2703
2553
سلام مامانا. من تو هفته 32 هستم از وقتی وارد این هفته شدم حرکت نی نی خیلی کم تر از قبل شده دکترم سونو و نوار قلب گرفت گفت خوبه. 8 تا آمپول بتامتازون هم داد که واسه تشکیل ریه بزم که اگه زایمان زود رس داشتم نی نی بمونه. و گفت اگه باز هم تکوناش کم بود باید باز هم تست بدم. کسی بوده که اینجوری شده باشه؟ میشه از تجربه هاتون بگینواسم. چند روزه که خواب و خوراک ندارم. اگه نی نی رو بیارن بیرون زنده می مونه؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا اگه چیزی می دونین جواب بدین
نگران نباش عزیزم زنده میمونه...فوقش چند روز تو دستگاه میمونه.
آمپول هم که زدی خیالت راحت باشه...
آخرش اینه که وزنش کمه که اونم شیر میخوره زود بزرگ میشه...
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام عزیزم نگران نباش منم همین طوری بودم با زدن این امپولا نی نی 4 هفقته دیگه هم موند و هفته 36 صحیح و سالم دنیا اومد
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
و بعد مادرِ پدر و مادرشون ...
اصلا حرکت نمیکنه یا کمی کم شده؟ منم هفته 32 کم شد. الان دوباره خوب شد.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714

نمیدونم من که کم شد توی روز حرکت داشت منتها کمتر از قبل بود. خوب چیز شیرین بخور دراز بکش.

مامانای خسته بچه شونم خسته میشه. همش استراحت کن ببین چی میشه. بعدش برو دکتر خیالت راحت شه

خوب دکتر گفته خوبه دیگه

استرس نداشته باش

به فرض هم بیاد بیرون زنده میمونه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بعدش هم احتمالا گنده شده جاشو هنوز گشاد نکرده :)))))))))))))))))

منم یه هفته اینجوری بود دیشب اینقده لگد زد کلافه ام کرد.
استراحت کن. من وقتی حرکت نی نی کم شده بود خیلی تحرک داشتم. مامانم گفت خیلی استراحت کن. همش بخواب.
سلام مامان نگران.فوقش زایمان میکنی.من به خاطر پاره شدن کیسه آّبم هفته32 زایمان کردم 2 تا بتامیتازون هم بیشتر فرصت نشد بزنم.اما احمدلله پسرم 3 روز تو دستگاه بود و بعد بخش و خانه....خیلی سخت بود جون همش1600 وزن داشت اما ماشاله خوب وزن گرفت و الان 4 ماهشه 5700 شده.هر چی خدا بخواهد پیش میادنگران نباش استرس بدترین چیزه.به حرف دکترت گوش کن.استراحت زیاد بکن انشالله که9 ماه کامل بشه اگرم نشد بازم نگران نباش اگر خدا بخواد به کمک دستگاه و دکترها میمونه.
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
2706