2703
2553
خانم های خوش سلیقه لطفا بگید برای داشتن سرویس بهداشتی زیبا چکار می شه کرد؟
ست خای مسواک و حوله چه جوری باشه قشنگ تره؟ چه کارهای دیگه ای می شه کرد که سرویس بهداشتی قشنگ و بروز داشته باشیم و بوی خوب بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان.میتونید همه وسایل دستشوییتونو از یه رنگ بخرین.یه حوله همرنگ وسایل.دستمال کاغذی ومایع دستشویی همرنگ وسایل.یه تابلو ترجیحا طرح گل (برجسته).یه گلدون گل مصنوعی همرنگ.یک سری گوی های شیشه ای هم هست که توش گل و چیزهای دیگه داره اونم همرنگ وسایل.یه صابون رنگ وسیله هاتون بگیرین و روشو با تور و گل خشک تزیین کنید بذارید تو جا صابونی.یه تنگ بلوری کوچک بگیرین توشو پر از گل خشک کنید(گل خشک رنگی تو بازار هست)و از همه مهمتر یه ایینه بزرگ که طبقه زیاد داشته باشه.راستی میتونید روی سیفون دستشویی ریسه گل مصنوعی بزنید.از شمعهای تزیینی همرنگ هم میتونید استفاده کنید.منم چون یه ایینه بزرک دارم با کلی طبقه همه چیز تو دستشوییم هست.هر کس میاد خونم کلی از دستشوییم تعریف میکنه.راستی میتونید از این پی پی های مصنوعی بگیرین روشم مگس مصنوعی بذارین من خودم دارم.امیدوارم کمکتو کرده باشم
2720
اینکه همه وسایل دستشویی از یک رنگ باشه خیلی به زیباییش کمک میکنه.همیشه سعی کنید مایع ودستمال توالت هم رنگش هماهنگ با سرویستون باشه.راستی دمپایی داشت یادم میرفت.مال من از این سوراخ داراست.همرنگ وسایلم.بازم اگه نکته ای یادم امد میام میگم.راستی سعی کنید قبل از خرید یه رنگی و انتخاب کنید که تو خرید وسایل و ست کردن به مشکل بر نخورین.معمولا رنگ صورتی ابی و قرمز همه چیزش تو بازار هست باقی رنگا رو سخت میشه ست کرد
اول از همه تمیزی سرویس بهداشتی از همه مهمتره، نورپردازی طبیعی خیلی مهمه اگه دسترسی به نور طبیعی ندارید می تونید از چندتا لامپ شبیه ساز نوتر طبیعی استفاده کنید و برای بازتاب بیشتر نو از دو تا آینه استفاده کنید. از ریخت و پاش و شلوغ به نظر رسیدن چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی خود بپرهیزید. گلدان های زیبا و زیبا و شمع های معطر و عناصر تزئینی را جایگزین آنها کنید. حوله های زیبا و خوشرنگ را در دید بگذارید و آنها را در کشو و کابینت قرار ندهید، آنها را روی طبقه ها یا سبد های زیبا به نمایش بگذارید. منبع: مجله منزل شماره36
بچه ها من کاشیهام نصفش بنفش خیلی روشن و نصفش بنفش متمایل به یاسی هست . آینه چه رنگی بگیرم ؟ در ضمن خط بوردرش توش گلهای مشکی داره به نظرتون آینه با قاب مشکی بگیرم خوب میشه ؟ آینه بنفش که توی بازار نداریم ....
2714
خانوم طلا میتونی شیشه های کوچیک رنگی که مستطیل هست بخری و اندازه شونم دو در دو سانت هست ،مثلا بنفش و صورتی ،یه ایینه ی ساده (بدون قاب ) بگیر و با چسب حرارتی بچسبون دور تا دور آیینه البته چند ردیف، خیلی شیک و قشنگه خاله من همین کارو کرد.
اگر حوصله ندارید بچه دار نشوید .بچه نیاز به حوصله و وقت فراوان دارد.
پوپک جان میتونی روی طبقه های ایینه بذاری.بعضی از جا دستمالی ها هم که به دیوار نصب میشن روش جا داره میشه بذاری اون رو.خانم طلای عزیز شما هم میتونید از ایینه سفید و مات استفاده کنی.اگر بگردی شاید ایینه ای پیدا کنی که بنفش رنگ باشه.بعضی ایینه های ابی به بنفش میخورن.وسایل بهداشیتیتونو هم اگه تو دستشویی کابینت دارین بذارین اونجا اگر نه توی حمام یا کمد دیواری نگه دارین.سعی کنید تو دستشویی و جلوی چشم وسایل تزیینی به کار ببرین.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم دوستای گلم
چندتا پیشنهاد واسه توالت فرنگی : میتونین از قرص ابی تو سیفون استفاده کنین که هم خیلی شیکه هم بوی خوب داره هم ضدعفونی کننده هست
میتونین ازین سیت های چرمی بگیرین که ادم وقتی روش میشینه واقعا حال می کنه !
برای تزیین دستشویی (البته اگه دستشویی جا داری دارین ) می تونین 2 تا ازین لاله های قدیمی بگیرین و شبها یا وقت هایی که مهمون دارین روشنشون کنین در ضمن میتونین داخلشان از شمع های خوش بو استفاده کنین که بی نظیر میشه (من اولین بار که خونه ی کسی اینو دیدم واقعا عاشق دستشویشون شدم فکر کنم 20 بار رفتم دستشویی!!!)
استفاده از خوش بو کننده هم اصلا یادتون نره!
2706