2703
2553
عنوان

چرا کسی به داد من نمی رسه؟!!!!!!!!!!

2296 بازدید | 16 پست
مامانا تو رو خدا بگین چیکار کانم .پسرم الان درست 4 ماه و 21 روزشه.حدود 1 ماهه که تو بیداری شیر نمی خوره.فقط توی خواب می خوره.یه مدت بهش داروی رفلاکس دادم (رانیتیدین و متوکلوپرامید)،خوب نشد.هر جوری بود گرسنه اش نذاشتم.
البته هر نوع شیشه ای هم که بگین براش خریدم تا لااقل شیشه بگیره.توی شیشه هم چند نوع شیر خشک مختلف بهش دادم،حتی شیر خودم و آب خالی رو هم تو شیشه نخورد.
دکترش می گه چیزیش نیست،ولی دیگه دارم دیوونه می شم همش از صبح تا شب منتظرم که کی می خواد بخوابه تا بهش شیر بدم.تقریبا دیگه دارم دیوونه می شم.تو رو خدا اگه تجربه دارین بگین.تا کی این وضعیت ادامه داره؟!!!!!!!!!
عزیزم بچه ها توی یه دوره ای اینطوری میشن که ممکن دلایل مختلفی داشته باشه پسر من هم یه مدت اینطوری شده بود که بعدش دندون دراورد و خوب شد .
.•*´`*•.**`•.¸¸.•´*تزئینات نمدی یونیک *.•*´`*•.*`•.¸¸.•´
وبلاگ:http://felt-decoration.mihanblog.com

کلوب نی نی سایت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22435
سایه جون من 8 ماهه که مشکل تو رو دارم دخترم از 5 ماهگی شیر منو بی دلیل نخورد و مجبور شدم بهش شیر خشک بدم اونم فقط تو خواب می خوره الانم که 14 ماهشه من باید تو خواب بهش شیر بدم هر دفعه هم 1 ساعت طول می کشه منم اوایل بهش شربت راینتدین می دادم دکتر فکر کرد ریفلاکسه که نبود منم دیونه شدم دیگه منتظرم 2 ساله بشه دیگه بهش شیر ندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم از 3 ماهگی همین طوره فقط و فقط تو خواب و یا خواب آلود بودن شیر میخوره از نظر رفلاکس هم بررسی کردم و سونوگرافی شد اما مشکلی نداشت خدا رو شکر.. با 4 تا دکتر متخصص و فوق تخصص کودکان مشورت کردم همگی می گفتن فقط باید صبر کنی و اصلا نگران نباشی... دخترم زیاد تپل نیست اما وزن گیریش خوبه الان 5 ماه 3 هفته داره و همچنان دارم تلاش می کنم البته اون آب رو میخوره تو بیداری !!!!‌ نگران نباش خانمی فقط صبر داشته باش... دخترک من اینقدر بازیگوشه که لحظه ای آروم نداره و مدام در تلاشه!!!
2456
دختر منم یه مدت اینجوری شده بود ..منم یه تاپیک زدم و دیدم خیلی ها برای یه مدت همجین چیزی رو تجربه کردن ... و راه حلش فقط صبوریه خانومی ..وقتی تو خواب میخوره دیگه نکرانی نداره ...باز همونم جای شکر داره ... زیاد خودت رو پریشون نشون نده ..من وقتی هی اصرا میکردم و سینه ام رو هی دم و دقیقه نشونش میدادم تا بخواد بخوره و وسوسه بشه بدتر میکرد! باورکن بجه ها استرس و نکرانی ما رو درک میکنن ولی میتونن از همین سن کم لجبازی کنن ...پس زیاد اصرار نکن و تو خواب با حوصله و تا وقتی میمکه بذار بخوره ... به زودی میایی و مینویسی که مشکلت حل شده من مطئنم ببخش اگه غلط تایپی داشتم
سایه جان پسر من هم همینطور بود.ببین با مشورت دکتر میتونی غذای کمکی شروع کنی.به نظرم وضع خیلی بهتر بشه.بعضی بچه ها اینجورین....اگه غذای کمکی بدی به شیر هم علاقه نشون میده.در ضمن حساسیت به خرج نده.حساسیت بیشتر وضع رو خراب میکنه
وجود شما بهایی جز بهشت ندارد مبادا خود را به غیر آن بفروشید...پیامبراعظم(ص)
2714
عزیزم پسر منم بین 3-4 ماهگیش اینجور شده بود. رفلاکس هم نداشت. منم خیلی غصه میخوردم. ولی همه میگفتن درست میشه. دوره ایه و رفع میشه و همینطورم شد. این ماه شکر خدا خوب شیر خورد. ماه پیش همش 300 گرم اضافه کرد بچم. نگران نباش. درست م.یشه
دوستان عزیزی که دچاراین مشکل هستیدبه نظرمن احتمال زیادی هست که بچه هاتون ازسرکنجکاوی توبیداری شیرنمی خورن مخصوصاکه این روزهاخونه ها خیلی پرازانواع لوازم هست مخصوصااتاق بچه که واویلا!
این جورمواقع یک جای خلوت وخالی وآروم اگرپیداکنید وخودتون هم ساکت بشیدبه احتمال زیادمشکل شیرنخوردن بچه هاتون حل میشه.
منم همین مشکل روداشتم وبارعایت مواردبالامشکل شیرنخوردن پسرم حل شد.
2706