ورزش میکنم این ترشحات بیشتر میشه و ابکی.شما گفتی باید چهار مغز خورد و سیاهدانه با عسل.من از این مغزها چقدر باید بخورم که چاق نشم؟میتونم به جای شام ازشون استفاده کنم؟
من صبحانه میخوام میوه بخورم برام خوبه؟به لاغری کمک میکنه؟
ببخشید گلم وقتت رو گرفتم.بوس بوس
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
نگار جونم ...

روده ها با چندتا چیز خوب کار میکنن ... یکی فعالیته و یکی خوراک خوب ... حالا که خوراکت خوبه پس فعالیتت کمه حتما ...

در مورد زنجبیل ... نه عزیزم همون پودرش که تو عطاری هاهست هم خیلی عالیه ... تازش خیلی تیزه میتونی هرزگاهی کمیشو تو غذاهات رنده کنی واسه عطر غذاهات و گرمی غذاهات ...

اگر با سالاد و با هر میوه و سبزی روغن زیتون خورده شه جذب ویتامین ها بسیاررررررررررررر زیاد تر از حالت عادی میشه ... و عالیه

در مورد انگور : خانمم انگور گرمه ... البته نه گرمی که خیلی اذیت کنه ... اما خب شما بیش از حد خوردی حتما ... طوری نیست .... میتونی بعد از میوه های بوته ای گرم میوه های بوته ای خنک مثل خیار بخوری ... و بعد از میوه های درختی گرم میوه های درختی سرد ... سعی کن این تعادل درختی با درختی و بوته ای با بوته ای رو حفظ کنی ...

انگور اتفاقا باعث شل شدن میشه ... دقت کنی معمولا بعد از خوردن انگور زودی روده ها تحریک به تخلیه میشن ...

نون سنگگ هم عالیه ... هیچ وقت نون سفید نخور ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس برای تووووووووووووووووووووو
واییییییییییییییییییییی ببین کی اینجاستتتتتتتتتتت

سلام نیوشای گلممممممممممم

خداروشکر که میبینم سالمی و خوشحال سرزنده ....

نه عزیزم هنوز نی نی دار نشدم ... خیلی خیلی دوست دارم نی نی دار شم اما شرایطم ایجاب نمیکنه ... شوشومم که دلش ضعف میره واسه نی نی خودشو کشته اما خب جفتمون جلوی علاقمونو فعلا گرفتیم تا ببینیم خدا چی میخواد ...

برام دعا کن عزیزمممممممممم

چرا دوباره داروهای گیاهی رو ادامه نمیدی گلم ؟؟؟ چرا یک دوره دیگه به جنگش نمیری ؟؟

مریم گلی + رازیانه بجوشون و بخور ...

چیزای سردی بخش نخور ....

میتونی از طریق همیوپاتی هم اقدام کنی عزیزم ... صفحه قبل یا دو صفحه قبل چندتا شماره تلفن گذاشتم وتوضیحاتی دادم زنگ بزن و اقدام کن ...

اگر کیست نداشته باشی بهترتره ... شاید مشکل حادی ایجاد نکنه ولی خیلی بهتره با بدنی سالم و پاک نی نی دار شی ...

تارعنکبوت و کرم تو عسلللللللللللللل؟؟؟

والا چی بگم ... اگر من بودم که نمیخوردمش ... احتمالا موم رو گذاشتن کنار کلی هم مونده ... بعد انداختن تو عسل ...

خداروشکر که ترست از بین رفته ... از این بهترم میشی گلم ... خداروشکررررررررررررررررررررررررررررررررر

البته اینم بگم که ترس بی مورد میتونه از مشکلات جسمی هم ناشی شه فقط روحی نیست ...

هم خودت هم شوهرت اینایی که میگم رو زیاد بخورید :‌

سورنجان ... خولنجان ... موز... انجیر ... مویز ... کشمش ... دارچین ... زنجبیل ... خرما ... سیاه دونه ... مریم گلی ... آویشن ... گلپر ... روغن زیتون ... انار شیرین ... انگور ... گلابی .. نارنگی ..... جو .... فندق

تخم کتان + فلفل + عسل ( عالیه )

پرهیز از ماست و چای و ترشی و شیرینی جات قنادی ...

خودت این کارو بکن ...روی کباب شده قلوه گوسفند مصطکی رو مثل نمک بپاش و بخور ...

مارچوبه +‌زرده تخم مرغ + ادویه های گرم مثل فلفل و دارچین و زنجبیل رو در روغن سرخ کنید و بخورید ...

جین سینگ ...

تره تیزک ... شیر گوسفند ... سیر ... عسللللللللللللللللل ...

قبلا چند تا حلوا هم یاد دادم یه سرچ بزن ( حلوای جوانه گندم ) پیداش میکنی ... اونو درست کن و توش ادویه های مثل سورنجان و قولنجان و دارچین و زنجبیل و پسته و فندق بریزید و بخورید .. عالیههههههههههههه

علت بی میلی از نزدیکی با کسی که عاشقش هستی دلایل مختلفی داره :

خستگی مفرط ...سردی بدن ( وقتی از صبح تا شب با غذاهای سردی بخش مثل مرغ و برنج و ... اونم بدون ادویه های گرم بیفتی به جون بدنت خب معلومه اینطوری میشی ) ... مشکلات روحی و فکری و ترس ... مشکلات رحمی که نداری تو خداروشکر مثل زخم دهانه رحم که باعث درد در نزدیکی میشه و آدم رو میترسونه ... خوب تحریک نشدن از جانب شوهر ...

تو غذاهای گرم رو امتحان کن ... اگر دیدی واقعا هنوز درون خودت احساسی به نزدیکی نمیبینی حتما به همیوپاتیستی که خود نسترن جان هستن تو این تاپیک زنگ بزن و یه سری دوا درمونا دارن که برات میتونن بفرستن ... و تهران هم هست اگر بتونی حضوری بری عالیه ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2706