2410
2553
تو سایتهای مختلف اسباب بازی با قیمتهای پایین می ذاره....با قیمت خیلی پایین.....

من از سایت همینا شناختمش...یه مورد خرید کردم...شکسته دستم رسید...باهاش که تماس گرفتم گفت پولتو پس میدم....ولی اگه می خوای از بقیه اسباب بازیهام بردار به جای پولت
پولی که باید پس می گرفتم 50 تومن بود...از اسباب بازیهاش نزدیک به 200 تومن انتخاب کردم...150 تومن دیگه براش فرستادم ...چند روزی گفت میرسه...دادم بیارن ...چند روز دیگه اس زد که شرمنده شماره حساب بده پولتو پس بدم..شماره حساب دادم ...و دیگه خبری ازش نشد سه تا خطشم خاموشه

سایت همینا هم مسئو لیتی قبول نکرد....
جالب اینه که هدف این خانوم برا کلاه برداری خانومای باردار و یا خانوماییه که تازه زایمان کردن....چون میدونه فرصت شکایت ندارن...

الان از همه دوستانی که برا خودشون یا دوستانشون از طرف این خانوم این اتفاق افتاده می خوام که بیان تو تاپیک ..با هم جم شیم و یه جا ازشون شکایت کنیم
من از شماره حسابی که دستم بود مشخصاتشو در اوردم

نام این خانوم کلاه بردار...مریم پارسا هستش...متولد 1367 ...و ادرسی که تو بانک پاسارگاد ثبت شده شهرک نفت پونک هستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عجب اوضاعی شدهههههههه..مردم چه کثیف شدنننننننن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714
نیکی جون اشتباه از خودت بوده عزیزم. بار اول دیدی مشکل داره هنوز اون مشکل حل نشده ١٥٠ هزار تومن دیگه گذاشتی روش؟!
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
دوستان...لطفا اطلاع رسانی کنین....من به خاطر اینکه تاز زایمان کردم به خاطر 200 تومن نمی تونم برم پلیس فتا شکایت کنم...اگه بشه چند نفری بشیم و بریم دنبالش خیلی خوب میشه...

صحبت 200 تومن نیست فدای تار موی بچه ام....ولی برام خیلی سنگینه که یکی که از من سنش پایین تره اینجوری سرم کلا بزاره و من تا دم زایمانم هنوز منتظر وسایل سیسمونیم بودم..که خیلی از بابت روحی برام سخت بود...
هنوزم اون وسایلو تهیه نکردم....یادم میوفته حرص می خورم
شادی حان اگه بدونی چه جوری حرف می زد....می گفت تو پست شکسته..بندازش دور فدای سرت من پولتو پس میدم
...اخه از اسباب بازیهاشم که سووال می کردم بعضی هارو می گفت به دردتون نمی خوره..لهتره نخرین ...با این حرفاش فکر نمی کردم کلابردار باشه
2706