2726
اسباب بازی هایی مخصوص کودکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان نوزاد تا 6 ماهه
کودکان خردسال به تنهایی قادر به استفاده چندانی از دستان خود ندارند و فقط از حس بینایی و شنوایی ولامسه خود تجربه میکنند
دوست دارن بصورت اشخاص از نزدیک نگاه کنند و واشیاء متحرک خوشرنگ و صدادار رو ترجیح می دهند
با انتخاب ملحفه هایی که طرح های خوشرنگ و زنده ای دارند و پوشاندن جوراب هایی به او که طرح ها یا چهره های شاد روی آنها نقش شده است محیط مناسبی برای اوست
اسباب بازی هایی مثل :
آویز بالای گهواره
اسباب بازیهای فشاری یا مکیدنی
اسباب بازیها یا توپهای نرم
عکسهای با پوشش پلاستیک و آینه بچه
جغجغه زنگوله عروسک های صدادار
توضیح هرکدام که خواستین براتون میارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمایندگی چیکو که تازه تو پاسداران باز شده. همه أین مدل اسباب بازی هاربو داره. برید یه سر بزنید. پاسدارانه. پایین تر از برج سفید روبروی بوستان دوم
شادی سفری است که از کودکی آغاز می شود
دوستان کلوب نی نی های باهوش : سلام به همه ی شما عزیزان فکر میکنید چه کارهایی میتونین انجام بدین که بچه های باهوشی داشته باشین؟ چه لوازمی برای این کار نیاز دارین؟ چه کسانی توی این روش کمکتون خواهند کرد؟ و .... بیاین به هم کمک کنیم
من از اول باردرای تا الان که هفته 20 هستم هرروز توصبحونم تخم بلدرچیسن دارم میخورم شنیدم برای هوش بچه خیلی خوبه شیر هم برای هوش بچه خیلی خوبه کندرهم خوبه به شرطی که توی ماه 3خورده نشه چون باعث بیش فعالی بچه میشه بهتره بیشتر ازیکماه هم خورده نشه این روleilijigar برامون نوشته
خواهرم الان بچش 8ماهشه وبسته آموزشی صفرتا6سال رو براش گرفته که بازی های هوش هم داره اسم بستشو یادم رفته اما فکرکنم تلویزیون تبلیغشو زیاد میکرد اگه بشه فعلا ازهمون میخرم واستفاده میکنم قیمتش هم 80 تومن هستش ...
اینم متن روleilijigar توی نی نی سایت خیلی به اسم دکتر هلاکوبی برخوردم از مامانای باتجربه خیلی راجبش شنیدم انگار مامانا سی دی های دکتر هلاکوبی رو برای تربیت بچشون میگیرن وگوش میدن باید خودم راجبش یه تحقیقی بکنم میگم خب درکنار مسائل هوشی مسائل تربیتی هم مهمه تاجایی که میدونم خیلی از مامانا دکتر هلاکوبی رو خیلی قبولش دارن
2706